• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Remont wiaduktu w Mścięcinie - będą problemy z korkami!  (Przeczytany 11075 razy)

Offline IVAN

• Gadatliwy
Odp: Remont wiaduktu w Mścięcinie - będą problemy z korkami!
« Odpowiedź #45 dnia: Sierpień 02, 2017, 23:31:38 »
W okolicach godziny 19 sygnalizacja na wiadukcie działała, ruch przebiegał płynnie.
Z innej beczki - czy sygnalizacja na krzyżówce w mścięcinie jest specjalnie wyłączona, czy to jakaś awaria? Od dobrych kilku tygodni miga cały czas pomarańczowe. Wiem, że jest to wygodne dla kierowców jadących z Polic do szczecina i odwrotnie,  jednakże piesi, autobus lini 102 jak i kierowcy wyjeżdżający z dróg poprzecznych/podporządkowanych mają spory dyskomfort.
Celowe działanie   na czas remontu

Wysłane z mojego MHA-L29 przy użyciu Tapatalka

Offline Jan

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #46 dnia: Sierpień 03, 2017, 13:30:47 »
Wiem, że jest to wygodne dla kierowców jadących z Polic do szczecina i odwrotnie,  jednakże piesi, autobus lini 102 jak i kierowcy wyjeżdżający z dróg poprzecznych/podporządkowanych mają spory dyskomfort.
W końcu jakaś normalność jechałem wczoraj do Szczecina w godzinach szczytu i patrze na podporządkowane a tam jeden samochód czeka, żadnych korków, jaki dyskomfort.Tak trzymać na zawsze.Wprowadzono te światła podobno dlatego że jakaś kobieta vipa nie może wyjechać.
Jan

Offline dapol

• Weteran
« Odpowiedź #47 dnia: Sierpień 03, 2017, 15:54:01 »
Ja z kolei zauważyłem niejednokrotnie przebiegające między samochodami dzieci, bo może co 30 kierowca łaskawie raczy się zatrzymać przed pasami.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline Borisz

• Gaduła
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 05, 2018, 09:03:58 »
Wycięto drzewa wzdłuż ul. Przęsocińskiej (przez Las Mścięciński). Czy w tym roku ma być realizowany remont tej drogi?

Offline parian

• Weteran
    • http://www.malex.net.pl
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 05, 2018, 10:26:29 »
Remont ma być, chyba w tym roku.
http://ipolice.pl/nie-ma-kasy-na-nadbrzezna/

Offline Denver

• Administrator
  • VIP
  • ostatni dinozaur
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 05, 2018, 10:32:35 »
Planowany był na ten rok i wiele na wskazuje, że powinien się odbyć - trwa wycinka drzew w pasie drogowym, ale... brakuje kropki nad i - czyli ogłoszenia przetargu. Tymczasem Powiat (wszak to droga powiatowa nr 3914Z Szczecin-Police) ma jakiś problem z ogłoszeniem przetargu... ba nawet nie ma tej inwestycji w planach zamówień na 2018 r.

A swoją drogą koszaliński ZZDW ogłosił przetarg na remont dróg 114 i 115 w Tanowie wraz z budową ronda na połączeniu tych dróg.
Co ciekawe projekt był gotowy od ładnych paru lat, ale czekano, aż gmina łaskawie ruszy z budową kanalizacji w Tanowie.