• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Remont wiaduktu w Mścięcinie - będą problemy z korkami!  (Przeczytany 9336 razy)

Offline Studarc

• Rozpisuje się
Odp: Remont wiaduktu w Mścięcinie - będą problemy z korkami!
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 26, 2017, 15:56:15 »
Jestem w szoku. Tyle pisania o korkach, o utrudnieniach, a oni robią ten remont tak, że ani korków, ani utrudnień. Normalnie jakby ich tam nie było.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 26, 2017, 15:58:05 wysłana przez Studarc »

Offline bosman

• Gaduła
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 26, 2017, 17:04:06 »
Jestem w szoku. Tyle pisania o korkach, o utrudnieniach, a oni robią ten remont tak, że ani korków, ani utrudnień. Normalnie jakby ich tam nie było.
No to chyba dobrze, Czyż nie ? Polak to na wszystko będzie narzekał. Jest remont - źle, nie ma remontu - też źle.

Offline k3vin

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 26, 2017, 23:57:06 »
Czekają na zime :)

Offline Denver

• Administrator
  • VIP
  • ostatni dinozaur
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 27, 2017, 09:45:14 »
No to chyba dobrze, Czyż nie ? Polak to na wszystko będzie narzekał. Jest remont - źle, nie ma remontu - też źle.

Chyba chodziło o wolne tempo i słabe zaawansowanie prac, które pozwala na niezbyt optymistyczne prognozy co do terminowego ukończenia remontu. Każdy życzyłby sobie ukończenia remontu w terminie, a nie rozgrzebanego wiaduktu przez najbliższy rok. Tym bardziej, że główny wykonawca zaliczył spory poślizg przy budowie kładek nad ul. Gdańską w Szczecinie.

Offline robert1995

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 05, 2017, 16:46:09 »
Pojawił się ciężki sprzęt, prace jakby ruszyły. Dziś popołudniu już było wahadełko.

Swypnięte Tapatalkiem

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline walenty22

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 30, 2017, 22:10:03 »
No i remont się zaczął. Ale co się dzieje z sygnalizacją na wiadukcie? Dlaczego nie działa, albo z jednej strony żółte miga
, a z drugiej się zmienia? Nieraz naprawdę trudno przejechać. Może ktoś władny to zauważy i coś z tym zrobi. Bo to chyba wina wykonawcy.

Offline jojo

• Gaduła
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 31, 2017, 08:07:11 »
Na czas remontu wiaduktu w Mścięcinie wyznaczono dwa główne objazdy, przez: Głębokie i Stołczyn. W zeszły piątek rozpoczął się remont przejazdu kolejowego na ul. Stoczłyńskiej i na czas prac wprowadzono ruch wahadłowy!! Nie można było tego zrobić przed lub po remoncie wiaduktu? Czy w naszym kraju, ktoś koordynuje takie działania? Mamy dwie główne drogi równoległe i obie z ruchem wahadłowym.

Offline konDonek

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 01, 2017, 08:49:56 »
Zapewne koordynacją zajmuje się tzw. "dobra zmiana" więc efekt jest też "dobry". hahahaha

Offline Validator

• Wielka Gaduła
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 01, 2017, 18:22:09 »
Ocena dzisiejsza. Jeśli światła działają - wahadło nie jest uciążliwe. Wyjąwszy problem stwarzany przez paru niecierpliwych kierowców, niejako "na chama" jadących już na czerwonym w kolumnie, która akurat ma wolny przejazd. Tym samym okradają kolumnę "zieloną" z kilkunastu - kilkudziesięciu sekund czasu. Takie to polskie i prymitywne. Sam dziś despektu doznałem, to i o nim piszę. Niemniej, wbrew pozorom, przejazd przez wiadukt nie jest specjalnie uciążliwy.

Offline Wykidajło

• Weteran
    • http://www.naszepolice.pl
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 02, 2017, 00:01:58 »
Na ostatni weekend wyłączyli. Mam nadzieję, że nie powtórzą tego błędu.
https://ipolice.pl/niebezpiecznie-na-wiadukcie/
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

• Stara Gwardia
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 02, 2017, 09:04:40 »
Na ostatni weekend wyłączyli.

Jechalem tamtedy w niedzielny poranek, sygnalizacja w kierunku Polic mrugala zoltym swiatlem, a w kierunku na Szczecin permanentnie swiecila na czerwono. Moim zdaniem to nie bylo ustawione przez drogowcow, byl to jakis blad w sterowaniu. Widzialem tez stojacych tam policjantow, podejrzewam, ze to wlasnie oni przekrecili sygnalizator w bok, by ruch moglby sie odbywac w obu kierunkach, z pierwszenstwem dla jadacych w kierunku Szczecina.

Offline Studarc

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 02, 2017, 18:21:38 »
Na ostatni weekend wyłączyli.

Jechalem tamtedy w niedzielny poranek, sygnalizacja w kierunku Polic mrugala zoltym swiatlem, a w kierunku na Szczecin permanentnie swiecila na czerwono. Moim zdaniem to nie bylo ustawione przez drogowcow, byl to jakis blad w sterowaniu. Widzialem tez stojacych tam policjantow, podejrzewam, ze to wlasnie oni przekrecili sygnalizator w bok, by ruch moglby sie odbywac w obu kierunkach, z pierwszenstwem dla jadacych w kierunku Szczecina.

Potwierdzam, także ich widziałem, gdy wracałem sygnalizator był już przekręcony. Trzeba było liczyć na wzajemną uprzejmość kierowców, by przejechać.

Offline Wykidajło

• Weteran
    • http://www.naszepolice.pl
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 02, 2017, 22:42:21 »
Gdy ja jechałem, sygnalizator od strony Polic był zasłonięty czarnym workiem, ten od strony Szczecina migał na żółto.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline dapol

• VIP
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpień 02, 2017, 22:56:52 »
W okolicach godziny 19 sygnalizacja na wiadukcie działała, ruch przebiegał płynnie.
Z innej beczki - czy sygnalizacja na krzyżówce w mścięcinie jest specjalnie wyłączona, czy to jakaś awaria? Od dobrych kilku tygodni miga cały czas pomarańczowe. Wiem, że jest to wygodne dla kierowców jadących z Polic do szczecina i odwrotnie,  jednakże piesi, autobus lini 102 jak i kierowcy wyjeżdżający z dróg poprzecznych/podporządkowanych mają spory dyskomfort.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!