• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Remont wiaduktu w Mścięcinie - będą problemy z korkami!  (Przeczytany 7099 razy)

Offline Studarc

• Rozpisuje się
Odp: Remont wiaduktu w Mścięcinie - będą problemy z korkami!
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 26, 2017, 15:56:15 »
Jestem w szoku. Tyle pisania o korkach, o utrudnieniach, a oni robią ten remont tak, że ani korków, ani utrudnień. Normalnie jakby ich tam nie było.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2017, 15:58:05 wysłana przez Studarc »

Offline bosman

• Gaduła
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 26, 2017, 17:04:06 »
Jestem w szoku. Tyle pisania o korkach, o utrudnieniach, a oni robią ten remont tak, że ani korków, ani utrudnień. Normalnie jakby ich tam nie było.
No to chyba dobrze, Czyż nie ? Polak to na wszystko będzie narzekał. Jest remont - źle, nie ma remontu - też źle.

Offline k3vin

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 26, 2017, 23:57:06 »
Czekają na zime :)

Offline Denver

• Administrator
  • VIP
  • ostatni dinozaur
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 27, 2017, 09:45:14 »
No to chyba dobrze, Czyż nie ? Polak to na wszystko będzie narzekał. Jest remont - źle, nie ma remontu - też źle.

Chyba chodziło o wolne tempo i słabe zaawansowanie prac, które pozwala na niezbyt optymistyczne prognozy co do terminowego ukończenia remontu. Każdy życzyłby sobie ukończenia remontu w terminie, a nie rozgrzebanego wiaduktu przez najbliższy rok. Tym bardziej, że główny wykonawca zaliczył spory poślizg przy budowie kładek nad ul. Gdańską w Szczecinie.

Offline robert1995

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 05, 2017, 16:46:09 »
Pojawił się ciężki sprzęt, prace jakby ruszyły. Dziś popołudniu już było wahadełko.

Swypnięte Tapatalkiem

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...