Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO  (Przeczytany 147535 razy)

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #15 dnia: Listopada 03, 2009, 00:40:00 »
Cytat: "yak"
A kim Ty człowieku jesteś (poza strzelaniem zza węgła), że ciągle mnie atakujesz?


Przeciwnik Twojej doktryny ! no i "czerwonych telefonow"
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...

yak

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #16 dnia: Listopada 03, 2009, 07:25:02 »
Jakiej "mojej doktryny"? to wszystko jest bez sensu, nawet na privie, zawracamy ludziom głowę. Poza tym nie da rady rozmawiać z jakąś enigmą. Chcesz - zejdźmy z publicznego forum, jak rzekłem - jest priv. Jak mamy o czym rozmawiać - rozmawiajmy, choć to wszystko jest bardziej tragiczne, niż myślisz...

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #17 dnia: Listopada 03, 2009, 10:20:07 »
Popieram - takie rozmowy jeśli już mają się odbywać to na priv'ie.

Offline malkontent8

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 50
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #18 dnia: Listopada 03, 2009, 19:02:09 »
Cytat: "yak"
Jakiej "mojej doktryny"? to wszystko jest bez sensu, nawet na privie, zawracamy ludziom głowę. Poza tym nie da rady rozmawiać z jakąś enigmą. Chcesz - zejdźmy z publicznego forum, jak rzekłem - jest priv. Jak mamy o czym rozmawiać - rozmawiajmy, choć to wszystko jest bardziej tragiczne, niż myślisz...



Ale z Toba dyskutowac nie sposob. Narzucasz swoje zdanie kazdemu na tym forum a jak ktos sie nie poddaje, zostaje usuniety.
Razem z PSI nie macie racji.  
Cytuj (zaznaczone)
Popieram - takie rozmowy jeśli już mają się odbywać to na priv'ie.

Od kiedy to publiczna rozmowa dotyczaca przyszlych kandydatow na Burmistrza ma sie odbywac na priva? To jest Twoja doktryna ! - powinnismy zejsc do podziemia?
Pozostaly w watku moj wpis dotyczacy tatusia, dokladnie odzwieciedla Twoj charakter,postepowanie i zamiary. I nie widze powodow abys jako jeden z proponowanych :)
kandydatow powinien ukrywac swoj zyciorys. to juz w tym przypadku przestepstwo.
Wszystko co posiadam, noszę ze sobą...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #19 dnia: Listopada 03, 2009, 19:43:12 »
Psi chodziło o to, że ten wątek NIE jest miejscem prowadzenia tych dyskusji.

Kolejne posty tego typu w tym wątku pójdą w kosmos.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 02, 2009, 22:33:51 »
Zwracam uwagę szanownych adminów i moderatorów na wątek "Strona internetowa Magazynu Polickiego..." w dziale "Polityka". Przypominam, że nie jestem osobą publiczną i - w przeciwieństwie do różnych wybrańców narodu - mam prawo do tego, aby byle anonim nie wycierał sobie gęby moim nazwiskiem.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 02, 2009, 22:44:37 »
Cytat: "Wykidajło"
Zwracam uwagę szanownych adminów i moderatorów na wątek "Strona internetowa Magazynu Polickiego..." w dziale "Polityka". Przypominam, że nie jestem osobą publiczną i - w przeciwieństwie do różnych wybrańców narodu - mam prawo do tego, aby byle anonim nie wycierał sobie gęby moim nazwiskiem.


Posty usunięto.
Przepraszam, pozdrawiam i gdyby podobna sytuacja zdarzyła się w przyszłości (nie życzę tego) proszę o konkretne wskazywanie postów do usunięcia, a nie całego wątku - tak dla naszej wygody.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 03, 2009, 11:50:07 »
Zastosuję się. Dziękuję za szybką reakcję.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 04, 2009, 03:14:53 »
Cytat: "malkontent8"
Cytat: "yak"
Szanowny Adminie!
Najnowszy post w dziale "Kto kandydatem na przyszłego burmistrza?" malkontenta8 zniesławia mnie (poprzez komentarz), godzi w dobro osób trzecich i jest na tym forum zbyteczny. Jest faktem, że taki przypis w wskazanym miejscu istnieje i że odnosi się do mojego ojca. Nie jest sprawą moją, a już na pewno nie jest sprawą tego forum zajmowanie się tym tematem. Proszę o usunięcie tego postu.

POST USUNIĘTY ZE WZGLĘDU NA BRAK ZWIĄZKU Z TEMATEM

[ Dodano: 2009-11-01, 15:00 ]
Drogi Adminie - malkontent8 z uporem wstawia usunięty materiał na forum (wątek: kandydat na burmistrza). Wciąż jeszcze zachowując dobre obyczaje najuprzejmiej proszę o ponowną likwidację postu.



Panie yak, zamiast sie ciagle skarzyc radze zabrac glos w dziale "Historia" Tam w watku - [Police] Samolot w okolicach mijanki, toczy sie ciekawa dyskusja administracji,moderatorow i znawcow tematu na Pana poziomie.


