Inne tematy > Tematy różne

Polana za 8'emką

<< < (6/6)

KrP:

--- Cytat: Wojciech Jaruz w Grudnia 11, 2018, 01:45:59 ---Coś prawdy nie mówisz, bo obok w Hiszpanii są takie 0,25l i nie po to żeby wypić i jechać - bo co za frajda takie jedno? Dziesięć to rozumiem. 0,25 Chodzi żeby nie wystygło ... z chłodu  i następne.
--- Koniec cytatu ---

Nie każdy pije piwo by się nachlać.

DMC:

--- Cytat: Wojciech Jaruz w Grudnia 10, 2018, 20:44:53 ---Jak męczę. Przecież możesz wiosła puścić w każdej chwili, z bieżni zejść.
To ja Tobie pod wycieraczkę wkładam coś i Ty musisz się schylić i zmęczyć i wielokrotnie do zamęczenia?
Ja to lubię jak ktoś ma swoje zdanie wytłumaczył dlaczego - bo jak ja mam inne, to może w błędzie jestem i je zmienię.
A tak to nic nie wie i palnął.
Koterski to ten w żółtej kurtce w tym filmie? Tylko z tego go znam i, że flegmatyk .
--- Koniec cytatu ---


Koterski to reżyser, dobrze o tym wiesz...Ech, nakręcaj się dalej swoją "tfurczością" hehhehe  :P

nomi9:

--- Cytat: KrP w Grudnia 10, 2018, 21:44:43 ---Jestem w takiej Portugalii, słońce praży, mam ochotę na szybkie zimne piwo, kupuję sobie puszkę 200ml (tak, 200ml), piję jak zwykły napój (bo to jest zwykły napój) na ulicy, nikt nawet na mnie nie zwraca uwagi bo jest to coś zupełnie normalnego, a potem wsiadam w samochód i jadę gdziekolwiek i nadal nikt z tym nie ma żadnego problemu. Bo i dlaczego miałby mieć?Życzę naszemu krajowi by i w tej dziedzinie w końcu dojrzał.
--- Koniec cytatu ---

Post Merge: Grudnia 11, 2018, 15:41:38
Brawo ty i mam nadzieję że jest nas więcej
Pozdrawiam

Wojciech Jaruz:

--- Cytat: nomi9 w Grudnia 11, 2018, 15:40:20 ---Koterski to reżyser, dobrze o tym wiesz...Ech, nakręcaj się dalej swoją "tfurczością" hehhehe 
--- Koniec cytatu ---
Bez kitu nie znam człowieka.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej