Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Aerobik w Policach  (Przeczytany 47200 razy)

bokserka

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #15 dnia: Września 14, 2008, 21:05:04 »
przepraszam ze pisze dopiero teraz. aerobik w osemce jest na pewno. poniedzialek i sroda na 19ta-zajecia z aerobiku, wtorek i czwartek na 19ta-step. cena: 8 zl za wejscie, w karnecie 6 zl za wejscie. karnet od czterech wejsc. pozdrowienia:)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #16 dnia: Września 20, 2008, 23:28:43 »
Nie mój dział, ale mój kolega, tutaj info o Adku ;)

http://www.fitnesso.pl/

Pozdrawiam Panie ;>

fitnessman

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #17 dnia: Września 21, 2008, 19:19:50 »
Witam wszystkich :) Widzę że ktoś poruszył temat mojej osoby (dzięki Robert za link), więc może napiszę co i jak.

W sumie po wejściu na moja stronę, do której R podał link wszystkiego się dowiecie więc nie będę pisał cen itp.

Jeśli chodzi o mnie, zgadza się, prowadziłem kiedyś zajęcia aerobiku i spinningu w Bineticsie i byłem tam instruktorem na siłowni. Jeśli kogoś to interesuje, pracowałem także w klubie Monte Cassino Fitness Club, Akademia Fitness i Radisson Fitness World. Aktualnie pracuje w klubie RKF w Szczecinie no i prowadzę własne zajęcia na sali gimnastycznej nad basenem w naszym pięknym mieście czyli w Policach ;)) na które serdecznie zapraszam.

Zgadza się także to, że chwilowo nie ma mnie w Policach bo prowadzę szkolenie na instruktora  aerobiku w Ostrowie Wlkp. ale wracam 26. Oczywiście moje zajęcia w Policach odbywają się mimo to, prowadzą je dziewczyny z fitness klubów ze Szczecina.

w razie pytań na wszystkie odpowiem.

pozdrawiam :)  
Adrian Szymczak

Offline martoszka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #18 dnia: Września 22, 2008, 00:00:01 »
a powiedzcie czy na ten aerobik w basenie...trzeba umiec pływac ?????
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

fitnessman

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #19 dnia: Września 22, 2008, 01:38:52 »
nie trzeba

Offline pola

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #20 dnia: Września 25, 2008, 13:34:22 »
fajny topik, szkoda że go teraz dopiero zobaczyłam.
ja jakieś kilka miesięcy temu również szukałam aerobiku w Policach.
jednak ze względu na zaczynający się sezon urlopowy miałam problemy ze znaleznieniem czegoś fajnego.

Wybrałam się do Formy. Uważam że jest tam świetnie. Dziewczyny które przychodza na zajęcia sa fajne. prowadzące bardzo miłe. Zawsze pomagają, podpowiedzą i poprawią jak ktoś źle robi ćwiczenia. Jest tam duża gama aerobików do wyboru.
A i dojeżdzam samochodem. Mimo iż ceny paliwa nie są niskie, to wolę pojechać tam i poćwiczyć w fajnej atmosferze niż się męczyć na erobiku w Policach, tylko dlatego ze jest blisko.

Na aqa aerobiku w Policach byłam. Pierwsze wejście gratis więc warto iśc i zobaczyć czy komuś to odpowiada.

Teraz wybieram się na basen na spinning podwodny :)

Pozdrawiam

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #21 dnia: Września 25, 2008, 16:12:22 »
pola a co to jest Forma?

fitnessman

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #22 dnia: Września 25, 2008, 16:59:07 »
Forma to fitness klub na osiedlu zawadzkiego bodajze, za jednostkami wojskowymi na skrzyzowaniu w prawo i klub jest zaraz tam :)

mala odpowiedz dla Poli.. nie bylas na zajeciach wiec nie generalizuj ze na wszystkich zajeciach aerobiku w Policach jest ze tak powiem niefajnie. Zajecia ktore robie w Policach niczym nie roznia sie od tych ktore robilem  w fitness klubach w Szczecinie takich jak monte fitness, akademia, radisson czy rkf. Oczywiscie masz racje ze w fitnessach jest wiekszy wybor typow zajec i tutaj nie polemizuje :). Ale szczerze mowiac to nie wazne gdzie bedziecie chodzic, kazdy chodzi tam gdzie lubi, czy to bedzie Szczecin, czy SP8, czy moja zajecia na sali na basenie, wazne dziewczyny zebyscie gdziekolwiek chodzily i trzymaly forme :)  

