Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Remont drogi Police-Szczecin  (Przeczytany 21799 razy)

Offline k3vin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: Remont drogi Police-Szczecin
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 17, 2018, 05:39:10 »
Proponuję wyciągnąć wnioski z tej i wielu innych sytuacji podczas najbliższych wyborów. Czas na zmiany bo "niektórzy" się wypalili zawodowo (i to chyba bardzo dawno) i brak im motywacji i chęci do porządnego wypełniania swoich obowiązków.


Tak tylko dodam że powinna być przynajmniej droga 3 pasmowa na całej długości, aby jeden pas można bylo regulować w dwóch kierunkach w zależności od potrzeb. Ale jak widać ludzie, którzy kierują tymi projektami są widocznie za mało kompetentni jak nie zdają sobie sprawy z pewnych rzezcy i cały czas wytwarzają buble.


Pamiętacie temat oświetlenia na nowootwartej pętli autobusowej? Chcieli tam zrobić oświetlenie sodowe (o ile dobrze pamiętam). Ciekawe że nie wymyślili oświetlenia świeczkami jak tak lubią się trzymać starych technologii i nie są nic a nic rozwojowi...
Ścieżki rowerowe - jaka była batalia żeby ścieżki były asfaltowe a nie polbrukowe...
Pewnie jak by tak przeanalizować każdy projekt w gminie to na jaw by wyszła masa podobnych baboli.. to po prostu taki styl zarządzania - byle jak, byle do przodu...


Jedyny plus za wiadukt - faktycznie tutaj moim zdaniem wyszło bardzo fajnie.





Post Merge: Lipca 18, 2018, 11:04:00

Pytanie do:

-->Powiat Policki
-->innych osób zwiazanych z działalnością gminy w tym forumowych radnych etc...

Co można zrobić, aby droga ta została wykonana z głową a nie po "policku"?
« Ostatnia zmiana: Lipca 18, 2018, 11:04:00 wysłana przez k3vin »

Offline Studarc

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Remont drogi Police-Szczecin
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 18, 2018, 14:55:25 »
Wiadukt moze i wyszedl dobrze, ale mnie zastanawia dlaczego barierki sa niebieskie, jesli kolory miasta to zolty, zielony, a ogolnie barierki zwyczajowo maluje sie teraz na szaro.
Jest jakies logiczne wytlumaczenie tego?

Offline kopernik

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: Remont drogi Police-Szczecin
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 19, 2018, 09:07:22 »
niektórym to nawet kolor barierki przeszkadza... :o .

Offline k3vin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: Remont drogi Police-Szczecin
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 19, 2018, 15:44:53 »

Skupmy się na wątku.

Pytanie do:

-->Powiat Policki
-->innych osób zwiazanych z działalnością gminy w tym forumowych radnych etc...

Co można zrobić, aby droga ta została wykonana z głową a nie po "policku"?

Offline Yoshimatsu

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Odp: Remont drogi Police-Szczecin
« Odpowiedź #19 dnia: Lipca 19, 2018, 16:19:48 »
No to prawda, że przydałyby się pasy po dwa w dwie strony i to póki nie powstało zbyt dużo domów w pobliżu tej drogi bo za ileś lat to nie będzie mowy o budowie dodatkowych pasów bo coraz więcej domów na Przęsocinie się buduje.
Mam nadzieję, że chociaż oświetlenie jakieś porządne będzie po remoncie, a ledowe to marzenie... no ale jak tu nie marzyć jak czasem przejadę się Wilczą Wiadukt i tam takowe jest, a u nas to przy każdych pasach trzeba się przyglądać czy ktoś nie stoi bo albo nie ma oświetlenia albo jest słabe "żółte".

Za taką drogę to dałbym się pokroić i nawet odszczekałbym wszelkie narzekania na dotychczasowe projekty, które były nie dość, że opóźnione to zrobione delikatnie mówiąc.. na odpier..nicz :D
W sumie... jak tak teraz myślę to jakakolwiek droga będzie to będzie lepiej niż teraz bo przez Przęsocin to jechać ciężko, a w lesie w święta w zimę to jak w dziurę wpadłem to felga do wymiany była i po 3 dniach dopiero ją oznaczyli, żeby omijać ;/
« Ostatnia zmiana: Lipca 19, 2018, 16:23:34 wysłana przez Yoshimatsu »
Semper Fidelis

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Remont drogi Police-Szczecin
« Odpowiedź #20 dnia: Lipca 19, 2018, 16:20:35 »
Wyplewić gryfitów z korzeniami i wpuścić świeżą krew. Tak ważna droga dla naszego miasta już dawno powinna być dwupasmowa. Ale kto by się tam jakimiś drogami przejmował, kiedy w powiecie działa potężne lobby na rzecz młodych siatkarek z polickiej szkoły.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Evolth

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Odp: Remont drogi Police-Szczecin
« Odpowiedź #21 dnia: Lipca 19, 2018, 16:48:09 »
Dodatkowo w planach przecież jest budowa mostu/tunelu przez Odrę do Świętej (To będzie za X albo za XX lat, ale skoro takie są plany to warto myśleć przyszłościowo), wtedy droga bez dwóch pasów w jednym kierunku będzie zakorkowana codziennie, co dla mieszkańców Polic będzie tragedią. No chyba że wtedy będą robić jakąś inną drogę do tej przeprawy to zwracam honor.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Remont drogi Police-Szczecin
« Odpowiedź #22 dnia: Lipca 19, 2018, 18:13:51 »
Wyplewić gryfitów z korzeniami i wpuścić świeżą krew
I kogo wpuścić ?
budowa mostu/tunelu przez Odrę do Świętej
Jak dobrze pamięta jeden radny Drzazga obiecał  i jak widać na obietnicach sie skończyło, po drugie jak wybudują to co będą obiecać, i łapać naiwniaków na obietnice
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Studarc

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: Remont drogi Police-Szczecin
« Odpowiedź #23 dnia: Lipca 19, 2018, 22:42:15 »
niektórym to nawet kolor barierki przeszkadza... :o .
No to już wiecie czemu u nas panuje bylejakość. Bo diabeł tkwi w szczegółach i jeśli maluczkiemu nie przeszkadza szczegół, to dla takiego rządzącego szczegółem może być np. brak pasa do wyprzedzania.


