Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: wezwania do płacenia za śmieci  (Przeczytany 10073 razy)

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: wezwania do płacenia za śmieci
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 14, 2017, 10:13:36 »
Nie wiem czy można to podpiąć pod ten temat ale dotyczy on śmieci. Mianowicie gdzie mogę zgłosić, że sąsiedzi wyrzucają pety przez balkon, trawnik wygląda przez to tragicznie, a mówienie sąsiadom by tego nie robili do nich nie trafia.
Ciekawi mnie czy mogą być obciążeni jakimiś kosztami, nie chcę być wredny i nie chcę by musieli ponosić jakąkolwiek karę chodzi mi tylko o to by dbali o czystość.
To samo dotyczy wyrzucania chleba i innego rodzaju jedzenia przez balkon, ludzie myślą że są tacy fajni i dokarmiają ptaszki, a w rzeczywistości jest tak, że przez to ich jedzenie namnażają się szczury, które przenoszą między innymi masę chorób.

Offline koko

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 324
    • Zobacz profil
Odp: wezwania do płacenia za śmieci
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 15, 2017, 21:43:19 »
Możesz powiadomić spółdzielnię mieszkaniową albo straż miejską, albo jedno i drugie. Wyrzucanie petów i jedzenia przez balkon albo przez okno może być nieprzyjemne i dokuczliwe.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: wezwania do płacenia za śmieci
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 16, 2017, 09:01:21 »
Dzięki za pomysł, ale właśnie nie chcę by kogokolwiek karano mandatem czy coś, chcę by im wyjaśniono że to ich działanie wpływa na komfort życia innych ludzi, patrzenie na makaron, kromki chleba, ziemniaki, buraki, ryż i to wszystko najeżone petami nie należy do przyjemnych, nie mówiąc już o robactwie, szczurach i bakteriach.
Dokarmianie latających mew, gołębi, kawek nie ma zbawiennego dla nich wpływu, wręcz odwrotnie, przyzwyczajają się do miejsca i najzwyczajniej w świecie brudzą, a ptasie odchody przenoszą mnóstwo chorób. Chciałbym po prostu by uświadomiono to ludziom bezmyślnie wyrzucającym jedzenie przez balkon/okno, o petach już nawet nie wspominając, bo to chyba o kulturze świadczy i wychowaniu.