pozdrawiam
Adrian

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #23 dnia: Września 25, 2008, 17:07:09 »
Cytat: "fitnessman"
Forma to fitness klub na osiedlu zawadzkiego bodajze, za jednostkami wojskowymi na skrzyzowaniu w prawo i klub jest zaraz tam :)


dziękuję, nie znam tego klubu. A czy ktoś może orientuje się czy Agnieszka, która prowadziła zajęcia na basenie (ładnych parę lat temu) prowadzi jeszcze gdzieś aerobic?

fitnessman

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #24 dnia: Września 25, 2008, 18:08:41 »
ktoras z Pan ktore chodza do mnie a wczesniej chodzily do niej powiedziala mi ze ona wyjechala za granice ale tylko przekazuje co uslyszalem bo nie znam tej instruktorki wiec nie wiem.

Offline DJK

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 101
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #25 dnia: Września 25, 2008, 21:38:42 »
Cytat: "fitnessman"
ktoras z Pan ktore chodza do mnie a wczesniej chodzily do niej powiedziala mi ze ona wyjechala za granice


:( szkoda bo bardzo lubiłam jej zajęcia

Offline pola

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #26 dnia: Października 06, 2008, 11:59:57 »
Fitnessman - dla mnie zajęcia które odbywają się w Formie a te które są w Policach są nie do porówania. Takie jest moje zdanie, i chyba mam do niego całkowite prawo.
Poza tym kiedy szukałam jakiegoś aerobiku w Poliach w okresie letnim słyszałam odpowiedzi do słuchawki że zamykają na okres letni. Ciężko było cokolwiek znaleźć bo jeżeli np.w lipcu było otwarte to już w sieprinu mieli przerwę letnią. Ćwiczenia 2x w tygodniu również mnie nie satysfakcjonują. Poza tym godziny w których odbywają się zajęcia niezbyt mi pasują.

A teraz mam takie pytanie. Słyszał ktoś o spinningu pod wodą. Podobno odbywa się u nas na basenie w Policach. Chodziłam na spinning i bardzo mi się podoba, więc chciałam spróbować tego podwodnego.

Pozdrawiam

fitnessman

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #27 dnia: Października 06, 2008, 12:49:49 »
Hej Pola, ależ oczywiscie ze masz takie prawo, ja Ci nie odmawiam prawa do wlasnego zdania, ja po prostu zwrocilem uwage na to zebys nie generalizowala bo zeby sie wypowiedziec na temat jakis zajec najpierw wypadaloby wczesniej na nich byc. Oczywiscie zgodze sie z tym ze   w formie sa prowadzone fajne zajecia bo znam tam kilka instruktorek i wiem ze b.dobrze prowadza aerobiki :)   Co do reszty masz calkowita racje, wiadomo ze w fitness klubach jest kilka godzin dziennie i nie ma przerw wakacyjnych wiec z racji tego czlowiek ma o wiele wieksze pole manewru co do zajec.

Co do aqua spinningu , masz racje, odbywa sie takowy na basenie, niestety nie pamietam dni ani godzin ale wszystko jest napisane na plakacie ktory wisi na basenie. Trzeba sie wczesniej zapisywac z tego co slyszalem bo prawdopodobnie jest okolo 10 rowerow.

pozdrawiam
Adrian

onlyou_111

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #28 dnia: Października 07, 2008, 10:28:47 »
Nie będę krytykować polickich aerobików bo nie byłam. no oczywiście poza Tytanem - jedno wielkie nieporozumienie (szkoda czasu i pieniędzy). Ale ja też chodzę do Formy i jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że teraz przeprowadzam się do Szcz i do Polic dojeżdzać nie będę :) ale na ten aquaspinning (?) hmmm własciwie czemu nie? pozdrawiam.  :rotfl:

fitnessman

  • Gość
Aerobik w Policach
« Odpowiedź #29 dnia: Października 14, 2008, 11:47:19 »
witam

male info

od pazdziernika prowadze w Policach zajecia PORANNE w tygodniu i WEEKENDOWE (sobota rano), daje znac bo z tego co sie orientuje to jedyna taka opcja w Policach, jesli sie myle prosze mnie poprawic ;)

pozdrawiam
Adrian