Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Bezpieczeństwo na drodze w naszej gminie .  (Przeczytany 5314 razy)

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Bezpieczeństwo na drodze w naszej gminie .
« dnia: Maja 31, 2019, 21:06:38 »
Mieszkam od paru lat Jasienicy .Wychodząc z domu nie wiem czy do niego wrócę .Ilość wypadków jest zatrważająca .Szybkość z jaką jadą samochody to 120-170  gdzie jest ograniczenie teren zabudowany .Zapomni człowieku o pasach bo i tak cię zmiotą lub zabija   .Nie ma policji dopiero jak kogoś zabije samochód .Gdzie jest Policja gdzie jest burmistrz  który czasami robi zakupy w Jasienicy w sklepie .Proponuje założenie progów ograniczających prędkość .Już pomijając fakt że wiedzą o ilości wypadków w Jasienicy ani Policja ani władze gminy nic nie robią w tym kierunku .Na odcinku 300 m znajdują się  pasy jedne i drugie ale spróbuj przejść  .Mam nadzieje że Gmina wrecie coś a tym zrobi .Jeżeli nie to pozwolę sobie na zainteresowanie tą sprawą inne media .













 
 

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na drodze w naszej gminie .
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 01, 2019, 09:14:03 »
Kiedy ostatnio zdarzył się śmiertelny wypadek na Jasienicy?

Przez Jasienicę nie da się przejechać z prędkością 170km/h przez zwężające drogi wysepki, maks wg mnie to 120 ( ͡º ͜ʖ͡º).

A tak serio, to zawsze gdy przejeżdżam przez Jasienicę mam na prędkościomierzu jakieś 50-60km/h i nikt mnie nie pogania, nie siedzi na zderzały, wiec nikt nie próbuje nawet jechać szybciej niż ja. Jak zwykle wymyślasz.
I jak najbardziej zainteresuj media tą sprawą. Może pokażą ci jak szybko przemieszcza się samochód jadący 170km/h.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na drodze w naszej gminie .
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 01, 2019, 20:58:29 »
ostatnio śmiertelny wypadek był z miesiąc temu

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na drodze w naszej gminie .
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 02, 2019, 09:52:07 »
Też się tam wielokrotnie spotkałem z "miszczami" prostej, być może warto pomyśleć o fotoradarze.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Bezpieczeństwo na drodze w naszej gminie .
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 03, 2019, 14:41:31 »
Z tego co wiem wypadek śmiertelny, który tam się ostatnio zdarzył nie był z winy kierowcy samochodu. Często tam jeżdżę i  nie widzę piratów, przynajmniej w dzień.

Offline piotr0822

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 406
    • Zobacz profil
Odp: Bezpieczeństwo na drodze w naszej gminie .
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 03, 2019, 20:17:59 »
A z tego co ja wiem to właśnie było z winy kierowcy. Mężczyzna przechodził przez pasy prowadząc rower.