Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia  (Przeczytany 45312 razy)

Offline Luna1111

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 03, 2008, 13:07:42 »
A gdzie przyjmuje ten dr.Głaz??

zaski

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 03, 2008, 13:13:41 »
Cytat: "draculka"
dobrze wspominam dzięki niemu poród w polickim szpitalu oraz ogólną opiekę lekarską z jego strony

jak mogę zapytać na czym ta szczególność polegała? do porodu lekarz jest niepotrzebny tylko położna - no chyba, że cesarka.

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 03, 2008, 15:24:45 »
Cytat: "Luna1111"
A gdzie przyjmuje ten dr.Głaz??

W przyszpitalnej przychodni (chyba) oraz w prywatnym gabinecie w Szczecinie przy ul. Królowej Jadwigi tel do rej. 91 434 62 52

Cytat: "zaski"
jak mogę zapytać na czym ta szczególność polegała? do porodu lekarz jest niepotrzebny tylko położna - no chyba, że cesarka.

W jednym zdaniu odpowiedziałeś sobie sam.  Nie była to cesarka na życzenie, a podyktowana zdrowiem dziecka.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline martoszka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 03, 2008, 15:34:18 »
Ja takze rodziłam w Policach.Normalnie-naturalnie.
bez zadnych znieczulen.I pamietam ze jak tylko zaczelam miec bóle juz był na sali dr.Głaz.Pamietam jego żarty "taki ból to nie ból" :jupi: ,,złapał mnie za reke i poklepal po ramieniu,to dalo mi jakos siły ,rozweseliło mnie....

Takze widzicie,nie tylko przy cesarce jest lekarz...
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 03, 2008, 15:38:19 »
Cytat: "martoszka"
złapał mnie za reke i poklepal po ramieniu,to dalo mi jakos siły ,rozweseliło mnie....


martoszka Twoje słowa przypomniały mi o tym o czym zapomniałam napisać wyżej opisując dobrego lekarza prowadzącego ciążę. Lekarzowi nie powinno brakować cierpliwości i empatii do swoich pacjentów.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

zaski

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 03, 2008, 15:42:09 »
oj tam lekarz to się kręci cały czas bo taki ma obowiązek i za to mu płacą (no i chce zobaczyć koniec swojej opieki - no bo chyba nie dzieła :wink: ), a tak naprawdę jeżeli poród przebiega prawidłowo to lekarz tylko asystuje położnym. martoszka,  a to co piszesz równie dobrze albo i lepiej zrobiłby mąż (którego miejsce jest przy żonie)

ania

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 03, 2008, 22:37:10 »
Cytat: "zaski"
martoszka, a to co piszesz równie dobrze albo i lepiej zrobiłby mąż (którego miejsce jest przy żonie)


popieram, mąż był przy mnie kiedy rodziłam, silnie to znióśł- chociaż na początku mówił, że nie pójdzie, a przed porodem zmienił zdanie za co bardzo mu dziękuję bo przez ponad 6 godzin wspierał mnie bardzo, aż do samego końca, a że skończyło się cesarką (bo synuś się zablokował i z tętnem były kłopoty) to tatuś dostał pierwszy syna na ręce. Pamiętam że strasznie się wtedy wzruszyłam i nawet teraz na same wspomnienie łezka się zakręciła. Ale wiem też że nie każda kobieta sobie tego życzy i nie każdy mąż chce słuchać i patrzeć.

Offline martoszka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 04, 2008, 12:51:19 »
ale czy ja powiedzialam  ze męża nie było?????????
Byl przy porodzie i mój mąż i moja siostra :))
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

ania

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 04, 2008, 20:57:23 »
Cytat: "martoszka"
złapał mnie za reke i poklepal po ramieniu,to dalo mi jakos siły ,rozweseliło mnie....

mi chodziło właśnie o to, że od takich rzeczy jest mąż przy porodzie, a lekarz to raczej co innego powinien robić, co i owszem również powinien być miły i wyrozumały ale przede wszystkim ma kontrolować stan zdrowia mój i dziecka, a od pocieszania i poklepania oraz trzymania za rękę- to ja właśnie po to  męża przy sobie miałam.

Offline martoszka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 05, 2008, 10:17:46 »
ja tez męża,a lekarz przyszedł na chwile,i sprawdził stan pacjentki:)
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

ozuzka2008

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #25 dnia: Lutego 11, 2009, 12:57:54 »
Witam, ja rodziłam prawie rok temu w klinice na Pomorzanach i była to rewelacja. Był mąż, położne, lekarka. A ciążę prowadziła mi doktor Sumera-Zygmunt. Byłam zadowolona tylko na usg musiałam jeździć gdzie indziej bo nie miała.

Offline Luna1111

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #26 dnia: Lutego 25, 2009, 10:16:04 »
Powiedźcie czy lekarz np.Tarnowski odmówił wam zwolnienia lekarskiego??Jestem w 5 miesiącu ciąży i chcę już iść na zwolnienie..czuje sie dobrze, ale wolę odpoczywać.Pozdrawiam.

Natalia:)

  • Gość
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #27 dnia: Lutego 25, 2009, 10:25:12 »
Doktor Tarnowski od początku ciąży proponował mi zwolnienie, wiec raczej nie powinno być u Niego żadnego problemu :)Pozdrawiam

Offline milusia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #28 dnia: Lutego 25, 2009, 15:29:06 »
Z dr Tarnowskim to trzeba wiedzieć jak rozmawiać :)  Prowadził moją ciąże z czego jestem bardzo zadowolona. Gdy tylko podejrzewał problem z serduszkiem córki od razu wysłał mnie do Szczecina na USG (jakieś ponoć lepsze - nie wiem, nie orientuje się, ale zbadali każde uderzenie serca małej). Zawsze odpowiadał na wszystkie moje pytania. I mi wystarczyła ta wiedza! Urodziłam siłami natury, troche po czasie ale zdrową, cudowną córe :) w szpitalu w Policach. Przyszłym matkom życze duuużo uśmiechu i radości (bo to ponoć humor mamy odbija sie na dziecku :) )

aha... ze zwolnieniem też nie miałam problemu. Wypisał chyba koło 5 miesiąca ciąży. Wcześniej ponoć nie mógł ze względu na długość zwolnienia do rozwiązania. Pod koniec ciąży musiałabym na jakieś komisje jeździć żeby dostawać pieniążki dalej. Też dokładnie nie wiem o co chodzi, są tu napewno mądrzejsi w temacie

Offline milusia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
Ciąża - lekarz prowadzący godny polecenia
« Odpowiedź #29 dnia: Lutego 25, 2009, 15:31:50 »
aha... ze zwolnieniem też nie miałam problemu. Wypisał chyba koło 5 miesiąca ciąży. Wcześniej ponoć nie mógł ze względu na długość zwolnienia do rozwiązania. Pod koniec ciąży musiałabym na jakieś komisje jeździć żeby dostawać pieniążki dalej. Też dokładnie nie wiem o co chodzi, są tu napewno mądrzejsi w temacie :)