• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police]Roweckiego-samochody parkują JUŻ na środku jezdni!  (Przeczytany 5269 razy)

Offline Wojtek Dudek

• VIP
Odp: [Police]Roweckiego-samochody parkują JUŻ na środku jezdni!
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 26, 2018, 11:11:14 »
Do p.Wojtka DudekProsze o postawienie znaków z napisem: PARKING DLA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH.

Przekażę Zarządowi sugestię do rozważenia.

Panie Wojtku problem jest do rozwiązania,  naprawdę nie jest nam potrzebna taka ilość trawników, które trzeba utrzymywać i generują tylko koszty, a służą jako toaleta dla psów, no i ogródki podbalkonowe tez są zbędne (jak ktoś che pogrzebać se w ziemi niech kupi sobie działkę).

Już tu wcześniej na forum pisałem, że Zarząd zinwentaryzował grunty pod tym względem i wytypowano ponad 150 dodatkowych miejsc postojowych. Są to miejsca, które nie wymagają przeprowadzania procedur budowlanych (pozwolenie na budowę itd.). Rada przeznaczyła też w tegorocznym budżecie środki na rozpoczęcie realizacji tego zadania. Rozważane są też jeszcze inne koncepcje ale proszę mieć na uwadze, że ich realizacja wymaga sporych nakładów finansowych - trzeba je mieć! Już niebawem odbędą się zebrania osiedlowe (14, 16, 22 i 23 maja) oraz Walne Zgromadzenie (12 czerwca). Chcemy na nich przedstawić zebranym pewne propozycje i uzyskać od spółdzielców aprobatę na wdrożenie tych koncepcji w życie.

Offline dapol

• Weteran
« Odpowiedź #76 dnia: Marzec 26, 2018, 16:20:48 »
P. Dudek mam pytanie - czy S.M może wybudować miejsca parkingowe i je później wydzierżawić/wynajmować? Myślę, że znalazloby się sporo chętnych na takie "imienne" miejsca.
Ewentualnie powołać jakieś konsorcjum S.M. - zainteresowani spółdzielcy, skoro brak kasy na tak istotne inwestycje.
« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2018, 16:29:01 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline bulgotnica

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #77 dnia: Marzec 26, 2018, 22:32:19 »
...czy S.M może wybudować miejsca parkingowe i je później wydzierżawić/wynajmować? Myślę, że znalazłoby się sporo chętnych na takie "imienne" miejsca.
Ewentualnie powołać jakieś konsorcjum S.M. - zainteresowani spółdzielcy, skoro brak kasy na tak istotne inwestycje.
Bardzo kusząca propozycja. Przydział miejsc zapewne w licytacji.
Lecz w ten sposób obywatele słabiej sytuowani zostaną zepchnięci całkowicie na margines... miejsce parkingowe pod domem będzie dobrem luksusowym. Mam lekkie obawy do czego to może doprowadzić.

Offline dapol

• Weteran
« Odpowiedź #78 dnia: Marzec 27, 2018, 07:03:03 »
Nie jest tajemnicą, że bogatszy ma lżejsze życie. Chyba nie ma w tym nic dziwnego. Czasy "wszystkim po równo" już się dawno skończyły.
Poza tym, pod niektórymi blokami, lub w ich bliskim sąsiedzctwie są płatne parkingi strzeżone, na których nie ma 100% obłożenia.
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2018, 07:07:10 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline arcziro

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 03, 2018, 09:50:33 »
Do p.Wojtka Dudek

Prosze o postawienie znaków z napisem: PARKING DLA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH.

Nic tak nie wqurwia jajk się widzi zaparkowane dostawczaki,kurierskie,półciężarówki.
I co z tego że ważą 3,5 tony.
To już przegięcie.Na samego Roweckiego stoją cztery takie auta.

Inne miasta,spółdzielnie takie tabliczki postawiły na parkingach i respektują to!

Nic tak nie wqurwia jak stary dewota,któremu wszystko przeszkadza i płacze na forum jak ostatni burak.Zamilcz i nie kompromituje się już.

Offline pajaczek

• Gaduła
« Odpowiedź #80 dnia: Kwiecień 04, 2018, 13:49:12 »
Synuś! Ktoś musi.
Jak ty nie umiesz lub nie możesz to trudno.