TABLICA OGŁOSZEŃ > PRACA

Zasady funkcjonowania działu

(1/1)

Kuba:
1. By ograniczyć zbędne dyskusje w tym dziale (jak sama nazwa wskazuje - zamieszczane mają być tu tylko ogłoszenia) zablokowane zostały odpowiedzi na powstałe wątki. W przypadku, gdy ogłoszenie staje się nieaktualne, proszę o kontakt z Administracją/Moderatorem rbk, która zamknie odpowiedni topic.

2. Oprócz wymienionego ograniczenia wprowadzona została konieczność akceptacji nowego ogłoszenia przez Administratora/Moderatora. Dlatego proszę o cierpliwość, ponieważ administracja nie zawsze jest w danym momencie obecna na forum.

3. Nazywając temat w dziale "Praca", proszę zaznaczać rodzaj ogłoszenia wybierając odpowiedni tag ([Dam pracę], [Szukam pracy]). Poza tagiem w nazwa ma odbiorcy konkretnie powiedzieć, co jest przedmiotem ogłoszenia. Wszelkie topiki, które nie będą spełniały tego warunku, będą odrzucane przy moderacji.

4. Aby mieć możliwość wstawienia ogłoszenia w tym dziale, należy być aktywnym użytkownikiem, który jest zarejestrowany na naszym Forum przynajmniej miesiąc i na swoim koncie posiada minimum pięć napisanych postów. Wątki niespełniające tych wytycznych nie będą w ogóle akceptowane przy moderacji forum.

Kuba:
Aneks do zasad obowiązujących w tym dziale:

W sytuacji, gdy coraz częsciej zauważane są sytuacje i konto jest jest zakładane tylko i wyłącznie w celu napisania ogłoszenia w tym dziale, postanowiliśmy wprowadzić kolejną restrykcję, która ma zapobiec temu, że z forum robi się darmowa tablica ogłoszeń typu infoludek.

Otóż by mieć możliwość wstawienia ogłoszenia w tym dziale, należy być aktywnym użytkownikiem z minimum pięcioma postami na koncie. Wątki niespełniające tych wytycznych nie będą w ogóle akceptowane przy moderacji forum.

Kuba:
Okres wiszenia ogłoszeń w tym dziale został przedłużony z 30 do 75 dni. Dzięki temu ogłoszenia nie będą ginąć w niewyjaśnionych okolicznościach, ale przypominam też o obowiązku zgłaszania nieaktualności swoich ogłoszeń.

Pozdrawiam

Kuba:
Przeredagowano Zasady panujące w dziale i dodano 3. punkt.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej