Inne tematy > Tematy różne

Karta zniżkowa do Lidla

(1/1)

Marek4614:
Często robiąc zakupy w naszym polickim Lidlu widzę jak osoby dają przy kasie kartę zniżkową 5% "Lidl na piątaka". Na początku myślałem, że jest to karta Dużej Rodziny, ale to jest inna zniżkowa, którą zazwyczaj dają na czas remontu pobliskiego Lidla, ale u nas jest tylko jeden i zresztą otwarty. Czy ktoś wie jak uzyskać takową kartę lub podzieli się zdjęciem kodu kreskowego, bo jest ona taka sama dla wszystkich na okaziciela ;-)
Post Merge: Października 04, 2018, 18:53:08 Chodzi o takie karty jak na zdjęciu, ta znaleziona w necie z innego miasta.
  https://zapodaj.net/ab20ed8982f16.png.html

natka:
Karty straciły ważność 7.10.18r.

Marek4614:
natka dzięki za informacje, a wiesz może z jakiej okazji były rozdawana w Policach? bo Lidl daje na czas remontu innego sklepu w mieście a u nas takiego nie było ;)

VIRUS:

--- Cytat: Marek4614 w Października 13, 2018, 13:00:16 ---natka dzięki za informacje, a wiesz może z jakiej okazji były rozdawana w Policach? bo Lidl daje na czas remontu innego sklepu w mieście a u nas takiego nie było ;)

--- Koniec cytatu ---
remont Lidla był

natka:
Niestety, nie jestem w stanie wskazać powodu wydawania klientom tych kart rabatowych. Swoją dostałam od innej osoby. Na karcie tej są jednak inne informacje niż na tej z linka wcześniej podanego. Na froncie jest napis 5% lidl na  piątkę i termin ważności oraz informacja, że jest to karta rabatowa. Na odwrocie kod kreskowy, adres sklepu, w którym należy ją wykorzystać, info o 5% rabatu jak i skierowanie po informacje do sklepów lidl lub do zakładki z kontaktem na str. internetową lidla. Innych informacji na tej karcie nie ma. Pozdrawiam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej