• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dni Polic ? Dzień chemika  (Przeczytany 10696 razy)

Offline RPzpl

• Gaduła
Dni Polic ? Dzień chemika
« dnia: Marzec 26, 2017, 21:47:48 »
Jak wiadomo wszem i wobec od X lat w pierwszy weekend czerwca wspólnymi siłami zakładów chemicznych i gminy Police były organizowane za ósemka dni Polic i dzień chemika. No ale od tego raku zaistniały pewne zmiany, dzień chemika w maju i w trzebieży, a dni Polic tradycyjnie na początku czerwca za ósemką 

http://www.police24.pl/police-informacje-regionalne/2095-natalia-kukulska-i-sylwia-grzeszczak-wystapia-podczas-dni-polic.html

Pytania :

1. co jest powodem tej decyzji
2. dlaczego Trzebież,  a nie  Nowe Warpno czy Tanowo albo Dobra, każde z tych miasteczek  ma tyle samo wspólnego z zakładami, czyli nic
3. gdzie będą organizowane następne dni chemika, czy już mamy załatwiać paszporty

dlaczego założyłem temat mimo ze jest zapytanie w innym, odpowiedz jest prosta, aby dać możliwość odpowiedzi i przedstawienia swojej strony i członkom firmy,  jak i członkom gminy, mam tu na myśli  firma = p. Anna Tarocińskagmina = radny p. Grzegorz Ufniarz. Dlaczego oni, no wiadomo, oni  się tu udzielają, a p. Grzegorz nie wchodzi na tematy zakładowe wiec będzie mógł coś powiedzieć tutaj i przedstawić jak to wygląda ze strony gminy.

« Ostatnia zmiana: Marzec 26, 2017, 21:53:30 wysłana przez RPzpl »
Nie walcz z idiotami. Mają przewagę liczebną.

Offline pajaczek

• Gaduła
Odp: Dni Polic ? Dzień chemika
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2017, 23:43:05 »
Ależ ciebie boli serce.
Niech Burmistrz Polic mieszkający w Trzebieży poczuje  i zobaczy jak to co roku po imprezie za SP 8 był niesamowity BURDEL i syf który przez pół roku walał się po okolicznych lasach.
A tak gminna spółka Trans-Net zarobi sobie podwójnie sprzątając i w Trzebieży i za SP8.
Następny aspekt.Coroczny chaos komunikacyjny po zakończonej imprezie teraz Sppk przeżyje to podwójnie.
Po za tym po wybudowaniu węzła przesiadkowego przy piaskowniku - normalne będzie LOBBOWANIE doprowadzenie torów kolejowych do polany za SP8.
I to może być totalnym ciosem dla organizatorów a także dla działkowców którzy myślą o wieczności istnienia swoich działek tych za SP8.
A unijne pieniądze zdziałają nie jedno cudo i uzdrowienie...

Offline RPzpl

• Gaduła
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 27, 2017, 10:02:41 »
pajacek, tak woli informacji, serce mnie nie boli, po prostu jak wielu innych interesuje mnie co leżało o podstaw, ze zmieniono to co było standardem związane z dwiema imprezami. Co dalszej części twojego postu nie będę komentował, a to prostego powodu, nie ma nic wspólnego z tematem i na pewno nie jest odpowiedzią na zadane pytania, jest po prostu bełkotem sfrustrowanego  człowieczka. Mam propozycje zmień login z pajacek na pajacyk 

Offline pajaczek

• Gaduła
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 27, 2017, 10:58:04 »
Pajaca to ty robisz z siebie!
Potup nóżkami i oczekuj  sobie odpowiedzi.
Bo zaraz Ania lub Grzegorz udzieli ci odpoeidź

Offline andrexx

• Stały bywalec
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 27, 2017, 12:32:26 »
Dni Chemika w Trzebieży ?
Nie wiem czy zarząd ZCh robi na złość gminie czy własnym pracownikom.
Być może stosują starą radziecką zasadę : " Bij swoich, żeby obcy się bali" (W.Aksionow).
Następnym krokiem aby ustawić włodarzy gminy będzie obniżenie zarobków pracownikom ZCh ?

Offline pajaczek

• Gaduła
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 27, 2017, 14:52:33 »
Zakłady z poprzedniego zarządu kogo przysyłały na otwieranie tej coroczmej imprezy?
Teraz jest nowy zarząd nowe myślenie.
I nikt nikomu z tego tłumaczyć się nie musi.
I jeszcze tutaj na forum

Offline Borisz

• Gaduła
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 30, 2017, 12:06:14 »
W zasadzie dlaczego narzekać na dwie imprezy zamiast jednej? W końcu im więcej imprez, tym lepiej. Kiedyś też było oddzielnie majowe przebudzenie (koło MOK, w długi weekend majowy), a potem Dni Chemika w czerwcu. Choć fakt, że Trzebież ma tych imprez już sporo, i to dość podobnych (Czas na Trzebież i Neptunalia - chyba, że któraś z nich w tym roku się nie odbędzie).

Offline bosman

• Gaduła
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 02, 2017, 11:33:48 »
Z jednej strony to ciekawe, bo najpierw impreza z okazji 50 lecia w Azoty arenie w Szczecinie a teraz dni chemika w Trzebieży, ciekawe gdzie za rok się odbędą dni Polic.

Offline Studarc

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 02, 2017, 12:10:58 »
W Goleniowie, będzie to impreza objazdowa.

Offline bosman

• Gaduła
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 02, 2017, 12:15:33 »
Oooo to fajnie, jeszcze nigdy nie byłem. A może do tego czasu będzie most Police-Święta i przejadę się na imprezę rowerem.

Offline RPzpl

• Gaduła
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 02, 2017, 13:15:49 »
A może do tego czasu będzie most Police-Święta i przejadę się na imprezę rowerem.
No co do mostu marzenia, juz tylu go budowało i ....... Ale jak będzie ja pojadę też rowerem, na sto procent.

Offline bosman

• Gaduła
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 02, 2017, 13:33:47 »
Trzymam za słowo. Jak coś to zbiórka o 12 w południe przy nowym centrum przesiadkowym, w pierwszy weekend czerwca w pierwszym roku oddania mostu do użytku.

Offline RPzpl

• Gaduła
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 02, 2017, 14:30:20 »
Jesteśmy umówieni  8) ;)

Offline KrP

• Stara Gwardia
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 11, 2017, 11:13:46 »

Szacunek za Poparzonych i Kult. Postarano się, jestem zaskoczony, nie będę oszukiwał.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dosyta

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 11, 2017, 21:00:08 »
Zawsze  z zazdrością  spoglądałam na Gryfino, tam Kult był co roku. A tu nagle szok,  moje Police - taka niespodzianka. Jeszcze tylko babcia do Juniora i można ruszać w tan.
Dzięki.