Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Paznokcie  (Przeczytany 25433 razy)

Offline Malami

  • Moderator
  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
Paznokcie
« dnia: Lipca 12, 2008, 14:02:44 »
Gdzie można zrobić paznokcie żeby chociaż tydzień wytrzymały?

aga355

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 12, 2008, 21:24:53 »
a można znam solidną panią ma swój salonik w budynku starej telekomunikacji na Mieszka1

kosynierka1

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 12, 2008, 22:42:56 »

helenne

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 18, 2008, 08:51:44 »
a ja polecam Pania Iwone nad Pasieka koło ronda-fakt troche trzeba wydac ale efekt super i paznokcie wytrzymuja do miesiaca :rotfl:

Offline kanioma

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 482
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Paznokcie
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 18, 2008, 15:19:42 »
Dziewczyny, dajcie sobie na looz z tipsami, nie dość, że niszczycie pazurki, to jeszcze wydajecie koope kasy a to na odnowę, a to na reperowanie pojedynczych sztuk. Robię tipsiory od ponad 2 lat, w jednym z  w/w miejsc. Jako osoba kompetentna odradzam robienie tipsów, no chyba, ze na jakąś szczególna okazję i jednorazowo. Lepiej zrobić ładny manicure, uwierzcie, ze o wiele lepiej wyglądają króciutkie pazurki ale zadbane niż długie i sztuczne tipsy :) PZDR

Heidi

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 18, 2008, 17:58:00 »
To, że tipsy niszczą naturalną płytkę paznokcia to prawda. Pamiętam jak wyglądały moje coś, co powinno być paznokciami, ale nimi nie było :crazy:  masakra. Od tego czasu nie założyłam sobie tipsów, jednak trzeba przyznać, że dobrze zrobione tipsy wyglądają bardzo ładnie i kiedyś na pewno się jeszcze na nie skusze. A swoje paznokcie pewnie, że wyglądają ładnie, jednak mnie matka natura niestety nie obdarzyła ładnymi :< pzdr

Offline bozka

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 85
    • Zobacz profil
    • http://www.supersklep1.sklepy24h.pl
Paznokcie
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 19, 2008, 00:18:16 »
Cytat: "Heidi"
A swoje paznokcie pewnie, że wyglądają ładnie, jednak mnie matka natura niestety nie obdarzyła ładnymi

 Jeżeli nie obgryzasz pazurów to możesz z nich zrobić piękne szpony. Są obecnie na rynku takie środki co wzmacniaja i przedłużaja żywotnośc pazurka

kinia

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 19, 2008, 05:57:40 »
Ja na szczęście mam swoje które wyglądają jak tipsy dlatego nie myślałam nigdy o tipsach.Ale wiem, że moje psiapsiółki chodzą na tipsy do gabinetu mieszczącego się na basenie.pozdro

Heidi

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 19, 2008, 09:32:53 »
Cytat: "bozka"
eżeli nie obgryzasz pazurów to możesz z nich zrobić piękne szpony. Są obecnie na rynku takie środki co wzmacniaja i przedłużaja żywotnośc pazurka


Na szczęście nie obgryzam :) Jedyna wersja to podstawowa obcięte na krótko i muśnięte bezbarwnym lub beżowym lakierem. Moje brzydko wyglądają, jak je zapuszczę. I mimo tego, że są twarde, to jak zaczynam je zapuszczać pękają mi po bokach, wiec cóż muszą być krótkie. Ale grunt, że w ogóle są ;)

Offline martoszka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Paznokcie
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpnia 10, 2008, 21:28:40 »
a ja obgryzam :'( ,ale teraz przestałam bo 27 wrzesnia wychodze za mąż.mam juz srednie.Co mi radzicie dziewczyny?? :oops:  :oops:  :oops:
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

Offline kasia

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Paznokcie
« Odpowiedź #10 dnia: Września 06, 2008, 01:03:27 »
mam namiar na dziewczyne ktora robi pazurki w domu , jak mi zrobila do slubu to po miesiacu mialam problemy ze zdjeciem ich i cena normalna .
co do pani iwony owszem ladnie i dobrze ale sorry ale takiej kasy to mi byloby bardzo szkoda

Kasia_bella

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 18, 2008, 16:12:12 »
ja chodzę do kosmetyczki na piaskowej w budynku S.M Odry na parterze pokój nr.8 (dawne pomieszczenie kablówki) i jestem z niej bardzo zadowolona tipsy mi się długo trzymają.Pani tez jest tam bardzo sympatyczna i nie było dużo problemów aby się z do niej umówić.A co najważniejsze to ma bardzo dobry sprzęt

karolina

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 18, 2008, 17:08:40 »
Cytat: "Kasia_bella"
ja chodzę do kosmetyczki na piaskowej w budynku S.M Odry na parterze pokój nr.8 (dawne pomieszczenie kablówki) i jestem z niej bardzo zadowolona tipsy mi się długo trzymają.Pani tez jest tam bardzo sympatyczna i nie było dużo problemów aby się z do niej umówić.A co najważniejsze to ma bardzo dobry sprzęt


do odry chodzi moja koleżanka na paznokcie -ostatnio jednak nei wraca zadowolona. ja chodzę na piaskowa. jest miedzy blokami niedaleko farmera taki mały budynek. robi tam pazurki pani ania i monika. polecam

alekssandra

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 21, 2008, 22:20:58 »
Ja odradzam w starych hotelach tam jest Biała wilczyca Tragedia Zapłaciłam 70zł i żałuje bo nie dałabym grosza złamanego ;(

zuzli

  • Gość
Paznokcie
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 26, 2009, 13:03:48 »
Paulina z Jasienicy super dziewczyna.