Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gospodarstwa domowe mają dostać rekompensate za podwyźke 30 % prądu. Od kogo?  (Przeczytany 3689 razy)

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
W jakim kraju ja źyje? Ma być gigantyczna podwyżka cen prądu, firmy niektóre padną, szpitale nie zapłacą za prąd, wzrośnie cena chleba, a kostka masła ma kosztować minimum 10 zł.
W Sejmie , i rządzie mówią , źe gospodarstwa domowe dostaną rekompensaty - od kogo? Skoro nie ma odpowiednich ustaw.
Co się dzieje z naszym krajem. Premier świeckiego państwa modli sie u Rydzyka, szczyt klimatyczny kończy sie dla Polski fiaskiem, bo Polska węglem stoi, a nie ekologią i ochroną naszego środowiska.
Może jeszcze rząd zlikwiduje elektrownie wiatrowe?
Czy jeszcze rok czasu mamy żyć w matriksie? Do następnych wyborów?
A kolejne dojenie pracowników przez zabieranie pieniedzy na wątpliwe emerytury?
Płace rachunki za prąd 300 zl za mieszkanie, czy będę płacił 400 zł?
Kto jest winny tego matriksu w Polsce.? To nie jest pytanie retoryczne, za rok wybory.


Dla mnie najgorsza jest POGARDA DLA PRAWA. W Sejmie są prawnicy, którzy wiedzieli dobrze, źe jeśli w Konstytucji zapisana jest dlugość kadencji 6 lat, i że stanowisko jakieś jest nieodwołalne - to nie moźna tego zmieniać. Rozumieją to ogarnięte jedenastoletnie dzieci czytające Konstytucje. I mimo to z premedytacją to przegłosowano.
Dipiero strach przed Unią Europejską i nakaz unijny zmusił PiS do zmiany ustawy. Zaskoczyło mnie zachowanie PO i Nowoczesnej wtedy, którzy głosowali przeciw. Masakra.
Martiks.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2018, 18:02:07 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Mnie zastanawia co innego - skąd ta 30% podwyżka za energię, skoro cena węgla (a właśnie na tym cudzie ekologi) oparta jest Polska energetyka, stoi w miejscu.
Zapewne na podwyżkę mają wpływ nic nie znaczące puste nazwy - opłata przesyłowa i jakościowa. Tu jest pole do popisu i jak znalazł do wyrośnięcia dodatkowych pieniędzy dla swoich misiewiczów z rad nadzorczych.
No chyba że czegoś nie wiem i wymienili kable na złote i platynowe - wtedy może i jakość i przesył się poprawiły
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
jest spowodowana wzrostem cen opłat emisyjnych dwutlenku węgla,
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Ale jak to? Przecież nasz prezydent Duda mówi że węgiel dobry?

wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
"Nasz prezydent " wile rzeczy mówi i robi, ale nie zawsze to jest mądre i sensowne.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.