Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Wybory samorzadowe  (Przeczytany 74499 razy)

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #15 dnia: Września 17, 2018, 11:30:13 »
Cytat: DominikDolnoślązak w Wrzesień 15, 2018, 00:19:59
A  ja w wyborach do Gminy bede głosował na Gryf XXI.
Mam cichą nadzieję że nie będzie wiele podobnych osób.
Powiem ci tak, raczej większość społeczeństwa nie spełni sowich nadziei. Diakun i Gryf XXI zwyciężą i to znacznie, ja mam tylko nadzieje ze Król nie przejdzie, jakoś gościa nie trawie.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #16 dnia: Września 17, 2018, 17:43:10 »
k3vin - to głosuj na PiS - zamiast dróg będziesz miał 17 nowych pomników i polityke historyczną zamiast gospodarczej.
Zobaczymy kto zwycięźy, w którą strone pójdą Police.
Ciekawy jestem list wyborczych.

k3vin przypomnij sobie ile miał kosztować konny pomnik Józefa Piłsudzkiego, który bardzo chcieli postawić radni powiatowi PiS.
Brawo dla Gryfa XXI za postawienie 4 pomników-głazów prezedentów Kaczorowskiego i Kaczorowskiego , marszałka Piłsudzkiego i ministra Komołowskiego. Wyszło 20 x taniej niż chciał PiS, a kaźdy moźe obchodzić tam ważne dla siebie rocznice.

Czekam na piąty pomnik głaz prezydenta noblisty Lecha Wałęsy i szósty policzanina Aleksandra Doby.
Brawo Gryf XXI.
« Ostatnia zmiana: Września 17, 2018, 17:51:44 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #17 dnia: Września 17, 2018, 21:00:04 »
No wiesz, co do głosowania na pis, no nie takie głupie, bo jak posłuchać Morawieckiego, to dopiero jak nastał pis jeździmy po porządnych drogach, wcześnie jak można wywnioskować jeździliśmy po polnych, a przez rzeki przeprawialiśmy się wpław. Zastanawia mnie tylko czy pis już jest w komunie czy już ja przegonił, bo Morawiecki jest już lepszy od Edwarda Gierka, u którego była wysoko propaganda sukcesu, ale nie gadał już takich banialuków jak ten. Co do wielkich polityków psu w naszym regionie, kojarzonych z pomnikiem, to nawet nie starują w wyborach, no bo dostali intratę stołki w spółkach w wysokimi apanażami i szkoda im to tracić. No jak wygra pis wybory to nareszcie nam porobią drogi asfaltowe w Policach, bo te są jakieś jakby nie asfaltowe  ;D ;D ;D . A co do kamienia z tablicą Lecha Wałęsy no to bym nie liczył na takowy, wiesz on "niczym sie nie zapisał w naszej polskiej historii", tak jak Morawiecki, Geremek, Kuroń i inni, zeby nie powiedziec ze sa to wrogowie pisu i solidarności.


https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/słuchając-morawieckiego-człowiek-ma-wrażenie-że-premier-przyleciał-z-odległej-planety/ar-BBNt3aA?ocid=spartandhp

Poprawiłem link
~Ważniak
« Ostatnia zmiana: Września 18, 2018, 08:38:45 wysłana przez Ważniak »
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Kvaser

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #18 dnia: Września 17, 2018, 23:06:19 »
PISS może indoktrynować pracowników z "Nowej Huty=ZCH" mieszkających w Policach pod kątem wyborów samorządowych. Jest ich sporo więc mogli by zaburzyć istniejący porządek tego swiatka tym bardziej że reforma sposobu myślenia i obskurantyzm wobec pracowników tego zakładu jest niezwykle skuteczny.

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #19 dnia: Września 17, 2018, 23:17:37 »
Kampani wyborczej na terenie jakiegokolwiek zakładu pracy nie wolno prowadzić. Indoktrynacje stosował Hitler. W dzisiejszych czasach na zachodzie Polski indoktrynacja nie przejdzie. Policzanie nie gęsi i swój rozum mają.
Dominik Dolnoślązak

Offline k3vin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #20 dnia: Września 18, 2018, 15:19:12 »
Nie ma za wiele partii startujących w wyborach ale z PISem się nie wstrzleiliście (osobiście nie nawidzę tej partii po ostatnich latach jej rządów). Skąd domniemanie, że jak nie Gryf to PIS? DominikDolnoślązak - może Ty sie wypowiesz w tej sprawie jak tak "sugerujesz" PIS?

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #21 dnia: Września 18, 2018, 17:01:34 »
Dominik właśnie dlaczego jak nie gryfXXI, to PiS, przecież w naszym regionie startują inne koalicję.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #22 dnia: Września 18, 2018, 23:22:19 »
Dominik właśnie dlaczego jak nie gryfXXI, to PiS, przecież w naszym regionie startują inne koalicję.

Np. Projekt Police

https://www.police24.pl/wideo/kontra-gosc/844-kontra-gosc-krystian-kowalewski-przewodniczacy-projektu-police.html

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #23 dnia: Września 20, 2018, 20:38:05 »
Sławomir Dmochowski był gościem Gracjana Brody w programie Kontra GOŚĆ w Internetowej Telewizji Regionalnej "HB":
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #24 dnia: Września 21, 2018, 13:47:59 »
Tradycyjnie wygra gryf, a burmistrzem Diakun. Więcej jak pewne.
Jedne z najwyższych cen za wodę i ścieki w Polsce skalkulowały przedsiębiorstwa wodociągowo-kanalizacyjne z województwa zachodniopomorskiego. Stamtąd też wpłynęło ponad 30% decyzji Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie. PGW Wody Polskie ujawniły przykłady nadużyć związanych z pobieraniem opłat za wodę i ścieki.
Ja jeszcze bym dodał do tego Centralne ogrzewanie ! Kupowane bardzo tanio z ZCH.
Niech się Radni wypowiedzą dlaczego tak jest, jak ktoś mnie przekona to będę głosował !

Offline konDonek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #25 dnia: Września 21, 2018, 14:33:24 »
Jak sie dziwisz dlaczego ogrzewanie jest drogie pomimo że kupowane tanio z ZCH to może przyczyna tkwi w kosztach działalności PEC . np zarobków itp. jak się prześledzi oświadczenia majątkowe prezesa to może da to coś do myślenia.

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #26 dnia: Września 21, 2018, 23:15:47 »
A ten prezes PEC to nie przypadkiem działacz Gryfa?

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #27 dnia: Września 22, 2018, 11:02:09 »
No a no z gryfa, ale tez lubi dobrze zarabiać, a i premia się przyda, i to nie jakieś grosze
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #28 dnia: Września 22, 2018, 20:24:58 »
Coś nie widać wypowiedzi na zadane pytanie , przedstawiciele i sympatycy milczą? Smutne to i chyba czas na zmiany.

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Odp: Wybory samorzadowe
« Odpowiedź #29 dnia: Września 22, 2018, 20:50:58 »
Wodociągi Rada Nadzorcza pół gminy siedzi i tak po kolei już nie chce więcej wymieniać bo rzygać się chce   .Pozostałe spółki tak samo.Najdroższa woda w Polsce .Gryf to już niech idzie na emeryturę dość  już swoich powsadzali  gdzie się dało .PIS to następna porażka dlaczego chyba normalni ludzie widzą jak kłamią zagarniają miliardy i nić z tego dla przeciętnego Polaka nie wynika  oprócz   kolosalnych podwyżek .Światło,żywność ,gaz i  tp

Post Merge: Września 22, 2018, 20:52:47
Więc na kogo iść głosować może mi ktoś podpowie?
« Ostatnia zmiana: Września 22, 2018, 20:52:47 wysłana przez Storczyk »