• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Na ulicach ciemno a w parku "Solidarności" LAMPY LED-owe  (Przeczytany 3359 razy)

Offline Borisz

• Gaduła
Odp: Na ulicach ciemno a w parku "Solidarności" LAMPY LED-owe
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 16, 2017, 08:17:00 »
Po co??? czyżby ktoś się bał co policzanie myślą o jego wielkości.

Po to, bo wiadomo jaka jest nienawiść u niektórych ludzi. Każdy ma prawo myśleć co chce, zarówno, że się bardzo zasłużył, jak i że w ogóle się nie zasłużył. Ale nie uprawnia to w żadnym wypadku do aktów wandalizmu i nienawiści.

Offline dapol

• VIP
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 16, 2017, 08:58:22 »
borisz, nie pisz tu farmazonów. zadałem ci konkretne pytanie - czym zasłużył się lech kaczyński, aby można go było nazwać wielkim polakiem?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline rbk

• Moderator
  • Stara Gwardia
  • wiecznie głodny króliczek
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 16, 2017, 11:56:44 »
borisz, nie pisz tu farmazonów. zadałem ci konkretne pytanie - czym zasłużył się lech kaczyński, aby można go było nazwać wielkim polakiem?

Podbijam!

Nie ukrywam, że jak wszedłem zobaczyć co w parku piszczy, to mnie zwaliło z nóg.

Offline jojo

• Gaduła
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 16, 2017, 12:46:02 »
Borisz - nie wybieram się do parku ale przeczytałem notkę życiorysu pana Kaczorowskiego na stronie Polic w zakładce Honorowi Obywatele Miasta. Rzeczywiście się zasłużył dla kraju, że ho ho.
Panowie związkowcy: Przenieście teraz tylko pomnik Ludziom Solidarności ze skweru do parku, ogrodźcie i sprzedawajcie bilety.