Inne tematy > Komputery, internet, telefonia i inne technologie

Nowy Operator komórkowy darmowy

(1/4) > >>

Marek4614:
Pewnie część z Was nie słyszała jeszcze, że od czerwca w Polsce działa szwedzka sieć Rebtel, która mechanizm działania ma nieco inny niż większość, a mianowicie standardowe usługi oferuje bezpłatnie. Na początku nie dowierzałem, że tak bez żadnych haczyków może być coś za free, ale tak jest. Użytkownicy zachwalają, że sieć działa dobrze na zasięgu Plusa. Jako dodatkowy nr do darmowego korzystania opłaca się mieć.Co miesiąc mamy za darmo rozmowy, smsy i 1GB neta ;)strona sieci: www.rebtel.pl

Jan:
Czy dla Polic wysyłają kartę?
Post Merge: Października 16, 2018, 15:15:47 Drugie moje pytanie, czy haczykiem nie jest tu karta kredytowa?

Marek4614:
Jan, od października już oferują w całej Polsce usługi i kurierem wysyłają karty zamawiane przez www. Z tego co czytam, to jest poślizg z aktywacją numerów i Ci co przenoszą swój obecny to też muszą czekać dłużej. Ja zamówiłem tydzień temu i jeszcze cisza, ale zamówienie przyjęli. To prawda co piszesz, że przy zamówieniu trzeba podpiąć od razu kartę bankową aktywną, bo co miesiąc sprawdzają jej ważność. Oczywiście nic nie obciążają karty tylko podpina się ją po to, by potem kupować pakiety neta jak wyczerpie się bezpłatne 1 GB to decydujesz sam czy zakupić płatny pakiet, a wtedy robisz to z karty. Oczywiście ja podchodzę do tego ostrożnie i dlatego do takich celów mam dodatkową kartę bankową z limitem 10zł, by nikt mi nie wyczyścił konta ;) Rebtel oferuje no limit całkiem za darmo, ile przetrwają w Polsce to jestem ciekaw, ale póki co trzeba korzystać ;)

KrP:

--- Cytat: Jan w Października 16, 2018, 14:20:10 ---Drugie moje pytanie, czy haczykiem nie jest tu karta kredytowa?
--- Koniec cytatu ---

Wystarczy jakiś prepaid jak Revolut. Ewentualnie jakaś zastrzeżona, ale z przyszłym terminem ważności karta.

Ciekawe, nie powiem. Swoją drogą, jakąś weryfikację tam robią? Bo jeśli wystarczy rejestracja na stronie to fajnie obnaża głupotę naszej ustawy "antyterrorystycznej". Bo właśnie mogłem zarejestrować numer na jakiś losowo wygenerowany pesel. XD



I pamiętajcie - jeśli coś jest za darmo to ty jesteś produktem.

rbk:
Nowa karta, wyjęta z pudełeczka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej