Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Centrum Handlowe?  (Przeczytany 67706 razy)

Offline fajnygostek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Centrum Handlowe?
« dnia: Stycznia 02, 2017, 13:28:41 »
Jak w końcu z centrum handlowym w Policach? Według mnie potrzebne, bo męczące jest jeżdżenie po nawet zwykłą koszulkę z sieciówki do Szczecina. Police to w końcu niemałe 40 tysięczne miasto, a takiego miejsca wciąż brak. Plotki o 3 piętrowym centrum koło kingi były w 2013 roku, a tam dalej nic nie ma. Przydało by się kilka sieciówek i innych sklepów.  :P

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Centrum Handlowe?
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 02, 2017, 14:01:01 »
Masz moją zgodę - możesz budować.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline fajnygostek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Centrum Handlowe?
« Odpowiedź #2 dnia: Stycznia 02, 2017, 14:09:07 »
Masz moją zgodę - możesz budować.
Haha jakbym miał możliwości to bym zbudował. :D

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Centrum Handlowe?
« Odpowiedź #3 dnia: Stycznia 02, 2017, 14:17:37 »
Nie potrzebne i nie opłacalne. Ludzie i tak będą jeździli po koszulkę do Szczecina.

Offline fajnygostek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Centrum Handlowe?
« Odpowiedź #4 dnia: Stycznia 02, 2017, 14:26:59 »
Ludzie i tak będą jeździli po koszulkę do Szczecina.
Jak dla mnie nie. Już widzę jak ludzie mając pod nosem centrum handlowe tłuką się autobusami czy nawet autem ponad 40 minut :/ Wiadomo, że ludzie mają rożne potrzeby i w Szczecinie centra są większe i więcej sklepów. Mimo wszystko jakieś sieciówki naprawdę by się przydały i ludzie by chodzili.

EDIT: Chodzi mi, że ludzie potrzebujący właśnie jakiś zakupów ubraniowych z sieciówek nie będą tak często jeździć. Bo na jakąkolwiek rozrywkę (typu kino itp.) nie liczę, więc ludzie i tak będą jeździli. :P
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2017, 14:29:18 wysłana przez fajnygostek »

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Centrum Handlowe?
« Odpowiedź #5 dnia: Stycznia 02, 2017, 14:55:37 »
Nie doceniasz kobiet... Jadą tylko po to żeby jechać ;) "Bo może się coś trafi". Nie sztuka iść i kupić, zamknąć temat w 15 minut. Trzeba jechać, szukać, walczyć, zdobyć, znaleźć tą koszulkę 3 zł tańszą i dołożyć 6 zł za bilety :D

Swypnięte Tapatalkiem

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Centrum Handlowe?
« Odpowiedź #6 dnia: Stycznia 02, 2017, 15:25:52 »
Kobieta klient, a mężczyzna klient to jedno. Z drugiej strony opłać lokal (franczyza kosztuję sporo). Jak powstała Kinga tutaj też było dużo pawilonów otwartych, jak się to skończyło każdy wie. Poza tym jadąc do Szczecina, wszystko załatwisz w jednym miejscu:zakupy, rozrywkę (kino, itp), obiad/kolację.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2017, 15:28:40 wysłana przez Qba99 »

Offline fajnygostek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Centrum Handlowe?
« Odpowiedź #7 dnia: Stycznia 02, 2017, 15:44:44 »
Kobieta klient, a mężczyzna klient to jedno. Z drugiej strony opłać lokal (franczyza kosztuję sporo). Jak powstała Kinga tutaj też było dużo pawilonów otwartych, jak się to skończyło każdy wie. Poza tym jadąc do Szczecina, wszystko załatwisz w jednym miejscu:zakupy, rozrywkę (kino, itp), obiad/kolację.
Tyle, że Kinga była własnością Pana Wielowskiego, u którego czynsz był nieprawdopodobnie drogi. Całe szczęście sprzedał Kingę. A poza tym to Kinga tak czy siak była bardziej centrum, w którym ludzie otwierali swoje sklepy, nie sieciówki. Tylko Empik i Stokrotka są takimi sklepami. Gdyby zbudowali nowoczesną galerię handlową najemców byłoby moim zdaniem sporo. Wystarczy popatrzeć na galerie Hosso, które są otwierane w mniejszych miastach. Taka galeria handlowa miałaby sens. :P

Offline cami159

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 97
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Centrum Handlowe?
« Odpowiedź #8 dnia: Stycznia 05, 2017, 21:05:37 »
fajnygostek, kilka sieciówek w Policach jest i nie widać żeby miały jakieś większe zainteresowanie  :-\ .

Offline johnnie.winterfeld

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 102
    • Zobacz profil
Odp: Centrum Handlowe?
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 06, 2017, 12:35:45 »
fajnygostek, kilka sieciówek w Policach jest i nie widać żeby miały jakieś większe zainteresowanie  :-\ .

4F, Reserved? W których nie ma nawet 1/317 tego, co w dużych placówkach. ;)
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: Centrum Handlowe?
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 06, 2017, 21:58:03 »
Jak w końcu z centrum handlowym w Policach? Według mnie potrzebne, bo męczące jest jeżdżenie po nawet zwykłą koszulkę z sieciówki do Szczecina. Police to w końcu niemałe 40 tysięczne miasto, a takiego miejsca wciąż brak. Plotki o 3 piętrowym centrum koło kingi były w 2013 roku, a tam dalej nic nie ma. Przydało by się kilka sieciówek i innych sklepów.

Mamy wolny rynek i swobodę działalności gospodarczej, więc jeżeli ktokolwiek dojdzie do wniosku, że opłaca mu się tu budować centrum handlowe to droga wolna. Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wysłał maila do wspomnianego Hosso z zapytaniem czy nie rozważyliby inwestycji w naszym mieście, skoro to dla Ciebie takie ważne.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Centrum Handlowe?
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 06, 2017, 22:51:29 »
Fajnygostek nic nigdzie nie będzie wysyłał. To taki lokalny malkontencik.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline fajnygostek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: Centrum Handlowe?
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 09, 2017, 22:26:27 »
Fajnygostek nic nigdzie nie będzie wysyłał. To taki lokalny malkontencik.
A właśnie, że wysłałem :) Odpisali, że dziękują za propozycję i zbadają temat.
Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wysłał maila do wspomnianego Hosso z zapytaniem czy nie rozważyliby inwestycji w naszym mieście, skoro to dla Ciebie takie ważne.
Okropnie ważne nie jest, ale byłoby przyjemniej przejść się gdzieś blisko i zrobić zakupy :)

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: Centrum Handlowe?
« Odpowiedź #13 dnia: Stycznia 09, 2017, 22:40:52 »
Mi się marzy aquapark, parking wielopoziomowy, kryte lodowisko, tor wyścigowy i lotnisko pod ręką.

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: Centrum Handlowe?
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 10, 2017, 09:09:30 »
Mi się marzy aquapark, parking wielopoziomowy, kryte lodowisko, tor wyścigowy i lotnisko pod ręką.
i most albo tunel do miejscowości Święta.