Offline k3vin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: Remont drogi Police-Szczecin
« Odpowiedź #24 dnia: Lipca 20, 2018, 06:17:46 »

przydałyby się pasy po dwa w dwie strony i to póki nie powstało zbyt dużo domów w pobliżu tej drogi bo za ileś lat to nie będzie mowy o budowie dodatkowych pasów bo coraz więcej domów na Przęsocinie się buduje.

Ty to wiesz, ja to wiem, pewnie większość też to wie no ale niestety nasi rządzący chyna nie. Fakt, że ilość samochodów na drogach stale rośnie chyba też jest tajemnicą...

Mam nadzieję, że chociaż oświetlenie jakieś porządne będzie po remoncie, a ledowe to marzenie...

Ledowe w tej sytuacji to powinna być podstawa. Jak będzie inne to będzie to kolejny bubel. Temat oświetlenia był przerobiony na zajezdni, mam nadzieje że nie jest aż tak źle i że się uczą na własnych błędach (choć patrząc po tym co się dzieje w gminie to śmiem wątpić)



Wyplewić gryfitów z korzeniami i wpuścić świeżą krew
I kogo wpuścić ?

Kogokolwiek byle nie ich... Już mam dość tej władzy i tego jak ich działania są nijak nie przemyślane. Pamiętajmy że oni tam nie siedzą za darmo i powinniśmy mieć jakieś oczekiwania.

Offline Robercik32

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: Remont drogi Police-Szczecin
« Odpowiedź #25 dnia: Lipca 21, 2018, 14:57:42 »
Powiat Policki
Co do wypowiedzi z dnia 12 Lipca 2018 odnośnie remontu drogi i projektowania.
Mam nadzieję że robią to mądre głowy i wiedzą o fakcie wyprzedzania się w miejscu przejścia dla pieszych, przy Miasteczku Rzemieślniczym ( składałem kilka krotnie w tej sprawie pisma do UG w Policach w Starostwie Powiatowym jak i w KPP w Policach więc muszą wiedzieć) i mam nadzieję że zostanie to zaprojektowane w taki sposób, aby korzystanie z tego przejścia było choć trochę bezpieczne.
Jest możliwość zrobienia tego w taki sposób aby uniemożliwić pseudo kierowcą wyprzedzanie na przejściu w tym miejscu np. wysepka co by uniemożliwiło wyprzedzanie i jednocześnie zmusiło by do wolniejszej jazdy w tym miejscu.
  Wczoraj przepuszczałem ludzi i w tym momencie kierowca taxi srebrny ford mondeo kombi nie wiem jakiej korporacji bo nie zdążyłem zobaczyć wyprzedził mnie jadąc w stronę szczecina. Gdy bym nie zatrąbił na ludzi którzy wchodzili na przejście to by ich pewnie pozabijał.
Dla tego proszę aby to uwzględnić podczas projektowania.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Remont drogi Police-Szczecin
« Odpowiedź #26 dnia: Lipca 22, 2018, 21:55:12 »
Dodatkowo w planach przecież jest budowa mostu/tunelu przez Odrę do Świętej (To będzie za X albo za XX lat, ale skoro takie są plany to warto myśleć przyszłościowo), wtedy droga bez dwóch pasów w jednym kierunku będzie zakorkowana codziennie, co dla mieszkańców Polic będzie tragedią. No chyba że wtedy będą robić jakąś inną drogę do tej przeprawy to zwracam honor.
Przeprawa ma być częścią zachodniego obejścia Szczecina i Polic i jest projektowana jako droga ekspresowa, więc jej ewentualna budowa spowoduje zmniejszenie się ruchu na drodze przez Przęsocin.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Remont drogi Police-Szczecin
« Odpowiedź #27 dnia: Lipca 23, 2018, 10:30:24 »
Tak my wiemy to wszystko, tylko kiedy zacząć ja budować, bo na razie jest tylko jako kiełbasa wyborcza. Czekamy wszyscy chociaż na symboliczne, uroczyste wkopanie pierwszej złotej łopaty.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Tyler

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: Remont drogi Police-Szczecin
« Odpowiedź #28 dnia: Października 25, 2019, 13:16:20 »
Wiadomość dnia!!!
Już wiadomo, że remont drogi Police-Szczecin się opóźni. Czy ktoś spodziewał się, że może udać się w terminie?  ;)
Pozdrowienia dla stojących w korku na światłach.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Remont drogi Police-Szczecin
« Odpowiedź #29 dnia: Października 25, 2019, 15:00:15 »
To było wiadome już w połowie remontu drogi, mają opóźnienia spowodowane zmianą planów. Mieli miesięczny (?) postój.
Codziennie widzę tam maks 5-6 ludzi, może reszta uciekła na inne budowy ? :)
Gdyby 'rzucili' tutaj ze 20 osób, to może by się wyrobili.