• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dni Polic ? Dzień chemika  (Przeczytany 11205 razy)

Offline RPzpl

• Gaduła
Odp: Dni Polic ? Dzień chemika
« Odpowiedź #45 dnia: Czerwiec 04, 2017, 13:02:21 »
Byłem również w tym roku na Dniach Chemika i nawet nie ma czego porównywać
::) ???

Jak jest gorąco to i komarom latać się nie chce.Proste dlaczego komarów nie było
No wczoraj była idealna pogoda dla krwiopijców, i nie było. Ciekawe dlaczego, jakaś nowa teoria może ?

Nie walcz z idiotami. Mają przewagę liczebną.

Offline Qba99

• Gaduła
« Odpowiedź #46 dnia: Czerwiec 04, 2017, 14:07:56 »
Nie wiem o co wam chodzi z tymi komarami. Zarówno na Dniach Chemika jak i Dniach Polic nie było komarów na słońcu. Wystarczy wejść pod kawałek cienia i od razu chmara siada. Tak samo w Policach jak i w Trzebieży.

Offline pol

• VIP
« Odpowiedź #47 dnia: Czerwiec 04, 2017, 14:38:24 »
Przed dniem polic jeździł samochód i pryskał. Był widziany w tym rejonie.

Zagrożona demokracja :)

Offline RPzpl

• Gaduła
« Odpowiedź #48 dnia: Czerwiec 04, 2017, 15:41:44 »
Przed dniem polic jeździł samochód i pryskał. Był widziany w tym rejonie.
Dokładnie, sam widziałem. Ale myślałem ze ktoś ma inna teorie ? No, a gdzie  natura 2000, no i jedzonko dla ptaszków. Nie wspomnę o straszenie ptaszków tymi fajerwerkami. W wiadomościach polickich w piątkowym wydaniu, w relacji z dni chemika padło sformułowanie o tłumach, wiec jak nazwać to co było na dniach chemika ? Po obydwu imprezach nasuwa się samoczynnie pytanie, kto i gdzie się lepiej promował ? i  kto lepiej przygotował i  zorganizował wszystko ? pani Aniu ? ::) ???
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2017, 15:55:12 wysłana przez RPzpl »

Offline bosman

• Gaduła
« Odpowiedź #49 dnia: Czerwiec 04, 2017, 19:24:13 »
Przecież Dni Chemika były zorganizowane dla pracowników i ich rodzin czyli jakieś 3000 pracowników + ich rodziny, a dni Polic dla wszystkich mieszkańców Polic, więc nie ma czego porównywać bo to dwie różne imprezy. A co do komarów to chyba logiczne że nad wodą jest ich po prostu więcej.

KULT był strzałem w dziesiątkę, koncert genialny.

Offline An_na

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #50 dnia: Czerwiec 04, 2017, 20:13:42 »
RPzpl_to na Dniach Polic ktoś się promował? Myślałam, że to święto Gminy Police i jej mieszkańców. Gminy liczącej 40 tys mieszkańców. A co się Panu najbardziej podobało na Dniach Polic?

Offline pajaczek

• Gaduła
« Odpowiedź #51 dnia: Czerwiec 04, 2017, 20:55:12 »
Najważniejsze że guru polickiego dziennikarstwa odstawił wazeliniarską laurkę dla Diakuna.
Niesmacznie to aż się czytało...

Offline RPzpl

• Gaduła
« Odpowiedź #52 dnia: Czerwiec 05, 2017, 10:42:24 »
Przecież Dni Chemika były zorganizowane dla pracowników i ich rodzin czyli jakieś 3000 pracowników + ich rodziny
No chyba jesteś w błędzie. Pan w tv kab Police mówił coś innego i zapraszał wszystkich bez wyjątku gdzie kto jest zatrudniony.
A co do komarów to chyba logiczne że nad wodą jest ich po prostu więcej
Za ósemka również jest woda, ale zadbano wcześniej aby ograniczyć ich inwazje do minimum, nie zastawiano się naturą 2000, pokarmem dla ptaszków.

RPzpl_to na Dniach Polic ktoś się promował?
No oczywiście ze gmina, jak to przy takich imprezach, no przecież sama pani mówiła, ze rozdzielono bo gmina bardziej promowała siebie, a nie zakłady.

Myślałam, że to święto Gminy Police
Święto to było wczoraj, Zielone Świątki , w piątek była festyn organizowany przez gminę, jak w wielu miejscowościach.

A co się Panu najbardziej podobało na Dniach Polic?
wiele rzeczy np:
- nie musiałem sie tłuc zatłoczonym autobusem, poszedłem pieszo
- program artystyczny

http://www.dziennikpolicki.pl/kultura/imprezy-cykliczne/dni-polic-dni-chemika.html

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2017, 10:52:13 wysłana przez RPzpl »

Offline MichalPolice

• Gadatliwy
« Odpowiedź #53 dnia: Czerwiec 05, 2017, 13:31:39 »
Cytat: bosmanlink=topic=13699.msg193258#msg193258 date=1496597053
Przecież Dni Chemika były zorganizowane dla pracowników i ich rodzin czyli jakieś 3000 pracowników + ich rodziny
No chyba jesteś w błędzie. Pan w tv kab Police mówił coś innego i zapraszał wszystkich bez wyjątku gdzie kto jest zatrudniony.
A co do komarów to chyba logiczne że nad wodą jest ich po prostu więcej
Za ósemka również jest woda, ale zadbano wcześniej aby ograniczyć ich inwazje do minimum, nie zastawiano się naturą 2000, pokarmem dla ptaszków.

RPzpl_to na Dniach Polic ktoś się promował?
No oczywiście ze gmina, jak to przy takich imprezach, no przecież sama pani mówiła, ze rozdzielono bo gmina bardziej promowała siebie, a nie zakłady.

Myślałam, że to święto Gminy Police
Święto to było wczoraj, Zielone Świątki , w piątek była festyn organizowany przez gminę, jak w wielu miejscowościach.

A co się Panu najbardziej podobało na Dniach Polic?
wiele rzeczy np:
- nie musiałem sie tłuc zatłoczonym autobusem, poszedłem pieszo
- program artystyczny

http://www.dziennikpolicki.pl/kultura/imprezy-cykliczne/dni-polic-dni-chemika.html[/url.
Brawo za wszystkie odpowiedzi..
Zgadzam się z RPzpl..
Było oczywiście Git w tym roku. A jak komuś, się nie podobało nie musi przychodzić w następnych latach.. pozdrawiam

Offline bosman

• Gaduła
« Odpowiedź #54 dnia: Czerwiec 06, 2017, 10:35:29 »
Poważnie porównujesz Zalew Szczeciński do strumyka ?

Dobrze, impreza była dla wszystkich ale skierowana do pracowników (czytaj Dni Chemika).

Moim zdaniem obie imprezy udane.

Offline RPzpl

• Gaduła
« Odpowiedź #55 dnia: Czerwiec 06, 2017, 11:59:14 »
Wylęg komarów nie jest uzależniony od wielkości akwenu. Dzień chemika nie był dla wszystkich, bo nie pracownicy nie mogli zakupić, ani jedzenia, ani picia, a pracownicy tylko to co im przysługiwało na "bransoletkę".

Offline Angelika

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #56 dnia: Czerwiec 06, 2017, 13:52:36 »
Nie ma co klepać kochani piany, dla wiadomości władnych, jeśli kolejne dni chemika mają się udać to:
- trzeba zlikwidować komary;
- zorganizować więcej metod dowozu ludzi spoza regionu;
- zorganizować więcej siedlisk podobnie, jak to się ma na dniach Polic;
- zaprosić więcej sprzedawców z garmażerką, napojami itp "za pieniądze";
- przygotować więcej atrakcji dla najmłodszych;
- losowanie nagród przeprowadzić możliwie najpóźniej, kiedy "losów" będzie najwięcej.
Z kim nie rozmawiać, to każdy wciąż mówi - nigdy więcej, bo nie było gdzie siedzieć, a komary nie "dały żyć".
Potrzeba istnienia, a wręcz ochrony komarów, to największa bzdura, jaką słyszałam od dawna, gdyż natura zawsze sama znajdzie alternatywę i ptaszki żywiły się będą innymi owadami, komary tępi się bez skrupułów, bo jest to zwykły pasożyt, a tak ptactwo w Trzebierzy było w Dniach Chemika niczym innym, jak drapieżnikami i to na ludzkiej krwi...

Offline pejo154

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #57 dnia: Czerwiec 06, 2017, 22:22:15 »
NIE PORÓWNUJMY TYCH IMPREZ!!!
Obie były udane i chwała organizatorom za wysiłek. Przypomnę, że Miasto i Gmina Police od lat były nierozerwalnie związane z ZCH i żadne polityczno - ambicjonalne animozje ostatnich miesięcy tego nie zmienią. To święto nasze, wasze, pracowników, mieszkańców a nie zarządów. Porównując je stawiamy się niejako po którejś ze stron, zwłaszcza gdy jedna wydała nam się lepsza. I mam nadzieję, że nie było to zamiarem decydentów tego rozłamu. Zwłaszcza w kontekście organizacji (lub nie) kolejnych imprez ("czas na Trzebież" i "Neptunalia")
Trzeba na te imprezy spojrzeć tak, jak nauczył mnie w minutę pewien grek na Krecie, kiedy zamówiłem drinka a on zaserwował dwa. I na mój grymas zdziwienia (raczej konsternacji) na twarzy wesoło rzekł: "Easy! Happy Hour - two for one! Better for You!!"
Gdy spróbowałem pierwszego wiedziałem, że i tak zamówił bym drugiego... ;)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2017, 22:24:18 wysłana przez pejo154 »

Offline Panu

• Stały bywalec
« Odpowiedź #58 dnia: Czerwiec 14, 2017, 17:59:55 »
a pracownicy tylko to co im przysługiwało na "bransoletkę".
Zapomniałeś o Cateringu VIP przygotowanym jak zwykle przez  firmę,  którą  posiłków nie jadasz  ;)