Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pizzeria  (Przeczytany 207059 razy)

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #60 dnia: Października 14, 2008, 14:11:25 »
Desperados dowiezie pizzę na telefon do Jasienicy ale do Tanowa już nie  :sleep:
Odległość OD miejsca przeznaczenia do obu miejsc docelowych porównywalnie - taka sama.
Nawet za dodatkową dopłatą - nie, bo nie...

Wielki plus dla Palermo - po raz kolejny!
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #61 dnia: Października 14, 2008, 17:10:01 »
Do Jasienicy Desperados wiezie za darmochę, a Palermo kasuje 5 zł ;>
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #62 dnia: Października 14, 2008, 17:51:40 »
Pal sześć dopłatę...ale w ogóle - jedni dowożą inni nie.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #63 dnia: Października 14, 2008, 17:57:00 »
Bardzo lubię pizzę z palermo, ale ostatnio jestem na nich ciężko obrażona.. zamówiłam jakiś czas temu sałatkę Viva Tonno w której skład wchodzą: Kapusta Pekińska, Tuńczyk, Kukurydza, Ser Mozzarella, Oliwki, Ogórek Konserwowy, Cebula, Papryka, Sos.

Tylko że o kukurydzy, papryce, oliwkach i ogórku - zapomniano.. :(
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline draculka

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 387
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #64 dnia: Października 14, 2008, 20:46:56 »
Cytat: "caarola"
o kukurydzy, papryce, oliwkach i ogórku - zapomniano


drobny szczegół...a jakże :|
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #65 dnia: Października 15, 2008, 00:56:56 »
Ostatnio dalismy szanse Ferrari, part II, masakra... sos czosnkowy do giganta w pudeleczku jak na jeden kawalek pizzy :/ Do tego ramka pizzy szerkosci 5 cm :/ porazka. O "chrupkosci" nie wspomne, niczym suchar, bez dodatkow. :) Kolejny raz sie zawiodlam. Mowi sie do 3 razy sztuka, nie w moim przypadku :) Palermo - pizza z owocami morza i sosem czosnkowym, wygrywa ostatnimi czasy. POlecam, pycha :)

asia78

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #66 dnia: Października 15, 2008, 07:39:07 »
Ja również zawiodłam się na pizzy z Ferrari. Miała być z owocami morza a owoców można było szukać ale chyba w morzu. Jak dotąd to pizza z Palermo jest u nas numer jeden  :chef:

zuzalinda

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #67 dnia: Października 31, 2008, 15:48:01 »
uuu widze ze sie posypaly ostre slowa na temat Ferrari - zawsze wlasciciel bedzie bronil swego - normalne prawa rynku a ze w ten sposob - no chlopak nie pomyslal:) Co do jakosci pizzy stamtad - coz nic dodac nic ujac kazdej pizzerii zdazaja sie wpadki - raz mniejsze raz wieksze - powiem tyle nie jadlam lepszej pizzy niz tam - a troche sie po kraju najezdzilam. poza tym ten wloski kucharz... ehhh.. :) i podkreslam absolutnie nie mam nic wspolnego z lokalem - zeby nie bylo. Mysle ze Wasze opinie - ktore byscie mogli kazdej pizzerii zostawic np. spisane na karteczce - mogly by pomoc w rozwoju lokali pod gusta kazdego potencjalnego zamawiajacego klienta. Tkaze pomyslcie lekko jak Wy jako klienci mozecie pomoc lokalom w rozwoju.

myszka

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #68 dnia: Października 31, 2008, 18:19:21 »
Też uważam że w Pasiece bardzo dobrą pizze. Zresztą sałatki czy dania również mają przepyszne. Jak dla mnie najlepsze jedzenie tego rodzaju w Policach

