Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Koszenie trawy w mieście  (Przeczytany 18104 razy)

Offline Jan

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 131
    • Zobacz profil
Koszenie trawy w mieście
« dnia: Czerwca 10, 2021, 22:24:42 »



Jak pięknie gdy nie koszą trawy.Cisza.Bez smrodu spalin.Piękny widok!
« Ostatnia zmiana: Czerwca 10, 2021, 22:31:35 wysłana przez Jan »
Jan

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Koszenie trawy w mieście
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 15, 2021, 08:11:46 »
Od roku się zastanawiam, czy jest sens koszenia trawy. Ostatnio pod moim blokiem trawę koszono przez dwa dni. Hałas był okropny, trudno funkcjonować w domu. Wypoczynek jest niemożliwy, okien nie można zamknąć, bo jest zbyt gorąco. A w czasie koszenia są jeszcze spaliny, ziemia szybciej wysycha, niszczone jest życie drobnych zwierząt w trawie. Uważam, że łąki są ładniejsze. Nie w każdym miejscu można zrobić łąkę, w wielu wręcz koniecznie trzeba kosić ze względów bezpieczeństwa, ale są takie miejsca w Policach, w których aż się prosi zrobienie łąki. Co o tym sądzicie? Kosić czy nie kosić?

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Koszenie trawy w mieście
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 15, 2021, 13:50:39 »
Od roku się zastanawiam, czy jest sens koszenia trawy. Ostatnio pod moim blokiem trawę koszono przez dwa dni. Hałas był okropny, trudno funkcjonować w domu. Wypoczynek jest niemożliwy, okien nie można zamknąć, bo jest zbyt gorąco. A w czasie koszenia są jeszcze spaliny, ziemia szybciej wysycha, niszczone jest życie drobnych zwierząt w trawie. Uważam, że łąki są ładniejsze. Nie w każdym miejscu można zrobić łąkę, w wielu wręcz koniecznie trzeba kosić ze względów bezpieczeństwa, ale są takie miejsca w Policach, w których aż się prosi zrobienie łąki. Co o tym sądzicie? Kosić czy nie kosić?
To już Ci robaków nawet szkoda ? XD

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Koszenie trawy w mieście
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 30, 2021, 19:17:41 »
Jan z nerką, umiesz czytać. Czy pisałam o robakach? Pisałam o hałasie, spalinach, wysychaniu ziemi i niszczeniu życia drobnych zwierząt w trawie. Na końcu zadałam pytanie, bo chciałabym dowiedzieć się, co inni myślą o sprawie koszenia lub niekoszenia trawy. Po co się czepiasz? A jeśli nawet żal mi robaczków żyjących w ziemi, to jest to część naszego ekosystemu. Szkoda go niszczyć, nie sądzisz?Ponawiam pytanie do forowiczów: uważacie, że należy kosić trawę czy tego nie robić? Oczywiście nie generalizuję: nie pytam Was, czy kosić wszędzie czy nie kosić wszędzie. Zachowajmy rozsądek.

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Koszenie trawy w mieście
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 30, 2021, 19:57:38 »
Jan z nerką, umiesz czytać. Czy pisałam o robakach? Pisałam o hałasie, spalinach, wysychaniu ziemi i niszczeniu życia drobnych zwierząt w trawie. Na końcu zadałam pytanie, bo chciałabym dowiedzieć się, co inni myślą o sprawie koszenia lub niekoszenia trawy. Po co się czepiasz? A jeśli nawet żal mi robaczków żyjących w ziemi, to jest to część naszego ekosystemu. Szkoda go niszczyć, nie sądzisz?Ponawiam pytanie do forowiczów: uważacie, że należy kosić trawę czy tego nie robić? Oczywiście nie generalizuję: nie pytam Was, czy kosić wszędzie czy nie kosić wszędzie. Zachowajmy rozsądek.

Kosić.

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: Koszenie trawy w mieście
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 01, 2021, 10:45:34 »
Jestem zwolennikiem koszenia tylko wzdłuż chodników na szerokość przykładowo kosiarki. :)

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Koszenie trawy w mieście
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 01, 2021, 12:49:51 »
Jestem zwolennikiem koszenia tylko wzdłuż chodników na szerokość przykładowo kosiarki. :)
Kosić wszystko i wypalać.

Offline Pustelnik

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Odp: Koszenie trawy w mieście
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 01, 2021, 17:23:31 »
Ciebie prostak wypalić!

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Koszenie trawy w mieście
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 01, 2021, 21:59:11 »

Offline SiaKws

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Koszenie trawy w mieście
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 03, 2021, 20:18:04 »
Cale to forum to tragedia, wszędzie widze tych samych ludzi np. JAN Z NERKA. Ale typ chyba bez mózgu, pieprzysz glupoty czlowieku na lewo i prawo a jedyne co jest twoim zajeciem to szukanie atencji na forum i pieprzenie jaki to nie jestes wspanialy a na dodatek pokazujesz jaki to uczony nie jesteś, wez idz sie za robote wez bo twoje wypociny jak i kilku osobnikow to o kant dupy rozbić

Offline gacek

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
Odp: Koszenie trawy w mieście
« Odpowiedź #10 dnia: Lipca 03, 2021, 22:09:14 »
Cale to forum to tragedia, wszędzie widze tych samych ludzi np. JAN Z NERKA. Ale typ chyba bez mózgu, pieprzysz glupoty czlowieku na lewo i prawo a jedyne co jest twoim zajeciem to szukanie atencji na forum i pieprzenie jaki to nie jestes wspanialy a na dodatek pokazujesz jaki to uczony nie jesteś, wez idz sie za robote wez bo twoje wypociny jak i kilku osobnikow to o kant dupy rozbić
Dziwię się adminom że jeszcze tolerują takich troli jak janusz z nerką.
gacek

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Koszenie trawy w mieście
« Odpowiedź #11 dnia: Lipca 04, 2021, 13:22:46 »
Boli Was Wielki Jan.

Offline SiaKws

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
Odp: Koszenie trawy w mieście
« Odpowiedź #12 dnia: Lipca 05, 2021, 11:23:44 »
Boli to Ciebie chyba głowa od upału

Offline Jan z nerką

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 913
    • Zobacz profil
Odp: Koszenie trawy w mieście
« Odpowiedź #13 dnia: Lipca 05, 2021, 15:20:18 »
Boli to Ciebie chyba głowa od upału
No akurat nie boli.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: Koszenie trawy w mieście
« Odpowiedź #14 dnia: Lipca 07, 2021, 12:02:26 »
10 czerwca Jan zamieścił piękne zdjęcia trawników ze stokrotkami, ja pisałam kilka dni potem. Minął prawie miesiąc, a tu nie ma żadnych konkretnych wypowiedzi na temat koszenia lub niekoszenia trawników. Widzę głównie obelgi i wypowiedzi niepoważnych ludzi. Naprawdę nie macie nic do powiedzenia?