Kurde niewiedziałem ze sprawa tego samolotu stanie sie  POLITYCZNA.
A swoją drogą to bardzo ciekawe porównanie.A gdzie sens? porównania PANOWIE

znalezione w " Książka skarg i zażaleń » POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO"
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 04, 2009, 09:50:16 »
Ponieważ wątek "Strona internetowa Magazynu Polickiego..." został zamknięty, uprzejmie proszę o wycięcie z postu lorenzza wysłanego o 21.01 części dotyczącej mnie. Nie chcę tworzyć nowego wątku, żeby odpowiedzieć - ale zostawić tego tak jak wisi też nie zamierzam.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

yak

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #25 dnia: Stycznia 06, 2010, 02:31:18 »
Zacny adminie: Uprzejmie informuję, że tak wątek, jak i konkretnie wywołujący go post jest oszczerczy i tym samym narusza prawo. Takiej rzeczywistości nie ma, co już raz tu wyjaśniałem. Forum nie ma służyć do rozsiewania kłamstw.

Chodzi o post generała i cały wywołany nim wątek:
Czy cała rodzina Kłysów będzie pracowała w Gminie !       

"Czy Burmistrz Diakun może zatrudniać całe rodziny ,czy to ok.!!! mam na myśli oczywiście
rodzinę Państwa Kłysów.Syn zatrudniony w MOKu ,żona syna,do niedawna Pani Kłys ,Jan Antoni co Burmistrza zawsze broni.Co wy na to Policzanie!!!"

Jedyną prawdziwą informacją jest fakt, że mój syn pracuje nie w Gminie, ale w jej zakładzie budżetowym, jakim jest MOK. Pozostałe informacje są kłamstwem i - upubliczniane - naruszają prawo.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #26 dnia: Marca 08, 2010, 10:52:15 »
Uprzejmie proszę o usunięcie mojego nazwiska z postu wysłanego 6 marca 2010 r. o godz. 7:11 przez jakiegoś anonima w wątku: Polityka » [Police] Dlaczego Jan A. Kłys kłamie?
Dziękuję.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

yak

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #27 dnia: Marca 21, 2010, 16:53:27 »
Ja mam małe pytanie do Wielkiego Admina. Czy to forum istnieje po to, aby się mną zajmować? Malkontent rozrabia jak pijany zając, teraz skonstruował sondę na mój temat (wątek: nastał czas pokoju), Ty, o Wielki Adminie albo go popierasz, albo jesteś bezradny. O co Ci Adminie (i Twoim Moderatorom) chodzi? Masz pytania do mnie - postaw, odpowiem. Tymczasem tolerujesz bezustanne ataki jakiegoś nawiedzonego anonima. Czemu to czynisz? Walczysz ze mną? Z gminą? Z Burmistrzem? Jeśli nie - to wreszcie zareaguj, albo... zamknij to forum.
Pozdrawiam!

Offline admin

  • Administrator
  • Gadatliwy
  • *****
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
    • http://www.police24.pl
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #28 dnia: Marca 21, 2010, 22:21:03 »
Cytuj (zaznaczone)
Ja mam małe pytanie do Wielkiego Admina. Czy to forum istnieje po to, aby się mną zajmować? Malkontent rozrabia jak pijany zając, teraz skonstruował sondę na mój temat (wątek: nastał czas pokoju), Ty, o Wielki Adminie albo go popierasz, albo jesteś bezradny. O co Ci Adminie (i Twoim Moderatorom) chodzi? Masz pytania do mnie - postaw, odpowiem. Tymczasem tolerujesz bezustanne ataki jakiegoś nawiedzonego anonima. Czemu to czynisz? Walczysz ze mną? Z gminą? Z Burmistrzem? Jeśli nie - to wreszcie zareaguj, albo... zamknij to forum.
Pozdrawiam!


Isnieje taki instrument jak zgłoszenie postu - jest również ten wątek - do zgłaszania postów naruszających prawo.
Nie będę polemizował z tym co napisałeś - bo same pytania są absurdalne, a nakazy nie działają na mnie. Pozwól szanowny YAK że sam lub z adminami zdecyduję co do dalszego losu forum.
Chyba już dość wojenki - MALKONTENT kontra YAK  na tym forum. Możecie panowie przenieść tę "dyskusję' na inne forum. To forum już się nasyciło tymi problemami i będziemy to skutecznie egzekwować.
Wirtualne Police - www.police24.pl

sekator

  • Gość
POSTY NARUSZAJĄCE PRAWO
« Odpowiedź #29 dnia: Kwietnia 12, 2010, 22:08:52 »
pierd... o szopenie  ale tak naprawde to kaczor nie rozwinol skrzydel ....  

Autor posta Sagramus, temat dotyczący działalności lokali podczas żałoby narodowej....proszę o natychmiastową reakcję, usunięcie posta i osoby z forum i zabezpieczenia numeru IP w celu wyciągnięcia dalszych konsekwencji przez uprawnione organa...uzasadniać chyba nie muszę.....dno..

Post usunięty, autor ukarany.
Denver