Police i okolice > Trudne tematy

Jak się naprawia progi zwalniające w Policach

<< < (5/5)

KOOWALSKI:

--- Cytat: natka w Stycznia 16, 2018, 17:36:48 ---Minionej jesieni Trans-net zajmował się drzewami w mieście.

--- Koniec cytatu ---


 W związku z tym mam pytanie czy Trans-net dysponuje takim samym potencjałe techniczno -logistycznym jaki wymagano od uczestników przetargu na konserwacje zieleni w gminie Police na początku 2014 roku.Proszę wskazac,które z zamieszczonych w SIWZ warunków spełnia Trans -net i o ile jego usługi są tańsze od wykonywanych przez firmy zewnętrzne

natka:
Moja wypowiedź wynikała z obserwacji. Po prostu widziałam w Policach wozy tej firmy przy pracach w parkach. Nie mam wiedzy i nie jestem kompetentna, aby udzielić Panu odpowiedzi na zadane pytania, pozdrawiam  :)

KOOWALSKI:

--- Cytat: natka w Stycznia 31, 2018, 11:39:36 ---Moja wypowiedź wynikała z obserwacji. Po prostu widziałam w Policach wozy tej firmy przy pracach w parkach. Nie mam wiedzy i nie jestem kompetentna, aby udzielić Panu odpowiedzi na zadane pytania, pozdrawiam  :)

--- Koniec cytatu ---
Dzięki za odpowiedz.Popełniłem błąd konstruując pytanie,powinno brzmiec"KTO POTRAFI WSKAZAĆ,które elelementy SIWZ spełnia Tran-net.Oczywiście
zakładałem,że nikt z Trans-netu nie odpowie,bo niby dlaczego firma komunalna ma się spowiadać z działalności monopolizującej rynek usług. Najdziwniejszy jest brak zainteresowania mieszkańców Polic wydawaniem publicznych ,czyli podatników pieniędzy.

fafik:

--- Cytat: KOOWALSKI w Lutego 01, 2018, 14:43:35 ---Najdziwniejszy jest brak zainteresowania mieszkańców Polic wydawaniem publicznych ,czyli podatników pieniędzy.
--- Koniec cytatu ---
No właśnie, tak samo ile szmalu pójdzie w kanalizę w Tanowie??? Czy ktoś pytał ludzi z Tanowa o zdanie? Znam kilka osób stamtąd i twierdzą, że jest to uszczęśliwianie na siłę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej