Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Małgorzata Jacyna-Witt krytykuj Władysława Diakuna i potwierdza start w wyborach  (Przeczytany 2669 razy)

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
W radiu i necie głośno o chęci startu rzeczonej w tytule wątku pani.
A czy pani Jacyna-Witt jest mieszkanką gminy Police? Czy zna problemy Polic?


https://radioszczecin.pl/1,441448,jacyna-witt-burmistrzem-polic-dzialacze-pis-sa-n


 Niech PiS wystawia szanowną kandydatkę, która mimo że jest samorządowym fachowcem to moim zdaniem nie wygra (chyba że zaskoczy wyborców czymś całkowicie nowym ) - będzie być może jak z kandydatem na radnego z listy PO, który mieszkając na osiedlu Anny Jagielonki w Policach wystartował w wyborach w okręgu w Jasienicy: efekt - otrzymał 1 (jeden głos). Oczywiście mogę się mylić w prognozach, ale same głosy akolitów PiSu nie wystarczą by wygrać w Gminie Police.


Jeśli obecny Pan Burmistrz , który od lat robi bardzo dobre rzeczy dla Polic i dla Ukrainy - nie może już wystartować w wyborach to może postawić na pana radnego Diakuna Juniora - ludzie zagłosują na samo znane każdemu w Policach nazwisko. I nie trzeba będzie wydawać dużo pieniędzy na kampanie wyborczą.


W wyborach samorządowych mieszkańcy głosują na swoich - np w Warszawie przegrał pan dr Jaki, bo jest z Opola.


Czy pani Jacyna-Witt jednak mieszka w Policach? Pytam jako świadomy wyborca , który głosuje zgodnie ze swoim przekonaniem na mieszkańca swojego miasta - po analizie programu wyborczego wszystkich kandydatów.
Ja np oddam głos na kandydata niezależnego od rządu.!


Mimo że do wyborów chyba półtora roku (mają być przesunięte)
to już bardzo interesuje mnie kto wystartuje.
Wszystkim kandydatom powodzenia życzę, mając nadzieje, ze będzie jedna runda wyborów i zaoszczędzone będą w ten sposób państwowe pieniądze.


.A może w Policach jest potrzebna gruntowna zmiana włodarza gminy???  Jest czas dla każdego kandydata - półtora roku na to by przekonać wyborców do siebie.

Post Merge: [time]Czerwiec 15, 2022, 11:15:26 [/time]
W radiu i necie głośno o chęci startu rzeczonej w tytule wątku pani.
A czy pani Jacyna-Witt jest mieszkanką gminy Police? Czy zna problemy Polic?


https://radioszczecin.pl/1,441448,jacyna-witt-burmistrzem-polic-dzialacze-pis-sa-n


 Niech PiS wystawia szanowną kandydatkę, która mimo że jest samorządowym fachowcem to moim zdaniem nie wygra (chyba że zaskoczy wyborców czymś całkowicie nowym ) - będzie być może jak z kandydatem na radnego z listy PO, który mieszkając na osiedlu Anny Jagielonki w Policach wystartował w wyborach w okręgu w Jasienicy: efekt - otrzymał 1 (jeden głos). Oczywiście mogę się mylić w prognozach, ale same głosy akolitów PiSu nie wystarczą by wygrać w Gminie Police.


Jeśli obecny Pan Burmistrz , który od lat robi bardzo dobre rzeczy dla Polic i dla Ukrainy - nie może już wystartować w wyborach to może postawić na pana radnego Diakuna Juniora - ludzie zagłosują na samo znane każdemu w Policach nazwisko. I nie trzeba będzie wydawać dużo pieniędzy na kampanie wyborczą.


W wyborach samorządowych mieszkańcy głosują na swoich - np w Warszawie przegrał pan dr Jaki, bo jest z Opola.


Czy pani Jacyna-Witt jednak mieszka w Policach? Pytam jako świadomy wyborca , który głosuje zgodnie ze swoim przekonaniem na mieszkańca swojego miasta - po analizie programu wyborczego wszystkich kandydatów.
Ja np oddam głos na kandydata niezależnego od rządu.! Za rok wybory do Sejmu i oby zmiana rządu.


Mimo że do wyborów chyba półtora roku (mają być przesunięte)
to już bardzo interesuje mnie kto wystartuje.
Wszystkim kandydatom powodzenia życzę, mając nadzieje, ze będzie jedna runda wyborów i zaoszczędzone będą w ten sposób państwowe pieniądze.


.A może w Policach jest potrzebna gruntowna zmiana włodarza gminy???  Jest czas dla każdego kandydata - półtora roku na to by przekonać wyborców do siebie.


Post Merge: Czerwca 15, 2022, 16:55:04
I jeszcze pytanie do pani Jacyny-Witt - czy Police chcą burmistrza in spee (łac. w przyszłości), który będzie współpracował z rządem????
Ideą gmin i powiatów jest SAMORZĄDNOŚĆ!!
To jest nasza mała ojczyzna, do której rząd nic nie ma.


Taka jest moja opinia!


Poza tym w Policach i tak wygra GRYF. Jeszcze nigdy się nie pomyliłem w prognozach wyborczych.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 15, 2022, 16:55:04 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline L_Anon

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Nigdy w życiu baba na stanowisko burmistrza.

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
I co: Obywatelka Jacyna-Witt zawieszona przez prezesa Kaczyńskiego w prawach członka PiSu.
Brawo dla szefa wszystkich szefów.


Nareście ;) Dosyć skandalicznych wypowiedzi i komentarzy.!!!!
Dominik Dolnoślązak

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
I to jest szef. Rudy, by zamiatał pod dywan albo przekonywał, że nic się nie stało.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Dziwię się, że tą kobietę w ogóle przyjęto w szeregi prawych i sprawiedliwych, ona już od dawna się panoszy w Szczecinie i okolicach. Kiedyś osobiście widziałem jak dawała popis swoim umiejętnościom kierowcy i mknęła na ograniczeniach grubo ponad limit, jakby była kimś ponad wszystkimi.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Dziwię się, że tą kobietę w ogóle przyjęto w szeregi prawych i sprawiedliwych, ona już od dawna się panoszy w Szczecinie i okolicach. Kiedyś osobiście widziałem jak dawała popis swoim umiejętnościom kierowcy i mknęła na ograniczeniach grubo ponad limit, jakby była kimś ponad wszystkimi.
No i coś komuś zrobiła? Dopóki nie ma winy, człowiek jest niewinny.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Dopóki nie ma winy, człowiek jest niewinny.

Tak było, przysięgam. :P

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Jak dla mnie nie powinno się karać pijanych kierowców tak po prostu. Jak już spowodujesz wypadek po pijaku, to kara 10x większa niż na trzeźwo. Ale bez spowodowania wypadku to bez sensu. Niektórzy po wypiciu jeżdżą dobrze, ja się do takich zaliczam. Oczywiscie nie praktykuję, ale wiem. Nie wrzucajmy wszystkim do jednego worka.