• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

który sklep jest najlepszy

satelit
22 (41.5%)
avans
5 (9.4%)
neonet
26 (49.1%)

Głosów w sumie: 25

Głosowanie skończone: Styczeń 08, 2010, 09:19:07

Autor Wątek: [Police] co sądzicie o sklepach rtv w policach?  (Przeczytany 9851 razy)

syntia

• Gość
[Police] co sądzicie o sklepach rtv w policach?
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 01, 2010, 09:32:51 »
Nie kupuję w żadnym z tych sklepów. Owszem Pan z Satelity jest bardzo elastyczny i może każdy towar sprowadzić, dać rabat itd. Ale nachalność sprzedawców w tym sklepie jest przerażająca. Ostatnio poszukiwałam lodówki. Miałam już upatrzoną w Internecie, znałam wszystkie definicje, potrzebne parametry, tylko obejrzeć ją chciałam. Panowie w Satelicie jak się dowiedzieli, czego szukam, to tylko uśmiechali się pod nosem, i wymijająco aczkolwiek uprzejmie proponowali coś innego. Wiec pytam się, co mi mają do zaoferowania, a oni: ”Lodóweczkę Daewoo!” Przyznam się szczerze, że pierwszy raz słyszałam o lodówce Daewoo. Na moje ponowne pytanie, dlaczego ta lodówka, usłyszałam odpowiedź, że ma 5 lat gwarancji.

herbaciana

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 02, 2010, 20:04:20 »
W Satelicie byłam dwa razy. i więcej nie pójdę. kupiłam tam satelite na swieżo po przeprowadzce do polic. dekoder sie popsul ok zdarza sie, ale pan stwierdził ze nie ma na stanie dekoderow na wymiane i on sie tym nie zajmuje.. odesłał na rycerska...  Pan byl bardzo niegrzeczny i opryskliwy, nie wiem może zły dzień ale nie zmienia to faktu ze przekonałam sie ze czasem warto przespacerowac sie dalej... albo wybrac do szczecina do euro rtv agd lub do media markt...

Offline krych

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 02, 2010, 20:57:15 »
Wszelki sprzęt AGD,czy RTV kupuję w Satelicie i nie narzekam.Zawsze się można potargować,i wogule miła jest obsługa,polecam
piecia

Roland

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 02, 2010, 21:11:58 »
TYLKO Satelit. Nienaganna obsługa, dobre ceny, możliwość "targowania się", dobra lokalizacja - to wszystko składa się na bardzo dobry wizerunek tej firmy.

goldinka

• Gość
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 07, 2010, 17:19:35 »
,,JAR" na Grzybowej,kilka sprzętów już tam kupiłam i jestem zadowolona,nigdy nie przepłaciłam ,obsługa bardzo miła i pan znający sie na rzeczy,jeśli czegoś nie ma można zamówić i co do ceny się dogadać,właśnie zamierzam kupić zmywarkę i też tam kupię,obleciałam inne sklepy w Policach,ceny różne,jak nie ma promocji to nic ciekawego,więc wróciłam do sklepu JAR zamówiłam zmywarkę a cena mile mnie zaskoczyła,ok.200zł taniej niż w innych sklepach.

Offline Opaler

• Gaduła
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 07, 2010, 22:27:55 »
Jezeli juz cos trzeba kupic w normalnym sklepiej, to zazwyczaj zakupy robie w JAR. Poza tym wszystko przez internet, bo po co przeplacac? No i na dodatek mozna zwrocic w ciagu 10 dni :)