Police i okolice > Sprawy bieżące

Polimery Police [Grupa Azoty Polyolefins]

(1/2) > >>

plastikon.plastikowy:
Jestem instalacjami, całkiem pokaźnymi, różnymi jednostkami wytwórczymi ze zróżnicowanym procesem technologicznym, aparaturą, systemami sterowania i kontroli. Potrzebuję opieki 24h na dobę bym mogła bez przestojów w kontrolowany i bezpieczny sposób produkować. Ostatnio znalazł się chętny zupełnie przypadkowo by otoczyć mnie swoją opieką. Nie mam jednak, za wiele informacji o moim przyszłym opiekunie. Panowie i Panie proszę o informację czy mogę zaufać moim przyszłym opiekunom z GAPS z branży elektrycznej, automatycznej i mechanicznej. Czy znajdzie się tam +50 ludzi, którzy będą w stanie się mną zaopiekować.

Jan z nerką:
W żadnym wypadku Mokebe. Chlopaki nic nie potrafią  jeszcze Ci instalacje spier...

kod79:
GAPS nie potrafi naprawić porządnie nic na ZChP ciągle braki osobowe, sprzęt to tylko młotek i łom klucze trzeba im pożyczać ogólnie firma tragedia, jak oni będą obsługiwać polimery to źle się to skończy.

Qba99:

--- Cytat: kod79 w Października 22, 2023, 06:35:10 ---GAPS nie potrafi naprawić porządnie nic na ZChP ciągle braki osobowe, sprzęt to tylko młotek i łom klucze trzeba im pożyczać ogólnie firma tragedia, jak oni będą obsługiwać polimery to źle się to skończy.
--- Koniec cytatu ---
GAPS nie ma ludzi ani sprzętu tylko dla GAP'u. Polimery to co innego. Polimery dla GAPS'u to oczko w głowie. Tam są kadry, sprzęt, pieniądze.

Jan z nerką:

--- Cytat: Qba99 w Października 22, 2023, 14:44:29 ---
--- Cytat: kod79 w Października 22, 2023, 06:35:10 ---GAPS nie potrafi naprawić porządnie nic na ZChP ciągle braki osobowe, sprzęt to tylko młotek i łom klucze trzeba im pożyczać ogólnie firma tragedia, jak oni będą obsługiwać polimery to źle się to skończy.
--- Koniec cytatu ---
GAPS nie ma ludzi ani sprzętu tylko dla GAP'u. Polimery to co innego. Polimery dla GAPS'u to oczko w głowie. Tam są kadry, sprzęt, pieniądze.

--- Koniec cytatu ---
Także połącz kropki mordo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej