Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pełnomocnik Burmistrza  (Przeczytany 29478 razy)

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
[Police] Pełnomocnik Burmistrza
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 29, 2009, 20:36:04 »
Cytat: "jezat"
Strasznie się dziecinnie myślący mylisz.Poczytaj sobie znowelizowaną ustawę o pracownikach samorządowych.YAK zgodnie z w/w ustawą do końca kadencji W.Diakuna
pozostanie pełnomocnikiem a etat inspektora to zupełnie odrębne zagadnienie.Z zatrudnionych pełnomocników burmistrz nie musi się tłumaczyć,takie jego ustawowe prawo.



Hmmm... To znaczy ze jak ja zostane burmistrzem to moge wziac sobie kolege (po studiach) na pelnomocnika np. do spraw PR, kolege po histori na pelnomocnika ds. histori, kolege po IKF na pelnomocnika ds. sportu itp? No i jako ze prawo nie NAKAZUJE mi sie z tego tlumaczyc moge na wyborcow lache polozyc;> Czyz nie tak;>
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

jezat

  • Gość
[Police] Pełnomocnik Burmistrza
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 29, 2009, 21:44:58 »
Cytat: "The_Bill"
Cytat: "jezat"
Strasznie się dziecinnie myślący mylisz.Poczytaj sobie znowelizowaną ustawę o pracownikach samorządowych.YAK zgodnie z w/w ustawą do końca kadencji W.Diakuna
pozostanie pełnomocnikiem a etat inspektora to zupełnie odrębne zagadnienie.Z zatrudnionych pełnomocników burmistrz nie musi się tłumaczyć,takie jego ustawowe prawo.



Hmmm... To znaczy ze jak ja zostane burmistrzem to moge wziac sobie kolege (po studiach) na pelnomocnika np. do spraw PR, kolege po histori na pelnomocnika ds. histori, kolege po IKF na pelnomocnika ds. sportu itp? No i jako ze prawo nie NAKAZUJE mi sie z tego tlumaczyc moge na wyborcow lache polozyc;> Czyz nie tak;>

Oczywiscie ,że będziesz mógł sobie owych doradców w liczbie  5 zatrudnić i nie musisz na wyborców lachy kłaść,wystarczy wygrać wybory co w twoim przypadku jest zdecydowanie niewykonalne.