Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Fotografia ślubna i nie tylko  (Przeczytany 31207 razy)

Arfa

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« dnia: Listopada 15, 2008, 22:54:04 »
Lubię oglądać fotki. Te makro także, ale najbardziej roztkliwiają mnie fotografie ślubne, szkoda, że rzadko są one oryginalne. Na te natknęłam się przypadkiem. Jeśli macie takie samo podejście do fotek, to zerknijcie w wolnej chwili - mam nadzieję że Wam też się spodobają. http://www.excellentphoto.pl/mm.htm a co najciekawsze, są one zrobione przez Policzanina.
Może macie inne fajne fotki z tego tematu, podzielcie się nimi. Pozdrawiam

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 16, 2008, 10:46:30 »
Przepraszam, ze zapytam ale co z tych fotkach jest takiego oryginalnego??Dla mnie ta sesja jest fatalna. Photoshop jak dla mnie za bardzo wyrazny, niektore fotki krzywe, wiekszosc jakies takie sztuczne, zle ponaswietlane. Parka tez na kilku fotkach jakas taka zestresowana. Rozumiem chcialaś zareklamowac kogos?

Arfa

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 16, 2008, 12:04:24 »
Być może znasz się lepiej na fotografii, ale mnie się te zdjęcia bardzo podobają. Nie przedstawiła/eś żadnych innych czy to znaczy, że krytykujesz dla samego faktu krytykowania, czy masz lepiej zrobione fotki? Jeśli tak, to się nimi pochwal. Przecież w takim celu wysłałam ten link. Pozdrawiam.

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Zdjęcia
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 16, 2008, 12:54:11 »
Przyznam, że zdjęcia faktycznie mają coś w sobie szczególnego.... Ale przepiekne zdjęcia robi Pan Darek Stawski ze Szczecina, Który obecnie robi karierę w Warszawie i fotografuje polskie gwiazdy. Ja robiłam zdjęcia ślubne w Studiu na piętrze w Szczecinie i jestem bardzo, bardzo zadowolona. jak również bardzo polecam Studio Este.
http://www.studionapietrze.pl/
http://www.este.w7.pl/
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 16, 2008, 13:15:50 »
studio na pietrze rowniez polecam.robia piekne zdjecia ale sa drodzy. ladne zdjecia roniez robia w budynku telewizji

[ Dodano: 2008-11-16, 13:19 ]
w budynku telewizji www.s4.szczecin.pl
sz

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 05, 2009, 17:41:20 »
A ja jednak zwrócę Wam drodzy forumowicze uwagę na to, że w Policach dział pt.: studio fotograficze jest dość skromny i nieco oklepany. A tu proszę - ktoś nowy. A skoro nowy to pewnie i ceny ma zacniejsze skoro chce zaistnieć na rynku. Może to jakiś powiew świeżości w tej branży będzie? A co nam do fotografów ze Szczecina? Może i robią dobre zdjęcia i nieźle za nie kasują. W Warszawie pewnie też ktoś dobry się znajdzie... Ja wolę rozglądać się po własnym "podwórku".
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

krecik

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 05, 2009, 18:12:03 »
Studio na piętrze - genialne jak sobie popatrzyłam. I ślubne i dzieci i przyszłe mamy jak z bajki.
Excellent photo - mimo, że Pani Młoda śliczna i znajoma to powiedziała bym, że sztucznie i kołkowato.
Ale to tylko moja opinia.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 05, 2009, 18:36:25 »
No ja na swój ślub wziąłem jeden z polickich zakładów (nie będę robił antyreklamy i nie napiszę który). Ja to dopiero dostałem kołkowatość na zdjęciach :) Świadek się nie poznał na fotkach - fotoszopka maksymalna. Ale uwierz mi że przeciętnego człowieka świeżo po ślubie to cieszy - taki plastik na twarzy, zero syfków, zmarszczek, itd. Wszystko pięknie i glamour. Ma się sprzedać. A dla kogoś kto do tej pory widział odbitki z analogowej małpki to takie zdjęcia są po prostu nie z tej ziemi. Zresztą, teraz jak zamawiasz zdjęcia u fotografa to umawiasz się z nim co do obróbki. Chcesz bardziej naturalne, a może właśnie wygłaskane? Teraz wszystko się robi pod klienta. Widocznie para młoda z Excellent photo wybrała tą drugą wersję. Gdyby wg nich fotki były "sztuczne i kołkowate" to pewnie by ich nie wzięli. Klient płaci - klient wymaga...
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

NaPowaznie

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 28, 2009, 11:01:46 »
Ja fotografem, ni specem od fotografii nie jestem i jako zwykły klient jestem zadowolony ze zdjęć robionych w excellentphoto. No i ceny konkurencyjne.
Poza  excellentphoto polecam też Foto Anro (ale te na "starych" policach)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 28, 2009, 11:22:08 »
Foto Anro w starych Policach extra robiłam i byłam bardzo zadowolona.Robiłam też ze starych zdjęć portrety no wprost rewelacja .Naprawdę warto polecam .

karolina

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 29, 2009, 23:58:45 »
ja niedługo mam swój ślub. zdjecia bedzie nam robił przemiły pan mieszkajacy w policach ze studia f12.
ładne swieze wykonianie polecam

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 30, 2009, 00:54:07 »

pikuś

  • Gość
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 08, 2009, 19:16:32 »
Ja widziałam już wiele fotek ślubnych i sądzę,iż tylko Este i Studio na piętrze są godne polecenia.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 09, 2009, 10:13:35 »
To napisz jeszcze ile taka przyjemność u nich kosztuje - bo dla wielu par to bardzo ważny czynnik.
A jeśli kasa nie ma znaczenia to polecam Emina Kuliyeva - za 6000 dolarów cyknie parę fotek ze ślubu...
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Fotografia ślubna i nie tylko
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 09, 2009, 11:15:55 »
Te studia dość się cenią ale naprawde warto! W Este dwa lata temu za sesje godzinną chciał 750zł. Ja chciałam zarówno plener jak i studio wiec dwie osobne sesje to by kosztowało 1500zł... no i chciałam album w formie ksiązki za 600zł.... czyli razem 2100zł.
A w Studiu na piętrze idzie sie dogadać.... sesja dwa lata temu kosztowała 450zł... chciałam dwie bo i studio i plener... wiec miałam godzinke w plenerze i pół godzinki w studiu czyli to daje mi 675zł i do tego album w formie ksiązki za 500zł. Za wszystko ostatecznie płaciłam 1100zł +90zł za płytke ze zdjeciami z albumu. Nie chciałam zdjec w albumie ze swiadkami to dorzucili mi je gratis do płytki. Bardzo fajna obsługa i naprawde można sie dogadać... Chociaż z tego co sie orientuje to podnieśli już ceny nieco.... Nie wiem dokładnie ile. Znajoma ponad pół roku temu dała prawie 1000zł za jedna sesje ze zwykłym albumem i płytą... ale nie mam pewności...
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine