Inne tematy > Komputery, internet, telefonia i inne technologie

Rozszerzenie pamięci w Ultrabooku Dell

(1/3) > >>

Marek4614:
Mam ultrabooka Dell, w którym już brakuje pamięci na dysku twardym 128GB, mam slot na kartę pamięci i najprościej będzie mi kupić dobrą kartę SD i mieć ją wsuniętą na stałe w slot aby przenieść zdjęcia i zwolnić pamięć dysku, ale pytanie mam czy można na kartę pamięci ustawić hasło? czy po wyjęciu karty jest ona chroniona wtedy hasłem? jak będzie w laptopie na moim Administratorze to wgląd chce mieć w kartę, a po zmianie na gość dalej będzie widoczna zawartość karty pamięci?

tronic1:
Karta pamięci jest wolna i małej pojemności. Bardziej racjonalne wyjście to zakup dysku zewnętrznego USB.

DEtonator:
Jezeli komputer jest w dobrym stanie, to pomyslalbym o zainwestowaniu w wiekszy dysk SSD. Dzis nie jest to juz taka droga imreza.

rbk:
Świata to nie zbawi, ale raczej idź w stronę zwiększenia SSD 'w środku', albo takie coś:

https://www.morele.net/wiadomosc/pendrive-z-szyfrowaniem-jak-wybrac-szyfrowany-pendrive-jaki-najlepszy/2093/

pejo154:
A czy można taką operację zrobić samemu lub przez "kumatego" kolegę? Chodzi o zwiększenie SSD "w środku". W stacjonarnym kompie miejsca jest sporo i ściągnięcie obudowy to prosta rzecz. A jak to jest w laptopie, czy ultrabooku? Podejrzewam, że pytający ma nie wększe niż 13 calowe maleństwo.
I czy na gwarancji takie rzeczy są możliwe? Czy lepiej poczekać z tym, żeby nie ryzykować jej utraty?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej