Police i okolice > Trudne tematy

Paliwowa zmowa cenowa w Policach.

(1/12) > >>

Qba99:
Dlaczego jeszcze żaden dziennikarz nie podjął tematu cen paliw w Policach? Różnica pomiędzy cenami w Policach, a Szczecinem waha się pomiędzy 10-25 groszami na litrze. Wiem, że mamy "wolny rynek" ale u nas ewidentnie robią nas w bambuko.

dapol:
Też to zauważyłem. Różnice w cenie potrafią sięgać nawet 40gr/L.
Jest wolny rynek i jedyną szansą na to aby nie robili nas w bambuko, jest poprostu nie tankować na polickich stacjach.
Osobiście tankuje na orlenie w lubieszynie. Są dni, kiedy tankując za 300 zł jestem ponad 30 zł do przodu. Niby nic, ale piechotą nie chodzi.

KrP:

--- Cytat: dapol w Marca 15, 2019, 09:27:01 ---Są dni, kiedy tankując za 300 zł jestem ponad 30 zł do przodu. Niby nic, ale piechotą nie chodzi.
--- Koniec cytatu ---

E no, 10% to nie jest "nic", to już fajny rabat, którego nie osiągnie się nawet kartami lojalnościowymi.

Nie trzeba jechać na Lubieszyn nawet. BP koło Leroya obecnie chyba 4,79zł. A w Policach ile? Nadal ponad 5zł? XD

C80:
Przez miesiące czy nawet lata w Policach cena paliwa była niższa na stacjach niż w Szczecinie (Orlen=Orlen, Lotos=Lotos). Teraz od paru miesięcy to Szczecin jest tańszy o 30-40 gr, nawet na trasie do Świnoujścia paliwo potrafi być tańsze. Cóż tak bywa. Ja jestem tego świadom i dlatego kasę zostawiam teraz w Szczecinie. Problem mają niestety tylko ci, którzy jeżdżą tylko po Policach.

TrzebieżCITY:
Ja już od dłuższego czasu omijam polickie stacje i tankuję tylko w Przęsocinie. Benzyna i LPG bardzo dobrej jakości i osiągam na paliwie z tej stacji najlepsze osiągi jeżeli chodzi o przejechane kilometry na zatankowanym tam paliwie. Nawet Szczecin się nie umywa do przęsocińskiej stacji. Cenowo również jest różnica między polickim a przęsocińskim Orlenem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej