Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach  (Przeczytany 12357 razy)

Offline k3vin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« dnia: Stycznia 06, 2018, 15:31:11 »
Chciałem tutaj tylko zamieścić kilka zdjęć i zapytać się Pana Grzegorza Ufniarza - kto wymyślił i zezwolił na wykonanie czegoś takiego(?):




Dwa "nowe" elementy nieznacznie różnią się od siebie i widać, że były już gdzieś używane. Ponadto nie są przymocowane symetrycznie względem siebie i całej reszty:



Ten element był "poprawiany" (czytaj mocowany ponownie) tylko coś śruba się nie chciała dokręcić i próg odstaje:



Proszę jeszcze Panie Grzegorzu o informację, gdzie mogę dowiedizeć się ile takie fachowe naprawy kosztują oraz jakąś dokumentację zawierającą zakres prac. Będę wdzięczny jak wyręczy mnie Pan i sam dotrze do tych informacji i je upubliczni.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 06, 2018, 15:50:55 »
Proszę się nie czepiać. To fachowcy z transnetu, cudownego dziecka gminy, tak ładnie to [ciach!].
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 06, 2018, 16:31:27 »
Proszę się nie czepiać. To fachowcy z transnetu

A po zimie będą dziury łatać tym żwirem czy kij wie co to jest, które leci spod kół na inne samochody i ludzi. XD
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 06, 2018, 16:33:05 »
Wszystko zgodnie z projektem ;D ;D
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 823
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 06, 2018, 22:47:53 »
albo wyremontuja droge niewymagajaca remontu tak jak ta z Tanowa do Trzeszczyna :D

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 07, 2018, 00:11:04 »
No, naprawa rzeczywiście fachowa :D

Ale autor postu na FB już pisał, że "sprawa zgłoszona gdzie trzeba" więc nic tu po moim działaniu. 

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 07, 2018, 08:26:57 »
albo wyremontuja droge niewymagajaca remontu tak jak ta z Tanowa do Trzeszczyna :D
To droga wojewódzka. Chyba w dodatku odcinek testowy, na którym sprawdza się różne mieszanki bitumicznej i z tego wynika częsta w porównaniu z innymi drogami wymiana nawierzchni.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 07, 2018, 11:04:08 »
Prawda jest taka,że jakby taką fuszerkę odstawiła firma z przetargu, to gmina by nie odebrała i nie zapłaciła za taką usługę.
A tak, gdy na drobne remonty wysyłana jest firma/córka transnet nikt nie ma nad tym żadnej kontroli.
Panie radny Grzegorzu - poproszę o odpowiedź,  czy ktokolwiek z transnetu poniesie za to jakieś konsekwencję? Bo jak rozumiem, będzie ten SYF poprawiony,co wiąże się przecież z dodatkowymi kosztami, których by nie było, jakby usługa została wykonana należycie.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 07, 2018, 11:13:39 »
Przyznam, że nie mam pewności, czy to wykonywał Trans Net na zlecenie gminy, czy może inny wykonawca na zlecenie SM Odra.
Sprawdzę to w poniedziałek.

Offline k3vin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 07, 2018, 13:05:25 »
Przyznam, że nie mam pewności, czy to wykonywał Trans Net na zlecenie gminy, czy może inny wykonawca na zlecenie SM Odra.
Sprawdzę to w poniedziałek.
Oszczędzę Panu czasu i informuję, że tą fuszere (jak wiele innych na tej ulicy) wykonał Trans Net.

Ale autor postu na FB już pisał, że "sprawa zgłoszona gdzie trzeba" więc nic tu po moim działaniu.
Jak zgłosił to ok jednak że uważam, że takie rzeczy powinny być piętnowane i chociaż społeczeństwo powinno poznać nazwisko osoby, która ma czelność z pieniędzy podatników proponować i zatwierdzać takie "coś". A więc proszę Pana chociaż o sprawdzenie - kto za tym stoi (chyba że chcemy dalej zezwalać na takie kwiatki). A jak dalej będzie publiczne zezwolenie na takie naprawy to niebawem nasza gmina zmieni się z gminy zielonej w gminę absurdu.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 07, 2018, 13:36:32 »
Ta fuszerka tylko pokazuje ze ktoś w gminie jest nie kompetentny i nie powinien zajmować stanowisko które zajmuje. Nie jest to pierwsza przyjęta fuszerka. 
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 07, 2018, 13:41:13 »
Trans net, tak wychwalany przez polickich włodarzy, jest spółką bardzo dla nich wygodną. Rada nadzorcza to raz - kilku swoich na cieplutkie posady. Dwa - drobne prace remontowe z automatu idą do fachowców z trans netu - bez jakichkolwiek przetargów (wiem, że do jakiejś kwoty jest to dozwolone, ale czy opłacalne?). Gmina powinna wszystkie oferty wrzucać na wolny rynek, z czasem rzetelni wykonawcy wyparliby takie niedoróbki. A tak - transnet przyjedzie drugi raz i może zrobi to jak należy. A barany  (my, mieszkańcy polic) zapłacą podwójnie za tą samą robotę.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 08, 2018, 13:56:17 »
Info z fejsa:
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 08, 2018, 14:06:00 »
Ładny dupochron. Naprawa prowizoryczna na weekend  ;D ;D ;D .
Może ktoś z mieszkańców tamtej ulicy się wypowie od jakiego czasu ten próg był uszkodzony?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
Odp: Jak się naprawia progi zwalniające w Policach
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 08, 2018, 14:36:00 »
A tu kolejny wpis Trans - Netu na FB: