Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Koronawirus  (Przeczytany 726704 razy)

Offline doskonałaBurza.

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #180 dnia: Kwietnia 09, 2020, 00:30:37 »

Witam. ;)

W kwestii koronawirusa SARS-CoV 2 zapraszam w ramach ciekawostki do odsłuchania treści proroctwa z odnośnika poniżej.

W skrócie:

Proroctwo dla Polski/Europy wygłoszone w dniu 28.04.2019 r. w zborze protestanckim ,,Anastasis" z Legnicy. Poselstwo w pierwszej kolejności kierowane do Chrześcijan. Głosi ono, że w ciągu następnych 17 miesięcy od momentu wygłoszenia mają mieć miejsce wydarzenia w Europie, które wstrząsną wieloma życiami ludzkimi.  Okres tych 17 miesięcy przypada na wrzesień 2020 roku, ale nie znaczy to, że wtedy ma się wydarzyć coś szczególnego. Oznacza to, że w tym czasie ludzie w Europie mają się już znajdować w stanie głębokiej beznadziei bez perspektyw na przyszłość.


https://youtu.be/CrfalASVgek


Wg tego proroctwa jest to dopiero początek wstrząsów i nie oczekiwałbym, że sytuacja się poprawi choć niewątpliwie miód to na uszy słyszeć dobre wieści. Nie mniej z treści wynika (2 pierwsze minuty), że ma się zacząć wypełniać pismo, a konkretniej - Objawienie Jana, potocznie zwane Apokalipsą św. Jana. Zatem proszę obserwować wydarzenia w Europie, a jeśli kto bojaźliwy, to szukać i ufać Bogu, bo On skruszonego serca nie odrzuci precz sprzed swojego oblicza.  ;) 


Dla dociekliwych polecam Izajasza rozdział 17 wersety 1-13 i ruszenie głową jeśli kto na siłach.

Może ktoś spostrzegawczy odkryje tam coś ciekawego.

P.S. Ten wirus to nie jest kara Boża.
Światem rządzą psychopaci, którzy do wielkiego zła się posuną, by zdobyć władzę i umieścić na światowym tronie swojego mesjasza, któremu cały świat będzie oddawał pokłon. Biblia to zapowiada, a oni to realizują z uporem maniaka. Do jednej z rzeczy do jakiej muszą się posunąć, to zmniejszenie populacji, bo taką liczbą ludzi jaką dzisiaj nosi świat nie da się w prosty sposób zarządzać. https://youtu.be/JxDAv9VJqjY?t=3m53s Przekazują ludziom na ekranie co ich czeka w przyszłości, a ludzie jeszcze klaszczą w dłonie https://youtu.be/VG3WkiL0d_U?t=4m36s Na koniec powiem wam tak. Fałszywy mesjasz ma się wyłonić z ogólnoświatowego chaosu jako wybawca waszych trosk dnia codziennego. Nie będzie to tyran jakiego sobie wyobrażacie, ludzie w czasach kryzysu kochają takie postacie, które przelewają cudzą krew, by ugasić społeczne niepokoje i zaprowadzić porządek. Ta pandemia jest początkiem tego chaosu wg tego proroctwa - zatem obserwujcie bieg wydarzeń.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 09, 2020, 00:36:50 wysłana przez doskonałaBurza. »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #181 dnia: Kwietnia 09, 2020, 06:10:02 »
Zgadzam się z przedmówcą. Wróżka zębuszka mówiła to samo
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #182 dnia: Kwietnia 09, 2020, 07:01:30 »
Foliarstwo czy mocne dragi?

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #183 dnia: Kwietnia 09, 2020, 07:25:17 »
Pan/Pani może z Interii? Tam 2/3 to zwolennicy jakiejś teorii spiskowej.

Offline Żaba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #184 dnia: Kwietnia 09, 2020, 08:24:35 »
Chociaż raz ci prorocy numery totolotka by podali.

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 362
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #185 dnia: Kwietnia 09, 2020, 09:15:13 »
Ja jestem największym prorokiem, prorokuje, że zes... się dziś ze śmiechu 😂

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #186 dnia: Kwietnia 09, 2020, 10:32:27 »
Foliarstwo czy mocne dragi?

Raczej propaganda "kociej wiary".

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #187 dnia: Kwietnia 09, 2020, 11:30:35 »
Światem rządzą psychopaci, którzy do wielkiego zła się posuną, by zdobyć władzę i umieścić na światowym tronie swojego mesjasza, któremu cały świat będzie oddawał pokłon.

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #188 dnia: Kwietnia 09, 2020, 17:03:37 »
Normalnie facio ma odloty, podobne a nawet lepsze miał Macierewicz i jego komisja. Chyba to samo brali .

Post Merge: Kwietnia 10, 2020, 13:16:31
https://polskatimes.pl/10-rocznica-katastrofy-smolenskiej-zdjecia-delegacja-pis-zgromadzila-sie-na-pl-pilsudskiego-wbrew-zakazowi/ar/c1-14907670




Kto mi powie, ile zakazów tu złamano ? Gdzie jest policja ? No teraz to już chyba wqrwii ludzi. Do lasu jedna osoba nie może wejść, a oni tu spęd zrobili. Chyba nikt mi nie powie, że poszli wszyscy po karmę dla kota.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2020, 13:16:31 wysłana przez RPzpl »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #189 dnia: Kwietnia 10, 2020, 13:24:44 »
Kto mi powie, ile zakazów tu złamano ? Gdzie jest policja ? No teraz to już chyba wqrwii ludzi. Do lasu jedna osoba nie może wejść, a oni tu spęd zrobili. Chyba nikt mi nie powie, że poszli wszyscy po karmę dla kota.
I tutaj jest właśnie kuriozum tego wszystkiego bo według policji oni "wykonywali swoje zadania w ramach pełnionych funkcji". Czyli na groby chodzić ty nie możesz, ale oni tak bo "taka jest ich funkcja".

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #190 dnia: Kwietnia 10, 2020, 13:37:41 »
Jakich funkcji, wielu z nich są zwykłymi posłami, dlaczego nie ma polityków innych partii, no bo jak biorąc tłumaczenie policji, to oni też mają takie obowiązki. Ja jako syn mam obowiązek dbania o grób ojca, wiec mogę spoko iść  żona, dziećmi na jego grób.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil


Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #193 dnia: Kwietnia 11, 2020, 10:13:33 »
Dziwi Cię to jeszcze? Ten człowiek dzięki poparciu nierobów, patologii i tych nienawidzących Tuska od 5 lat traktuje Polskę jak swoją własność i robi co tylko chce bez żadnego trybu.




Polska, Rumunia, Czechy - niemalże identyczne płaskie wykresy.
Covid nie radzi sobie z postkomuną
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #194 dnia: Kwietnia 11, 2020, 10:17:54 »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.