Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pizzeria  (Przeczytany 207066 razy)

Offline ewelina124

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #150 dnia: Lutego 03, 2009, 14:05:10 »
No z miłą chęcią bym się przeszła do tej pizzerii na starych Policach ..Ciekawe jak to tam urządzili ... :)

Marleyowicz

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #151 dnia: Lutego 04, 2009, 01:27:19 »
Palermo kiedyś mnie bardzo zawiodło zrobiliśmy z kolegą mały eksperyment zamówiliśmy dwie pizze jedna właśnie z Palermo a druga z Ferrari pizza z Ferrari dotarła do nas po 20min gorąca pachnąca i smaczna a z palermo dość że po chyba 50min to jeszcze zimna sflaczała i ochydna, to tyle:P

pinki

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #152 dnia: Lutego 04, 2009, 17:12:17 »
To już wie ktoś kiedy te otwarcie palermo na starych.Plakat wisi ale nie zawuważyłem Daty.

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #153 dnia: Lutego 04, 2009, 22:12:00 »
No jest  plakat na mieście ale co z tego ja tylko jest napisane , że wkrótce otwarcie i lampka szampana gratix na walentynki przy zamówieniu pizzy hm...
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #154 dnia: Lutego 13, 2009, 20:52:39 »
Otwarcie nowej pizzeri na starych Policach przyniosła wymierne koszyści. W dniu otwarcia (wczoraj) promocyjne ceny miało nie tylko Palermo na starym mieście, ale także (jeszcze nieco niższe) konkurencyjne Palermo przy deptaku. Pizzeria na starych Policach daje zniżkę 20% do godziny 14, od dziś ta przy deptaku podobną zniżkę daje do godziny 15.
Jutro staropolickie Palermo z okazji walentynek do każdej pizzy dodaje lampkę szampana... może to przy deptaku da całą butelkę? [:

torak

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #155 dnia: Lutego 13, 2009, 21:45:43 »
Byłem wczoraj w Palermo na starych Policach. Tłok jak na otwarciu superhipermegagiga marketu. Czas oczekiwania 1,5 godz. Dobrze że moja pani zamówiła wcześniej.
Co do pizzy JEDZONEJ NA MIEJSCU: chłodna, sucha i ... taka sobie.
Może to przez ten młyn promocyjny.

Offline ona

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 124
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #156 dnia: Lutego 13, 2009, 22:29:58 »
PLM z tego co pamiętam ta przy deptaku zawsze miała promocję do godziny 15.
A z tą lampką szampana to troche głupi pomysl moim zdaniem, chyba nikt na to nie poleci  ;D

Offline Robak

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #157 dnia: Lutego 14, 2009, 02:45:01 »
Ja zamówiłem w dzień promocji pizze giganta z tej nowej palermo i była smaczna dopóki nie zobaczyłem w niej włosa tak jakby łonowego<lol2>, odrazu do kosza to mnie rozczarowało.W dzień otwarcie powinni wypaść jak najlepiej , a nie kelnerka powiedziała że, za półtorej godziny dowiozą a czekałem 2,5 godziny  byłem zły.A tak ogólnie to podobno ta nowa Pizzeria w Policach jest jedną z największych w Policach i Szczecinie tylko pizza hut im może dorównać co do wielkości lokalu :)
Robak

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #158 dnia: Lutego 14, 2009, 05:30:12 »
Cytat: "Robak"
Ja zamówiłem w dzień promocji pizze giganta z tej nowej palermo i była smaczna dopóki nie zobaczyłem w niej włosa tak jakby łonowego<lol2>, odrazu do kosza to mnie rozczarowało.W dzień otwarcie powinni wypaść jak najlepiej , a nie kelnerka powiedziała że, za półtorej godziny dowiozą a czekałem 2,5 godziny  byłem zły.A tak ogólnie to podobno ta nowa Pizzeria w Policach jest jedną z największych w Policach i Szczecinie tylko pizza hut im może dorównać co do wielkości lokalu :)


Pizza bez włosa łonowego to nie pizza hehe  :rotfl: pewnie kierowca coś od siebie gratisowo dorzucił :)

Offline mariusz1602

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #159 dnia: Lutego 14, 2009, 09:54:35 »
Palermo na deptaku od wakacji 2008 ma promocję -20% do 15 codziennie :-)

Znajomi  mi mówili, że w tym nowym szczecińskim Palermo kelnerki przez telefon mówią klientom, że to jest to samo Palermo co już było w Policach :/ a to kłamstwo! no ale dowodów nie mam...

Zapraszam do Palermo na deptaku na Walentynki :) Dziś będzie więcej kierowców to powinno być szybciej i sprawniej ;-)

Offline JedynyTomek

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #160 dnia: Lutego 14, 2009, 13:40:32 »
Wczoraj zamówiłem pizzę w tym nowym palermo. Babka powiedziała mi że czas oczekiwania to jedna godzina. Dokładnie po dwóch godzinach zadzwoniłem do nich i spytałem się gdzie moja pizza ?! Kobieta odbierająca telefony powiedziała że będą u mnie za jakieś pół godziny.

Powiedziałem żeby mnie pocałowali bo nie będę czekał na pizzę 2,5 godziny! .

A jeśli chodzi o ceny to wcale nie mają tanio!

Dla porównania w pizzeri Quatro, ceny są średni 20 - 30% niższe i to bez żadnych promocji.

Sagrams

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #161 dnia: Lutego 14, 2009, 15:12:27 »
JedynyTomek siejesz propagandę.  Każdy wie że jesteś dostawca Pizzy w Quatro i będziesz robił reklamę tej pizzeri.

karamba

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #162 dnia: Lutego 14, 2009, 15:21:00 »
Cytat: "mariusz1602"
Palermo na deptaku od wakacji 2008 ma promocję -20% do 15 codziennie :-)

Znajomi  mi mówili, że w tym nowym szczecińskim Palermo kelnerki przez telefon mówią klientom, że to jest to samo Palermo co już było w Policach :/ a to kłamstwo! no ale dowodów nie mam...

Zapraszam do Palermo na deptaku na Walentynki :) Dziś będzie więcej kierowców to powinno być szybciej i sprawniej ;-)

wg moich informacji palermo bylo najpierw w policach potem otworzylo lokal w szczecinie na ostrobramskiej potem z powodu jakichs zawirowan ze wspolnikami(moze plotka) sprzedali ostrobramska dwom kierowca z marco polo ktorzy szybko rozwineli biznes i niestety wrocili do polic wiec korzenie palermo sa z polic ale zbiegiem nieszczesliwych wypadkow maja kilku wlascicieli! poza tym uwazam ze stare palermo zyska na obecnosci takiego giganta jesli dobrze poprowadzi marketing jak np z promocja 12.02 genialne! do jakiegokolwiek palermo sie nie dodzwoniliscie ceny byly te same, nie zorientowany nie wie skad je!!

brother

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #163 dnia: Lutego 15, 2009, 10:05:35 »
Desperados   ma okropne sałatki i drogie !!!!!! Palermo jest super !!!!!!   :study:

bakus

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #164 dnia: Lutego 15, 2009, 20:04:20 »
Jak dla mnie najlepsza pizza jest w Desperados (Wrobla) ;)