Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pizzeria  (Przeczytany 209240 razy)

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #210 dnia: Czerwca 17, 2009, 09:25:02 »
ja zamowilem z ferrari to musialem czekac dluzej niz mowili i przywiezli nie to co zamawialem

mardomwik

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #211 dnia: Czerwca 17, 2009, 10:14:48 »
A ja powiem ze najszybciej dociera do mnie pizza z Quatrro :ble:

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #212 dnia: Czerwca 17, 2009, 11:12:39 »
hahahaha xp to miałeś pecha a dawno to ci się przydarzyło ???
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #213 dnia: Czerwca 17, 2009, 11:22:38 »
Nie wiem czy ja mam jakiegos farta czy jak, ale jak do tej pory ile razy bym zamowila cokolwiek z Palermo na starych Policach, zawsze jest ekspres :)
Najczesciej zamawiam do Jasienicy, jedzonko jest po 20-30 minutach max. Raz zdarzylo mi sie zamowic giganta na Zamenhofa, Pani powiedziala 30 minut, byli po 15tu! :)
Jesli chodzi o Desperados - nie zdarzylo mi sie czekac dluzej niz 30-40 minut. Nie ma co narzekac.
Palermo na Wyszynskiego - tez nie przekraczaja pol godzinki zwykle, i plus w koncu za zdjecie oplaty 5 zl do Jasienicy.. i inne nowe promocje :)
Pasieka nie testowalam, Ferrari tez nie..

Ale i tak zwyciezca w kategorii szybkie jedzonko zawsze bedzie Chinczyk! do 20 minut i jem :)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #214 dnia: Czerwca 17, 2009, 11:59:17 »
w tym wszytkim kiedy będzie pizza i jak szybko zajedzie do naszego domu wchodzi jeden czynniki ile przed naszym zamówieniem było jeszcze zamówień kto pierwszy zamówi tego pizza będzie pierwsza.Dajmy na to , że w ciągu 3 minut mam trzy telefony i mój tel jest trzeci de facto ja czekam najdłużej  logiczne to jest i dla tego nie które pizze są za więcej niż półgodziny.A do półgodziny to standardowe hasło :) Przykładowo pizze robi się do około 12 min :)
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline demoskinos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 235
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #215 dnia: Czerwca 17, 2009, 12:46:00 »
Palermo na Wyszynskiego najlepsze :)

Offline piplo

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://www.skarb.police.pl
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #216 dnia: Czerwca 17, 2009, 15:35:32 »
palermo na starych policach ;)
FREESTYLE MUSIC FOREVER ~_~


Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #217 dnia: Czerwca 17, 2009, 15:38:09 »
do Nataleczka, : jakies 2-3 miesiące po otwarciu tej pizzerii

marcin

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #218 dnia: Czerwca 21, 2009, 11:16:42 »
Palermo na Grunwaldzkiej :rotfl:

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #219 dnia: Lipca 11, 2009, 12:20:00 »
Palermo na grunwaldzkiej jest super- szybko dostarczają, obsługa też super, w środku bardzo fajny klimacik jeśli chodzi na wieczorne wyjście z mężem lub bliskimi przyjaciółmi a na obiadek i piwko polecam Desperadosa!
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

gość

  • Gość
makarony , pizze i sałatki TYLKO w PASIECE
« Odpowiedź #220 dnia: Lipca 28, 2009, 00:46:29 »
zamawiam często makaron numer 9 , 3 i 5 są fantastyczne . Pizze polecam Speciale , Polo moja ukochana i Farmerską . Pyszotka. Zamawiam powyżej 40 zł i dostaje napoj 1 l gratis a w Quatro są pierogi które bardzo lubie ale daja za to małą puszke coli gratis a kebaby mają niedobre.[/b]

ona86

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #221 dnia: Lipca 28, 2009, 08:04:50 »
tylko desperados i oczywiście tylko 18 :D:D nmiam mniam :safe:

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #222 dnia: Lipca 28, 2009, 13:00:35 »
Złożyłam ostatnio zamówienie na telefon w pizzeri Ferrari.
Zamówiłam pierś z kurczaka z surówką i talarkami (do wyboru frytki lub talarki), makaron penne specjale, i 2 salatki, 'grecka' i 'z kurczakiem' (zmiana sosu tato-tao na vinegret). Czas oczekiwania - do 40 minut.

Po godzinie czekania, zadzwoniłam i usłyszałam że 'właśnie ZACZYNAJĄ PRZYGOTOWYWAĆ' .....
W sumie, po 1,5 godzinie czekania, dostałam pierś z kurczaka z frytkami zamiast talarków, i sałatkę z tao tao zamiast vinegret... Mimo ze na dołączonej kartce, zapisane było dokładnie to co zamówiłam...

Na pocieszenie powiem, że pierś była pyszna :)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

laplaja

  • Gość
Re: Pizzeria
« Odpowiedź #223 dnia: Lipca 28, 2009, 15:14:22 »
Moim zdaniem Palermo koło Kingi. bo Palermo na Starych P jest okropne!!! Dają Ci na pizzy coś innego niż zamawiasz porażka!

modelus

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #224 dnia: Lipca 28, 2009, 15:36:58 »
Nigdy pizzy z Ferrari! dla mnie porażka. zamówiłem pizze oczywiście z dowozem do domu po otworzeniu a właściwie bo jednym gryzie myślałem że stracę wszystkie zeby!!!!!!!!!! ciasto spalone na maxa!!! co prawda czekałem bardzo krutko jak na takie spalone ciasto ale i tak nigdy wiecej. Pizza w desperadosie-polecam :)