Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Słowa Premiera o budowie dróg.  (Przeczytany 3515 razy)

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Słowa Premiera o budowie dróg.
« dnia: Września 18, 2018, 08:25:30 »
Ja nie wiem, czy nie źyję w jakimś matriksie: Pan Premier RP mówi o tym źe w latach 2007 - 15 budowano  i remontowano mało dróg w Polsce:
- przecieź w 2012 roku w naszym kraju odbyły się niektóre mecze EURO 2012 (MISTRZOSTWA EUROPY W PIŁCE NOZNEJ) i choćby na tą impreze w Polsce budowano wiele km dróg, cementownie i betoniarnie pracowały na 120 %.
Cała Polska była placem budowy, Szczecin zawsze jest w remoncie.
Oglądam tv,  słucham przekazu i wyłączam telewizor - bo pamięć mam dobrą i wiem jak było. (remont i przebudowa Basenu Górniczego, remont dróg w naszym powiecie polickim)
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2018, 08:28:56 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Słowa Premiera o budowie dróg.
« Odpowiedź #1 dnia: Września 18, 2018, 14:40:29 »
Pełowcy już złożyli pozew o kłamstwa złotoustego Mateusza.
A te bajki, to tylko ich "ynteligentny" elektorat łyka.
PAD - następny tłuk - mówi o wyimaginowanej wspólnocie UE i o wyimaginowanych korzyściach, na tle budynku muzeum odrestaurowanym w 75% dzięki ue.
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2018, 14:44:29 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline k3vin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: Słowa Premiera o budowie dróg.
« Odpowiedź #2 dnia: Września 18, 2018, 15:20:44 »
W moich oczach PIS pokazuje że ma ludzi za idiotów i nawet się z tym nie kryje.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Słowa Premiera o budowie dróg.
« Odpowiedź #3 dnia: Września 18, 2018, 17:10:53 »
To że PiS ma ludzi za idiotów to pokazał tuż po wyborach. Tylko że wielu głosowało na nich bo obiecali żywa gotówkę, 500+. Krzyczeli że po i PSL kradli i osadzali swoich w spółkach, tylko że takie roszady i w takiej skali co pis, to żadna partia nie przeprowadziła, teraz mają problemy z po obsadzaniu  na listach wyborczych. Większość z ich członków woli intratne stołki w spółkach, np . Drzazga, Tokarczuk i inni.
, ,
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline syberianhusky

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 91
    • Zobacz profil
Odp: Słowa Premiera o budowie dróg.
« Odpowiedź #4 dnia: Września 18, 2018, 17:31:14 »
Oni wszyscy maja nas za idiotów. PIS PO i najwięksi najbardziej. Schetyna żeby nie utonąć krzyczał że zlikwidujemy IPN, zlikwidujemy CBA. Sami nawzajem powinni się polikwidować. Wszyscy.
Nie ma elit w tym kraju, nie ma uczciwych i zasłużonych w polityce. Są tylko aparatczyki, wierne suki swoich panów od władz centralnych do regionalnych. Nowe koalicje, które pojawiły się w naszym mieście są tego przykładem. Nie utworzono ich wcześniej, żeby w działaniu udowodnić swoją siłę i troskę o ludzi i miasto. Pojawiły się teraz, żeby wysępić głosy.
Arciszewski, Tokarczyk siedzą na kilku stołkach jednocześnie.
Nie chce mi się już pisać, szkoda energii.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Słowa Premiera o budowie dróg.
« Odpowiedź #5 dnia: Września 18, 2018, 17:58:58 »
Nic dodac, nic ujac. Oby coraz wiecej bylo takiego trzezwego spojrzenia w Polakach. Moze kiedys bedzie lepiej... Moze.