Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Aerobik w Policach  (Przeczytany 47236 razy)

bokserka

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 21, 2009, 10:37:15 »
jeśli nie pasują Ci zajęcia w Fitnesso to obawiam się, że nie mam dla Ciebie dobrych wieści. Inne zajęcia w Policach to zajęcia gdzieś na szkolnych salach gimnastycznych czy w przedszkolach, gdzie warunki są "polowe" a prowadzący przynajmniej tam gdzie ja byłam nie do końca przygotowani...No ale życzę szczęścia w poszukiwaniach:)

Offline pambanisha

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 21, 2009, 10:59:42 »
Zajęcia właśnie mi odpowiadają. Trochę tylko tam ciasno.
Kilka lat temu chodziłam na Chemik na aerobik i było fajnie, mocniejszy wycisk.
Jednak nie wiem, czy nic się od tamtego czasu nie zmieniło i jak na Chemiku wygląda cenowo.

fitnessman

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 21, 2009, 11:59:14 »
Witam wszystkich, ciesze sie ze zajecia i klub sie podobaja :)

Jak widzicie klub nazwalem... "klub AEROBIKU Fitnesso", CELOWO taka nazwa bo doskonale zdaje sobie sprawe z tego ze lokal jest dosc maly i fitnessem nazwac go nie mozna. Fitness to jak dla mnie kompleks gdzie jest kosmetyczka, solarium, aerobik spinning i sauna, u mnie z racji tego ze jest tylko aerobik klub nazywa sie tak a nie inaczej :)

Co do pani ktorej bylo ciasno na sali... jest to najwiekszy lokal jaki udalo mi sie znalezc w Policach i w ktorym czynsz byl zblizony do poziomu na ktorym w ogole kalkulowalo mi sie otwierac cos takiego :) Nie ukrywam ze szukalem duzo wiekszego lokalu lecz niestety rynek lokali w Policach jest strasznie ubogi a tam gdzie bylo cos wiekszego to czynsze byly jak z kosmosu! :)

Dziwi mnie troche informacja na temat szatni bo duzo pan wlasnie o szatni wypowiada sie w sposob bardzo przychylny, sa zadowolone ze w koncu jest lokal z profesjonalnymi zamykanymi szafkami i nie strach zostawic rzeczy osobiste oraz ogolnie mowia ze szatnia jest po prostu ladna . No ale nauczony doswiadczeniem wiem ze nigdy sie wszystkim nie dogodzi ;)

Nastepna sprawa czyli ceny..

Ustalajac cennik oprocz oplacalnosci ze tak to nazwe bralem takze pod uwage ceny w szczecinskich klubach fitness, ceny ustalilem na takim poziomie zeby karnet 12 wejsciowy byl okolo 20 zl tanszy niz w Szczecinie (podkreslam w klubach a nie gdzies na halach:) ) takze uwazam ze porownując ceny FITNESSO i innych klubow w Szczecinie ceny u mnie wypadaja poki co bezkonkurencyjnie, a jeszcze biorac pod uwage FITNESSO i opcje karnetu dla stalych uczestniczek to juz w ogole.. ;) Wez takze pod uwage ze u mnie karnety 12wejsciowe sa wazne 2 miesiace a nie jak wszedzie miesiac, mysle ze to duzy plus.  

Prowadzac zajecia na basenie ceny trzymalem na duzo nizszym poziomie, niestety prowadzac tego typu lokal utrzymanie tamtych cen nie bylo mozliwe, nie byloby po prostu wtedy sensu zebym otwieral Fitnesso. Ja wychodze z zalozenia ze kazdy ma wybor czy chce zaplacic mniej i cwiczyc gdzies na hali gimnastycznej czy zaplacic wiecej i cwiczyc w klubie. Oczywiscie ze zawsze zajecia na hali beda cenowo wychodzily taniej niz w klubie i oczywistym jest ze takze moga byc prowadzone bardzo profesjonalnie bo to zalezy tylko od instruktora prowadzacego jednak jak to ostatnio powiedziala moja znajoma, "wiesz Adrian chodzilam do X na zajecia i bylo fajnie , zajecia ok ale nie odpowiadalo mi to ze co chwila jacys faceci podgladali nas i mieli banana na buzi z tego jak my cwiczymy albo co chwila bylo slychac PODAJ PILKE KUR..A PODAJ - bo nie czulam sie komfortowo".  Reasumujac jak juz kiedys napisalem , kazdy niech chodzi gdzie chce, wazne abyscie trzymaly forme drogie panie :)

pozdrawiam
Adrian

myszka

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 21, 2009, 13:59:30 »
Mi zajęcia na Chemiku odpowiadają. Ceny są bardzo niskie - 6 zł za wejście, i w tym jest godzinka areobiku lub/i silownia, sauna, także jak się przyszło na 18 to spokojnie do 21 można tam sobie ćwiczyć. Karnet na miesiąc kosztuje 40 zł.

Zajęcia są we wtorki i czwarki, w dwóch turach godzinowych - i chodzą same kobietki.

Jeśli chodzi o instruktorów, to zajęcia prowadzą na zmiane dwie Panie - (taka czarna, szczuplutka, niestety nie pamietam imienia) naprawdę zajecia prowadzi super. Wszystko jest synchronizowane, proste i logicznie połączone, i po tych zajęciach naprawdę się czuje że się troszkę kalorii spaliło i druga  - bodajże Ewa mi osobiście prowadzone przez nią zajęcia nie odpowiadaja. Często się myli, albo zapomina, wogóle to mialam wrażenie jakby wogóle się do tych zajęć nie przygotowywała. Ale jak już pisałam to moja opinia - innym może sie podobać.

Pozdrawiam

bokserka

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 21, 2009, 15:56:50 »
Myślę że do sprawy należy podejść dokładnie tak, jak to Adrian napisał-każdemu odpowiada coś innego i nigdy nie będzie tak żeby każdemu się podobało. Ja chodziłam w Policach chyba wszędzie. Po zajęciach na Chemiku siadały mi stawy, za dużo było tam skakania. Ale dawno tam nie zaglądałam, może teraz wygląda to inaczej. Sale gimnastyczne zupełnie mi nie odpowiadają. W ogóle to "wychowałam się" na szczecińskim Binetics'ie. Stamtąd też pamiętam Adriana. Więc względy sentymentalne też u mnie odgrywają dużą rolę przy wyborze jego klubu:) Pomijając wszystko uważam że nowy klub to świetna alternatywa dla dotychczasowych miejsc aerobikowych w Policach. a cena?cóż, wiadomo że wszystko kosztuje. Każdy musi zarabiać. A w porównaniu z klubami szczecińskimi nie jest to cena wygórowana. Do tego nie trzeba dojeżdżać. No i cenny czas się oszczędza:)Pozdrowienia

Offline pambanisha

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 21, 2009, 15:57:15 »
Panie Adrianie.

Odpisał Pan jakbym ja atakowała Pana klub. Nic z tych rzeczy, sama jestem dość nie doświadczona i nie mam wielkiego porównania. Dlatego zarzuciłam temat.

Jedno muszę Panu przyznań bezdyskusyjnie...

Świetnie się ćwiczy tam gdzieś z tyłu bacznie obserwując ruchy Pana twardych pośladków....

 ;D

I chyba od czasu do czasu będę wpadała do Fitnesso łączyć przyjemne z pożytecznym.

Ukłony dla Pana  :flower:

:-)

bokserka

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 21, 2009, 16:01:47 »
o tym plusie zapomniałam :)

fitnessman

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 21, 2009, 16:40:16 »
Spokooojnie, nie odebralem niczego jako atak :) wyrazilas swoje zdanie do ktorego masz pelne prawo , tak jak powiedzialem - jeszcze sie nie znalazl taki ktory by wszystkim dogodzil ;) Bardzo sie staralem jak najlepiej zaaranzowac powierzchnie lokalu ktora mam do dyspozycji i mysle ze wyszlo to calkiem dobrze.

Co do komplementu  ;D dziekuje bardzo, przyznam ze juz to kilka razy slyszalem.. jest mi bardzo milo  :smile:     I niech ktos mi powie ze kobiety nie sa wzrokowcami tak samo jak mezczyzni ;)

ps. skoro juz pisze to mala informacja.

