• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: "103" przez Roweckiego a my parkować będziemy na trawnikach!  (Przeczytany 2167 razy)

Offline pajaczek

• Gaduła
Odp: "103" przez Roweckiego a my parkować będziemy na trawnikach!
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 03, 2017, 23:14:03 »
Za kilka lat też będę seniorem ale czytając post zrównoważonej przypomniało mi się otwarcie nowej części Galaxy.
Ktoś wrzucił kilka filmików a na nich uchachani seniorzy bo są pierwsi w nowych sklepach...
Czy ci policcy seniorzy aż tak daleko wszędzie mają?
Aż tak im źle że muszą się kawałek przejść?

Zapomniałem przecież trzeba zanieść papierek a potem odebrać kasę za ogrzewanie ze SM Chemik.
A z roku na rok coraz dalej ten budynek stoi.
Trochę sarkazmu w temacie.
Aż zobaczę jutro o godz. 7 rano kto stoi  pod Lidlem,Netto...
Wszędzie daleko.Jak żyć?

Offline TomaszTokarczyk

• Bywalec
  • **
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 12, 2017, 16:30:41 »
Bardzo wszystkim dziękuję za merytoryczną dyskusję! Opinii jak widzę jest tyle, ilu dyskutantów, niemniej jednak od tego mamy włodarzy miasta, aby wszystkie za i przeciw zważyć i podjąć najlepszą decyzję. Osobiście bardziej się skłaniam ku ułatwieniu życia dziesiątkom czy setkom użytkowników komunikacji miejskiej, nawet „kosztem” kilku miejsc parkingowych, czytaj: ucywilizowania sytuacji na obecnych przystankach na ul. Roweckiego. Tak jak napisałem we wniosku do Burmistrza: nie uważam aby w centrum miasta normalną sytuacją była kilometrowa odległość do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej. Nie wydaje mi się również aby słuszne było polaryzowanie tego problemu według osi kierowcy vs. piesi. W ten sposób zawsze można byłoby uznać, że każdy przystanek komunikacji miejskiej to zabieranie przestrzeni parkingowej samochodom, prawda? ;) Pozdrawiam!
Zapraszam na mój blog o sprawach Powiatu Police: www.tomasztokarczyk.wordpress.com

Offline KOOWALSKI

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 14, 2017, 19:37:56 »
Bardzo wszystkim dziękuję za merytoryczną dyskusję! Opinii jak widzę jest tyle, ilu dyskutantów, niemniej jednak od tego mamy włodarzy miasta, aby wszystkie za i przeciw zważyć i podjąć najlepszą decyzję. Osobiście bardziej się skłaniam ku ułatwieniu życia dziesiątkom czy setkom użytkowników komunikacji miejskiej, nawet „kosztem” kilku miejsc parkingowych, czytaj: ucywilizowania sytuacji na obecnych przystankach na ul. Roweckiego. Tak jak napisałem we wniosku do Burmistrza: nie uważam aby w centrum miasta normalną sytuacją była kilometrowa odległość do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej. Nie wydaje mi się również aby słuszne było polaryzowanie tego problemu według osi kierowcy vs. piesi. W ten sposób zawsze można byłoby uznać, że każdy przystanek komunikacji miejskiej to zabieranie przestrzeni parkingowej samochodom, prawda? ;) Pozdrawiam!
Niech  się Pan nie sili na troskę o lud pracujacy miast i wsi ,który przeszedł na emeryture.Zadbajcie,bo podobno wszystko możecie jako suweren, o godziwą waloryzacje z kasy,która sie wam przelewa od nadmiaru kredytów.Na poczatek,przed waloryzacją proponuję uruchomić dla wszystkich chętnych usługe taxi plus z funduszy partyjnych 
jestem gorszego sortu

Offline pajaczek

• Gaduła
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 16, 2017, 16:25:54 »
Panie radny Tokarczyk!

Osobiście poszedłem na chwilę do tej extra galerii handlowej której otwarcie nastąpiło właśnie dziś.
Skąd ci emeryci mieli tyle sił by tak się zachowywać.
Porażka,masakra to najłagodniejsze określenia w stosunku do zachowania tych ludzi.

DAJ SOBIE PAN SPOKÓJ Z TYMI MĄDROŚCIAMI:
[nie uważam aby w centrum miasta normalną sytuacją była kilometrowa odległość do najbliższego przystanku komunikacji miejskiej. Nie wydaje mi się również aby słuszne było polaryzowanie tego problemu według osi kierowcy vs. piesi. W ten sposób zawsze można byłoby uznać, że każdy przystanek komunikacji miejskiej to zabieranie przestrzeni parkingowej samochodom]

Tak się dać załadować...

Offline motyl

• Stały bywalec
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 16, 2017, 18:18:29 »
Osobiście poszedłem na chwilę do tej extra galerii handlowej której otwarcie nastąpiło właśnie dziś.
Skąd ci emeryci mieli tyle sił by tak się zachowywać.
Porażka,masakra to najłagodniejsze określenia w stosunku do zachowania tych ludzi.

Bez przesady, nie wrzucaj wszystkich do jednego, zakupowego worka. Tych, którym jest ciężko, po prostu nie wychodzą. Nie mów mi, że widziałeś tam wszystkich starszych ludzi z okolic Roweckiego. Okulickiego i innych pobliskich ulic. Trochę zdrowego rozsądku, a nie skrajnych emocji...