Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Jak zareagować?  (Przeczytany 7160 razy)

Offline cami159

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Jak zareagować?
« dnia: Października 11, 2018, 22:53:21 »
Byłam dziś na spacerze w lesie i widziałam jak na uboczu siedziało z dwóch czy trzech facetów z dzieckiem ok 2 letnim i jarali zioło. Trochę mnie zatkało jak można takie rzeczy robić przy dziecku. Smród maryhy było czuć na prawdę spory kawałek wcześniej. Na przyszłość jednak chciałam się dowiedzieć jak w takiej sytuacji byście zareagowali? Ja niestety nie zrobiłam nic, jednak wolałabym się na przyszłość doinformować.

Offline syberianhusky

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: Jak zareagować?
« Odpowiedź #1 dnia: Października 11, 2018, 23:12:09 »
Dobrze, że o tym mówisz i poruszyłaś ten temat.Ja bym po cichu, ale stanowczo zadzwonił na 997 i opisał zauważoną sytuację, stojąc na tyle daleko, abym nie był widoczny dla tych osób.Teraz już jest po wszystkim, ale warto byłoby przejść się na komisariat policji i zapytać co oni radzą w takiej sytuacji.
Uważam, że ewentualni winni takiego zachowania wobec małoletniego! powinni zostać ukarani w odpowiedni sposób.
Szkoda, że policja lub straż miejska czy leśna nie patrolują obszaru leśnego na styku z miastem. Wiele się tam dzieje.
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2018, 23:14:35 wysłana przez syberianhusky »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Jak zareagować?
« Odpowiedź #2 dnia: Października 15, 2018, 08:28:47 »
Na przyszłość jednak chciałam się dowiedzieć jak w takiej sytuacji byście zareagowali?

Jak każdy mający rozum i godność człowiek - przeszedł dalej obojętnie.

Nie robią wiochy, nie drą japy itd.? W czym problem?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Jak zareagować?
« Odpowiedź #3 dnia: Października 15, 2018, 11:10:09 »
Problem zapewne leży w tym, że w użyciu była marihuana. A to przecież taki groźny narkotyk, słyszałem że stąd tylko krok do strzykawki.
Zapewne jakby Panowie robili flaszkę przy wózku, już takiego oburzenia by nie było
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Jak zareagować?
« Odpowiedź #4 dnia: Października 15, 2018, 11:19:54 »
Problem zapewne leży w tym, że w użyciu była marihuana. A to przecież taki groźny narkotyk, słyszałem że stąd tylko krok do strzykawki.
Zapewne jakby Panowie robili flaszkę przy wózku, już takiego oburzenia by nie było




( ͡º ͜ʖ͡º)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Jak zareagować?
« Odpowiedź #5 dnia: Października 15, 2018, 18:58:37 »
A to przecież taki groźny narkotyk
Groźny - niegroźny, wpływa na zachowanie osoby zażywającej, także jednoczesna opieka nad małym dzieckiem nie jest  najlepszym pomysłem.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Odp: Jak zareagować?
« Odpowiedź #6 dnia: Października 15, 2018, 19:19:39 »
Macie dzieci? Jaracie przy nich i opiekujecie się nimi? Wasza percepcja i refleks działa bez zastrzeżeń? Te heheszki delikatnie mówiąc są mało śmieszne.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Jak zareagować?
« Odpowiedź #7 dnia: Października 15, 2018, 19:50:47 »
Ale jak tatuś bawi się z synkiem i pije piwo to już tak w oczy nie razi.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Jak zareagować?
« Odpowiedź #8 dnia: Października 15, 2018, 20:16:52 »
A to przecież taki groźny narkotyk
Groźny - niegroźny, wpływa na zachowanie osoby zażywającej, także jednoczesna opieka nad małym dzieckiem nie jest  najlepszym pomysłem.

No właśnie niekoniecznie.

Skończmy z tym mitem, że po zapaleniu marihunaen to tylko odjazd na księżyc or sth.

"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Jak zareagować?
« Odpowiedź #9 dnia: Października 16, 2018, 07:30:45 »
Or sth właśnie :P na jednego nie zadziała, drugi będzie miał glupawke jak dziecko się zakrztusi, trzeci zapomni, że przyszedł z dzieckiem. Jeśli chodzi o piwo to również może mieć wpływ na zachowanie opiekuna, nie neguję tego.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Jak zareagować?
« Odpowiedź #10 dnia: Października 16, 2018, 08:39:11 »
Trochę wyolbrzymiasz jednak. Ile razy paliłeś? :P

W krajach gdzie marihunaen zalegizowano normalnym jest widok ludzi spacerujących ze skrętem. Palą to na takiej samej zasadzie jak papierosy (tylko zapach lepszy, kiepy śmierdzą). Do tego możesz zażywać też np. w płynie co pewnie już innych ludzi by tak nie bulwersowało bo nawet by nie wiedzieli o co chodzi. XD

P.S. Wczoraj w Biedronce kupiłem nasiona konopi. XD Do łagru ze mno!
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Jak zareagować?
« Odpowiedź #11 dnia: Października 16, 2018, 18:41:16 »
A Ty dalej robisz ofiary z palaczy trawy, mimo, że temat dotyczy opieki  nad dzieckiem kogoś upalonego :P
« Ostatnia zmiana: Października 16, 2018, 18:52:15 wysłana przez parian »

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Jak zareagować?
« Odpowiedź #12 dnia: Października 16, 2018, 23:19:53 »
Nie robię ofiar, ale też nie widzę nic złego w tym, że ktoś palący marihunaen opiekuje się dzieckiem. No, jedynie sam fakt dymu w obecności dziecka jest nie fajny, ale jeśli chodzi o samą używkę to nie widzę różnicy w stosunku do papierosów czy piwa.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln