Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Nie prościej przenieść stolicy do Torunia?  (Przeczytany 2358 razy)

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 435
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Nie prościej przenieść stolicy do Torunia?
« dnia: Lutego 06, 2017, 16:38:58 »
Zamiast do Warszawy dołączać powiaty, byle by tylko wygrać wybory samorządowe w 2018 - prościej było by przenieść stolice do Torunia. I wielu Polaków by to ucieszyło.

Giecz - Gniezno - Poznań - Kraków - Płock - Warszawa ------ 2017 Toruń.

Piszę tak bo widzę co się dzieje: ministrowie spotykają się bardzo często w Toruniu, np na jednej z niepublicznych uczelni.  (wystarczy włączyć "Wiadomości"TVP 1 -codziennie Toruń).

W niektórych krajach są dwie stolice - konstytucyjna i faktyczna np w Australii.

Bardzo podoba mi się ogłoszony przez Panią Premier nowy program: "Źłobek 500+" - jest to program społecznie bardzo potrzebny i z dawna oczekiwany - ale mam nadzieje - źe będzie przeznaczony DLA DZIECI PRACUJĄCYCH ZAWODOWO RODZICÓW - a nie dla małych pociech rodziców bezrobotnych.
« Ostatnia zmiana: Lutego 06, 2017, 17:03:46 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Nie prościej przenieść stolicy do Torunia?
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 06, 2017, 17:22:17 »
prościej było by przenieść stolice do Torunia
Zgadzam się z tobą, przecież dla pis ważniejszy jest turoń jak warszawa, i tam są dla nich najważniejszy człowiek zaraz po Jarku czyli ich promotor.

żłobek 500+, no to będzie to samo co z 500+, no program potrzebny tylko skąd oni wezmą kasę, bo jak na razie rozdaj na prawo i lewo, a nawet ściągalność podatku im nie wypaliła, nie wspomnę o innych pomysłach Morawieckiego na slajdach i tylko slajdach   
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.