Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Nowoczesna - Niewiarygodna  (Przeczytany 10984 razy)

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesna - Niewiarygodna
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 05, 2017, 21:09:48 »
No tak Petru się skompromitował ale to on jest twarzą i twórcą nowoczesne i raczej nie zrezygnuje z funkcji szefa partii chociaż w tej sytuacji było by to b.dobre rozwiązanie i mogło by poprawić wizerunek partii. Co do kandydatów no to jest kilku którzy by mogli by go zastąpić.

Post Merge: Stycznia 05, 2017, 21:19:33
Tymczasem uwadze mediów umknął ciekawy fakt jak to zbawcasuwerena wykolegował Ziobrę i Gowina z dotacji za uzyskane w wyborach wyniki.Kolesie "prawicowej"koalicji  bez kasy na partyjną działalność.
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/kaczy%c5%84ski-ma-w-gar%c5%9bci-gowina-i-ziobr%c4%99-pis-zostawi%c5%82o-ich-partie-bez-grosza-przy-duszy/ar-BBxWemo?ocid=spartandhp
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2017, 21:19:33 wysłana przez Polak »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesna - Niewiarygodna
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 06, 2017, 10:52:21 »
Wszystkiego najlepszego w swieto szeciu kroli.A wedlug POstepowego posla, jednym z kroli byl Belzebub ;D
PO,tylko dla idiotów.

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesna - Niewiarygodna
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 06, 2017, 12:51:52 »
To ładne źyczenia Afgan złoźyłeś świąteczne, niby wszystkiego najlepszego ale obraziłeś PO.
Czyli nie są to zyczenia.

Wcześniej ktoś tu napisał, źe Petru nie powinien brać 500 plus.

Uwazam ze osoby uczciwie pracujące i płacące podatki mają takie same prawo do dotacji na dzieci,
Dlatego ze mam kolezanke w Szczecinie: samotna matka, dwójka dzieci kazde z innym ojcem. Starszy syn ma 16 lat.
Pracowala kiedys jako sprzątaczka w szkole, ale teraz :
Ma 500 plus na dwoje
Rodzinne na dwoje
Alimenty na dwoje
Zapomoge jako samotna matka na dwoje
Dodatek do ogrzewania i do wynajmu pokoiku z kuchnią i ubranie
Posilki darmowe w szkole i po szkole w caritasie
 Ania w weekendy oddaje dzieci  ojcom.
Więc zwolnila się z pracy , bo jak twierdzi  _ dla dobra starszego syna, aby na złą droge nie zszedł (mlodszy syn ma 10 lat).
Nie ma majątku zadnego, niczym sie nie martwi, tylko w nocy spać nie moze, ma gonitwe myśli (z braku zajęcia).
Gdy zapytałem ją o emeryture jej przyszłą - odpowiedziała: "Co? Jaką emeryture? Pójde do opieki i caritasu, a Ty pracocholiku spadaj do tej swojej roboty"
Wg jej  jestem pracocholikiem, a mam zwykłą prace 8 godzin dziennie - jak kaźdy.
Stać ją z pieniędzy pracujących podatników codziennie na paczke malboro , bo "nerwy ją męczą".
Dobrze ze dzieci czyste i zadbane, ALE TA OSOBA NIGDY NIE PÓJDZIE DO PRACY, NIGDY.

Jest za to roszczeniowa i narzekająca na wszystko i wszystkich obgadująca. Ma mase czasu na klikanie w internecie.

Państwo polskie powinno dać jej wędkę, a nie rybe.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2017, 12:58:39 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesna - Niewiarygodna
« Odpowiedź #18 dnia: Września 20, 2017, 16:19:00 »
Policki Macron i jego zona Brigitte.




PO,tylko dla idiotów.

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Nowoczesna - Niewiarygodna
« Odpowiedź #19 dnia: Września 21, 2017, 16:43:30 »
Policki Macron i jego zona Brigitte.

Wyglada na to,ze bezinteresowna zazdrośc to wrodzona wada genetyczna prawactwa co potwierdza autor tego mema





jestem gorszego sortu