Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pizzeria  (Przeczytany 207040 razy)

Offline noladnie

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #45 dnia: Września 07, 2008, 22:03:57 »
Desperados- mila obsluga i dobra pizza.
Quatro-Tania ale niezbyt dobra.
Palermo-Dobre pizze ale za czesto poprzypalane.
Pasieka-raz sprobowalem to samo co Quatro.
Ferrari-dlugo czekmay,niezbyt smaczna czeste pomylki ,tyle na ten temat  :faja:
...

Rychołek

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #46 dnia: Września 08, 2008, 10:41:59 »
Najlepszaaaaaaa to jest Pizza domowa(zrobiona samemu) - grube ciasto na wielkiej blaszce ze składnikami jakie tylko chcę i ten exstra zapach ciasta na drożdżach jak z piekarni hehe :P

misiek

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #47 dnia: Września 08, 2008, 11:43:09 »
Cytat: "Rychołek"
Najlepszaaaaaaa to jest Pizza domowa(zrobiona samemu) - grube ciasto na wielkiej blaszce ze składnikami jakie tylko chcę i ten exstra zapach ciasta na drożdżach jak z piekarni hehe  


i do tego sosik czosnkowy :jupi:  :jupi:

pendrajf

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #48 dnia: Września 19, 2008, 11:44:16 »
W jednym z postów chwaliłem Quattro. Niestety musze zmienić zdanie. Dwie wpadki:
1. Zapłaciłem za dodatkowy składnik - ogórki konserwowe. Dostałem 2 (słownie dwa) plasterki...
2. Ostatnio w pizzy znalazłem grubą ścinke salami (tą końcówke), oraz dwa kawałki grubo skrojonej "szynki" (zwykła gotowana mielonka) taki klin grubości chyba centymetra. Było to obrzydliwe i bardzo nieapetyczne.

Stracili klienta...

Kas1enka

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #49 dnia: Września 19, 2008, 14:16:30 »
Palermo najlepsza, ja zawsze zamawiam mafie+krewetki a do tego oliwa czosnkowa - pycha :)

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #50 dnia: Września 19, 2008, 20:24:50 »
dzis jadlam pizze z ferrari i byla bardzo smaczna.lubie tez z pallermo
sz

głos rozsądku

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #51 dnia: Września 22, 2008, 23:39:07 »
Mój subiektywny ranking:
1. Desperados
2. Palermo
3. Pasieka
4. Ferrari
5. Quatro

Offline bruner

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #52 dnia: Października 06, 2008, 09:43:15 »
Cytat: "soviet99"
desperados to masakra, wczoraj zamowilem u nich pizze ktora miala miec 31cm a dostalem cos dziwnego co mialo 25cm, zrobilem zdjecie, wrzuce na net! buhahaha za glupote trzeba placic, pozdrawiam wszystkich desperatow jedzacych pizze w desperado

Cytat: "głos rozsądku"
Masz 4 posty na tym forum i w każdym zachwalasz tą pizzerię. Czyżby pracownik bądź właściciel?


Tak mnie tknęło i poszperałem trochę w googlu i co widzę:
http://img134.imageshack.us/my.php?image=aaaoc6.jpg

no i link do źródła (pod datą 10.08.2008):
http://praca.infoludek.pl/?akcja=ogloszenia&kategoria=Praca&last=91&strona=30&rodzaj2=inne

Ja rozumiem że można chwalić swój lokal ale ordynarne szkalowanie konkurencji to zwyczajne świństwo.
Miałem spróbować pizzy w tym Ferrari, ale po tym co zobaczyłem, to mają u mnie dożywotniego bana.

Wracając do tematu to zamawiam pizzę w Palermo (chociaż kilka razy nie byłem zadowolony), z Pasieki nie jadłem bo po znajomych słyszałem różne opinie, z Quattro brałem kilka razy i była sensowna a Desperado jeszcze nie próbowałem.
Kiedyś (ze 2 lata wstecz) na imprę ktoś przywiózł pizzegiganta z którejś polickiej pizzerii i była bardzo smaczna, ale nie wiem skąd to było.

misiek

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #53 dnia: Października 06, 2008, 10:35:14 »
w sumie to nie trzeba było tego dokumentować by wiedzieć ,że to pracownik bądź właściciel... ja i tak tej pizzy nie lubię... faktycznie mogę zobaczyć co mają do powiedzenia inni na ten temat.. ale jak już mi smakuje coś to jest tylko moja opinia i jeżeli mi się podoba to i tak wróce... jeżeli wszyscy by na tym forum chwalili np. tylko pizzerię Quatro a mi by ona nie smakowała to normalne, że nie zamówię pizzy z tej pizzerii...  ;D

krecik

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #54 dnia: Października 06, 2008, 10:42:32 »
Ja lubię pizze z Ferrari, bo żeczywiście ciasto jest bardzo dobre, ale to nie fer, mógł chociaż zmienić nick a nie tak na żywca. No cóż szkoda.

Offline JedynyTomek

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #55 dnia: Października 13, 2008, 01:57:15 »
Ciekawe jakim samochodem rozwożona jest pizza z pizzerii "Ferrari" ??  :P:P

smakosz

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #56 dnia: Października 13, 2008, 09:37:50 »
Jak dla mnie Police mają tylko jedną prawdziwa pizzerie - QUATRO!!! rewelacyjna pizza, do wyboru na grubym bądź cienkim ciescie, szybka przemila obsluga - tak zyskujecie klientów.
O pozostalych pizzeria nie bede sie wypowiadac bo tak szczerze to nie ma o czym. W sumie Ferrari jeszcze nie probowalem ale reszta...bez komentarza.
pozdrawiam

krzywy

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #57 dnia: Października 13, 2008, 09:39:58 »
Jak dla mnie to pizzeria Ferrari wygrywa na polickim rynku :D

Offline Zając23

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #58 dnia: Października 13, 2008, 09:55:51 »
Ferrari - prawie się porzygałem jak pizze jadłem,w  dodatku posmak jak bym jakąś samą mąkę wszamał.
Quatro- jeżeli oni umieją pozyskiwać klienta, to zastanawia mnie jakimi środkami, bo na pewno nie spełnionymi zamówieniami. Tyle  razy co  czekałem po 1,5h na pizze a  dochodziła  jak zwykle bez sosu, to każdego szlak może trafić :).

Takie moje subiektywne  odczucia
I\'m hot cause I\'m fly, you ain\'t cause you not

myszkaee

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #59 dnia: Października 13, 2008, 16:51:21 »
to dlatego tak zachwala pizze z ferari ja tam jadłam raz i się bardzo zawiodłam ciasto było akie sobie ale dodatków na nim to jak kot na płakał  a do tego  ochydnie smakowalo za to sosu pomidorowego nie żałowali aż nie dobrze  sie robiło jak się kawałek zjadło tylko ten sos było czuć a dodatków wcale nie ma. masakra nie polecam moim zdaniem  to ta pizzeria  jest na ostatnim miejscu.