Zapraszam serdecznie osoby ktore moga na ZAJECIA PORANNE, po krotkiej przerwie na basenie w prowadzeniu tych zajec odbywaja sie one ponownie juz w FITNESSO. Tak jak juz kiedys pisalem to chyba jedyna taka mozliwosc w Policach :)

pozdrawiam
Adrian Szymczak
Klub Aerobiku FITNESSO
www.fitnesso.pl

bokserka

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 22, 2009, 10:21:53 »
Hmmm...wszystko zalezy od definicji. Pewnie ze w jakims stopniu wzrokowcami jestesmy wszyscy. Lubimy patrzec na cos lub kogos ladnego:) Caly pic polega moim zdaniem na tym zeby wylacznie na tej podstawie nie podejmowac waznych decyzji. To tak jak wybierac zajecia aerobiku tylko po obejrzeniu sali. Wiadomo ze czasem najgorsza sale moze przeslonic dusza klubu-prowadzacy zajecia. No ale w przypadku Fitnesso mamy dwa w jednym-mile miejsce i dobra dusze-prowadzacego:) No dobrze, juz koniec tego chwalenia. Chyba naprawde bardzo takich zajec w Policach brakowalo, bo sama siebie nie poznaje:) pozdrowienia
a na zajecia ranne bardzo chetnie przyjde, ale jak beda na 7:00:)

YumYum

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwca 02, 2009, 20:32:41 »
Witam,
Czy gdzieś jeszcze oprócz basenu w Policach są zajęcia z aqua spinningu?
Nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat

pozdrawiam

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwca 03, 2009, 14:46:32 »
Cytat: "YumYum"
Czy gdzieś jeszcze oprócz basenu w Policach są zajęcia z aqua spinningu?
Nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat


w kwestii zajęć aqua jakiegokolwiek rodzaju to raczej jedynie na basenie  ;D

YumYum

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwca 03, 2009, 18:22:40 »
Cytat: "DJK"
Cytat: "YumYum"
Czy gdzieś jeszcze oprócz basenu w Policach są zajęcia z aqua spinningu?
Nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat


w kwestii zajęć aqua jakiegokolwiek rodzaju to raczej jedynie na basenie  ;D


błyskotliwość porażająca

doprecyzuję może: chodzi mi o Szczecin

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwca 04, 2009, 08:48:48 »
Cytat: "YumYum"
błyskotliwość porażająca


sory, ale nie mogłam się powstrzymać :) Pytanie jakoś mi nie wskazywało, że szukasz czegoś w Szczecinie  :rotfl:

Offline pambanisha

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwca 12, 2009, 15:51:22 »
Cytat: "myszka"

Jeśli chodzi o instruktorów, to zajęcia prowadzą na zmiane dwie Panie - (taka czarna, szczuplutka, niestety nie pamietam imienia) naprawdę zajecia prowadzi super. Wszystko jest synchronizowane, proste i logicznie połączone, i po tych zajęciach naprawdę się czuje że się troszkę kalorii spaliło i druga  - bodajże Ewa mi osobiście prowadzone przez nią zajęcia nie odpowiadaja. Często się myli, albo zapomina, wogóle to mialam wrażenie jakby wogóle się do tych zajęć nie przygotowywała. Ale jak już pisałam to moja opinia - innym może sie podobać.



Zgadzam się z koleżanką w 100%.
Sama chodzę już na Chemik i też mi się podoba i podzielam zdanie co do instruktorek.
Ogólnie jestem bardzo zadowolona.
:)

Offline boho

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 30, 2009, 00:35:33 »
Witam . Ponawiam pytanie - czy w tym roku , najlepiej od wrzesnia, są organizowane zajęcia z aerobiku np.  w SP8, na basenie lub w Tytanie? Chodzi mi nie tylko o godziny ale przede wszystkim o ceny :) O klubie fitnesso czytałam już na stronie podanej wczesniej (www.fitnesso.pl) więc teraz pytam o inne - bo niestety w Internecie nie znalazłam nic poza adresami zajęć :(