Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy  (Przeczytany 214104 razy)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #645 dnia: Sierpnia 14, 2014, 20:18:35 »
Mieszkam na parterze,rano okoliczni posiadacze psów wyprowadzają swoje pupile na trawniki i pod ogrodzony teren  z krzewami i kwiatami .Ogródek gzie sama kupowałam ,drzewa i sadziłam krzewy ozdobne  jest sralnią dla psów.Tabliczki postawione przez Spółdzielnie nie robią wrażenia.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #646 dnia: Sierpnia 14, 2014, 21:02:30 »
Mieszkam na parterze,rano okoliczni posiadacze psów wyprowadzają swoje pupile na trawniki i pod ogrodzony teren  z krzewami i kwiatami .Ogródek gzie sama kupowałam ,drzewa i sadziłam krzewy ozdobne  jest sralnią dla psów.Tabliczki postawione przez Spółdzielnie nie robią wrażenia.
"Storczyk" na ludziach, którzy mają iloraz inteligencji IQ 0-19% nigdy nie zrobi to wrażenia. Nawet, jak sami wdepną w KAKĘ to będą się zachwycać nad nią, jak nad diamentem... Polecam lekturę (właścicielom tychże) "Dzień Świra" film z Markiem Kondradem w reżyserii Marka Koterskiego >:( :D >:( :D :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(  to lektura właśnie dla nich.   
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 14, 2014, 21:04:03 wysłana przez Power »
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #647 dnia: Sierpnia 15, 2014, 11:47:50 »
co znaczy


Cytuj (zaznaczone)
iloraz inteligencji IQ 0-19%


?:D

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #648 dnia: Sierpnia 15, 2014, 14:23:06 »
co znaczy


Cytuj (zaznaczone)
iloraz inteligencji IQ 0-19%

? :D
co znaczy


Cytuj (zaznaczone)
iloraz inteligencji IQ 0-19%


?

Tak wiem, powinno być inaczej - bez procentów ;) , ale ja tak porównuję w skali 0-100% :)  0-19% - wykluczony ze społeczeństwa :(
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #649 dnia: Sierpnia 15, 2014, 14:27:30 »
a 100% to jaki iloraz inteligencji w takim razie? Iloraz Einsteina? Orangutana?

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #650 dnia: Sierpnia 15, 2014, 15:34:40 »
a 100% to jaki iloraz inteligencji w takim razie? Iloraz Einsteina? Orangutana?

Ej, wyluzuj ;D  pracę dyplomową piszesz? Co wybierzesz z powyższego to twoje  ;)  Przeciętna wysokość ilorazu inteligencji w populacji to 100 punktów, wiec jak wolisz.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #651 dnia: Sierpnia 15, 2014, 20:13:13 »
Tak po prostu byłem ciekawy bo cięzko było mi to sobie zobrazować:)


Ludzi z ilorazem ok 70 (70% w odniesieniu do Twojej skali) uważa są ludzi upośledzonych umysłowo, to ludzie z IQ 0-19 to? :D

Offline marek.poczopko

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #652 dnia: Sierpnia 15, 2014, 21:46:31 »
Power, czy chodzi Ci szczególnie o sceny z nerwica natręctw i masz obawy, że Twoje podejście do ogródka jest na granicy paranoi? Nikt nie kazał Tobie niczego sadzić, nikt nie każe Tobie o coś dbać... i nikt nie musi uważać Twoich wywodów za opinię wyroczni:) zostaw pieski w spokoju, lepsza mina w kwiatkach niż na chodniku:) Wczoraj pod Netto pawia puścił żul a w drodze z netto przez górki indiańskie mijasz gorszy brud zostawiony przez meneli niż przez romunów na Sierakowie, dlaczego tym się nie zajmiesz?. Dlaczego nad tym się nie rozwodzisz? Dlaczego tam nie widzisz min? Dlaczego sam nie ułamka zainteresowania nie poświęcisz temu obszarowi a na swój ogródek patrzysz z podziwem? Pokaż na co Cię stać. Zostaw psiaki i właścicieli w spokoju, bo prawdziwe problemy są gdzie indziej. Sugeruję pracę nad swoimi wypaczonymi cechami charakteru i zachęcam do kupna okularów....
„Najniżej upadło społeczeństwo, które w milczeniu wysłuchuje, jak jawni dranie prawią mu kazania o moralności”

Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #653 dnia: Sierpnia 16, 2014, 09:23:40 »
44 strony pisania poematów o kupach.Ależ ten temat ma wzięcie :).Powinien się tym zająć co najmniej tvn 24 albo ksiądz na ambonie.

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #654 dnia: Sierpnia 16, 2014, 09:24:43 »
Zostaw psiaki i właścicieli w spokoju, bo prawdziwe problemy są gdzie indziej.

Każdy, jak wiesz ma inne, swoje problemy.

Sugeruję pracę nad swoimi wypaczonymi cechami charakteru i zachęcam do kupna okularów....

Chyba cię poniosło i proponuję pracować nad swoimi cechami charakteru. Nikogo nie chciałem obrazić i do piesków nie mam nic, ale do ich właścicieli (tych, co patrzą jak pupilek sra na chodnik) już tak, bo na zwróconą uwagę, chętnie by mnie zabili wzrokiem - nie mówiąc, o słownej odpowiedzi! I właśnie zastanawiam się, czy ty się dobrze czujesz(?), bo atakujesz mnie personalnie z powodów, które przeszkadzają mnie, a tobie to już nie. Dziwne, bo w innym wątku pisałeś, że brud, smród i w ogóle wszystko ci przeszkadzało w SM Chemik…, wiec trzeba było zostać i...naprawiać to, co cię bolało. Nie będę ciągnął tego tematu z tobą.

Ps. Naucz się czytać ze zrozumieniem. Z mojej strony EOT.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline Power

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 560
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #655 dnia: Sierpnia 16, 2014, 09:33:22 »
Ludzi z ilorazem ok 70 (70% w odniesieniu do Twojej skali) uważa są ludzi upośledzonych umysłowo, to ludzie z IQ 0-19 to?

Nie sugeruj tutaj, na forum nikomu, że ja tak osądzam wszystkich ludzi, bo mnie zlinczują :'( . Jeszcze raz napiszę żeby ci, co kręcę powróz na moją szyję mieli jasność. Oceniam postawę tych, co nie widzą, że można/trzeba po sobie/piesku sprzątać. Ja sprzątam po swoim pupilku!! Tyle w temacie.
Nigdy nie nurkuj do mętnej wody!

Offline zefir

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #656 dnia: Września 20, 2014, 17:37:38 »
W sobotę, 20 wrzesnia o godz. 15:45 na trawniku sąsiadującym z placem zabaw, naprzeciw wejścia do bloku (klatka nr 2,  przy ul. Zamenhofa) załatwiał się młody piesek rasy Jack Russel Terier, a trzymała go na smyczy mała 4-ro, może 5-letnia ładna blond dziewczynka z dwoma kucykami, w różowej bluzeczce i granatowej spódniczce. dziewczyneczka oczywiscie nie miała żadnego woreczka, żeby posprzątać po swoim ulubieńcu. Zastanawiające jest to, że taka mała dziewczynka wychodzi sama z psem, mimo iż widać, że jest za mała aby samodzielnie posprzątać to co piesek pozostawił w trawie. Dziwne tym bardziej, że w kilka minut później  sama (już bez psa) bawiła się obok placu zabaw i mogła zwyczajnie przewrócic się na trawie w kupkę swojego psiaka. Rodzice pomyślcie czasem........

Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #657 dnia: Września 20, 2014, 21:04:44 »
Ja również chciałbym dodać kilka słów w tym temacie.Ok tydzień temu ,w nocy,zauwazyłem taką oto fascynujaca scenkę.Pewien pan ,wychodzący prawdopodobnie z Mirage na ul Roweckiego ,na wysokości parkingu strzezonego.przysiadł,ukucnął i prawdopodobnie zwyczjnie sie zesrał.Nie zauważyłem aby miał przy sobie worek do sprzątania odchodów gdyż zwyczjnie było ciemno, bo wybral miejsce miedzy latarniami.Dziękuje za uwagę.Ponieważ mieszkam w tym rejonie ,bedę relacjonował na bierząco.

Offline arcziro

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 146
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #658 dnia: Września 20, 2014, 21:51:26 »
Ja również chciałbym dodać kilka słów w tym temacie.Ok tydzień temu ,w nocy,zauwazyłem taką oto fascynujaca scenkę.Pewien pan ,wychodzący prawdopodobnie z Mirage na ul Roweckiego ,na wysokości parkingu strzezonego.przysiadł,ukucnął i prawdopodobnie zwyczjnie sie zesrał.Nie zauważyłem aby miał przy sobie worek do sprzątania odchodów gdyż zwyczjnie było ciemno, bo wybral miejsce miedzy latarniami.Dziękuje za uwagę.Ponieważ mieszkam w tym rejonie ,bedę relacjonował na bierząco.
Rozwaliles system ;D ;D ;D

Offline MANIEK M5

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: [Ogólne] Sprzątanie po psie i inne problemy
« Odpowiedź #659 dnia: Września 21, 2014, 11:37:24 »
Ale to nie wszystko.Cały chodnik jest systematycznie zaśmiecany przez lumpów butelkami po piwku i wódeczce.Często butelki sa potłuczone i jest pełno szkieł zarówno na chodniku jak i na miejscach parkingowych wzdłóż owego chodnika.Chodze tym chodnikiem codziennie i nikt tego nie uprzata.Dziwie sie tylko ,że kupy piesków sa na tekim topie a szkło już nie przeszkadza.