Offline Pan P

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #69 dnia: Października 31, 2008, 19:00:04 »
zuzalinda - nie mój biznes, mi nie zależy.
Moneta przedstawia Antiocha Wielkiego.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #70 dnia: Listopada 01, 2008, 01:04:20 »
Cytat: "bruner"
Tak mnie tknęło i poszperałem trochę w googlu i co widzę:
http://img134.imageshack....mage=aaaoc6.jpg

no i link do źródła (pod datą 10.08.2008):
http://praca.infoludek.pl...30&rodzaj2=inne

Ja rozumiem że można chwalić swój lokal ale ordynarne szkalowanie konkurencji to zwyczajne świństwo.
Miałem spróbować pizzy w tym Ferrari, ale po tym co zobaczyłem, to mają u mnie dożywotniego bana.


Nie no przesadziła ta pizzeria teraz dla mnie :crazy: chciałem tam isc jutro ze znajomymi, ale za to co zrobili juz podziekuje...i znajomych bede tez zniechecał  :devil:

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #71 dnia: Listopada 01, 2008, 09:51:51 »
Cytat: "zuzalinda"
uuu widze ze sie posypaly ostre slowa na temat Ferrari - zawsze wlasciciel bedzie bronil swego - normalne prawa rynku a ze w ten sposob - no chlopak nie pomyslal:) Co do jakosci pizzy stamtad - coz nic dodac nic ujac kazdej pizzerii zdazaja sie wpadki - raz mniejsze raz wieksze - powiem tyle nie jadlam lepszej pizzy niz tam - a troche sie po kraju najezdzilam. poza tym ten wloski kucharz... ehhh.. :) i podkreslam absolutnie nie mam nic wspolnego z lokalem - zeby nie bylo. Mysle ze Wasze opinie - ktore byscie mogli kazdej pizzerii zostawic np. spisane na karteczce - mogly by pomoc w rozwoju lokali pod gusta kazdego potencjalnego zamawiajacego klienta. Tkaze pomyslcie lekko jak Wy jako klienci mozecie pomoc lokalom w rozwoju.

Następne konto stworzone dla ratowania reputacji-gratuluje pomysłu. A co do naszej pomocy firmie to myśle że jednak to firma jest dla klientow a nie klienci dla firmy :rotfl:  Pozdrawiam

zuzalinda

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #72 dnia: Listopada 01, 2008, 11:03:21 »
oj jak Wy malo wiecie o swiecie.... Powiem tyle - nawet z Polic nie jestem i nie moj interes ratowac komukolwiek tylek - jestem obiektywna i tyle. A ze pracowalam kiedys w podobnym lokalu - wiem ze opinia klientow jest bardzo wazna, bo lokale sa wlasnie dla klientow - nie dla wlascicieli. A poza tym - cholera mnie bierze jak widze podobnych jak soviet - wychwalajacych lokale swoje lub znajomych. Sovietowi sie dostalo - kto nastepny??

tustuska

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #73 dnia: Listopada 01, 2008, 15:55:23 »
o ludzie... ale problemy  :crazy:  
każdy próbuje sobie jakoś radzić na rynku  :money: , czasem nieprzemyślanie i nieudolnie /jak soviet/ ale to nie znaczy że produkt który sprzedaje jest niedobry, niestety takie akcje zniechęcają klientele, bo czują się oszukani... ale to wszystko myślę że nie było zamierzone.
Żeby ratować dobre imię mógłby się Soviet wypowiedzieć albo chociaż usunąć te posty.
Jeśli chodzi o pizze to faktycznie na początku była gorsza, mimo że mi smakowała, to z czasem coraz lepiej im idzie. :chef:
Z kolei Palermo się coś psuje:>

Offline Vitao

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 108
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #74 dnia: Listopada 01, 2008, 16:42:00 »
Cytat: "tustuska"
Z kolei Palermo się coś psuje:>


"cos" :) A co to cos oznacza ? :) Wyrazamy opinie to rozwijajmy temat. A co to tego, ze w Ferrari jest wloski kucharz nie oznacza, ze pizze robi idealnie :)