Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dlaczego Lech Kaczyński patronem ulic w wielu miastach?? Degradacja Hermaszewski  (Przeczytany 2624 razy)

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Czy mógłby mi ktoś merytorycznie wyjaśnić dlaczego lawinowo zmienia się nazwy patronów wielu ulic w całej Polsce - właśnie na ulice pod patronatem Pana Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego?
Naprawdę nie wiem jakie zasługi dla tych wszystkich miast i wsi - gdzie wojewodowie obligatoryjnie zmienają nazwę - połoźył śp Pan Prezydent RP.
Pamiętam tylko (a pamięć mam dobrą) dość kontrowersyjną ustawę o wykupie mieszkań spółdzielczych za 1 zł - ustawa waźna i potrzebna - ale niesprawiedliwa wobec tych obywateli, którzy przed jej wejściem wykupili swoje mieszkania spółdzielcze  na własność za kilka,  kilkanaście i kilkadziesiąt tysięcy złotych od spółdzielni.
In plus: Pan Prezydent Kaczyński podpisał waźne ustawy antykryzysowe w 2008 - 2010 roku - chroniące pracowników przed zwolnieniami.


Czekam merytorycznych odpowiedzi.


Ps - czy Rząd RP nie odpuści nawet naszemu jedynemu kosmomaucie - Wielkiemu Polakowi Mirosławowi Hermaszewskiemu - degradując Go do stopnia szeregowego pilota? Czy w sprawie degradacji nie powinien ustawy przegłosować Sejm?
Pytam o generała brygady Hermaszewskiego - bo pamiętam jaki byłem dumny w 1978 roku gdy polski kosmonauta razem z Rosjaninem P. Klimukiem dokonał lotu orbitalnego na statku Sojuz 30.
Kilka miesięcy po tym locie otrzymałem osobiście od kosmonaty M. Hermaszewskiego metalową plakietkę - przypinkę "Wspólny lot" z flagami Polski i ZSRR, i statkiem orbitalnym SOJUZ 30.
Dlatego będzie mi szczerze - smutno , gdy zdegradują Pana Generała :( .
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2018, 16:22:01 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
A Bankow, albo Grzybow - jakie mają zasługi dla Polic? ;)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
Smutne to bo  p.   Lech Kaczyński niczym szczególnym nie wyróżnił się a teraz pis pisze nową fałszywą historie Polski .Żyć będziemy w kaczolańdzie obstawieni pomnikami w/w przykre.Jest tylu zasłużonych polaków którzy zasługują na pomniki .Gdyby mi ktoś2 lata temu powiedział że tak będzie wyglądała Polska to bym się roześmiała potraktowała to jako żart a teraz niestety to rzeczywiście się dzieje .