• Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Stomatolog dziecięcy?!!!  (Przeczytany 8338 razy)

Offline tatankas

• Moderator
  • VIP
    • http://www.toz.police.pl/
Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 21, 2011, 23:28:54 »
Trzeba leczyć.Może przekupić zabawką,ja tak ze swoimi robię.Też nie lubią stomatologa,jak zepsucie w mleczaku na wylot do dziąsła i czasami dalej to może przejść na stałego zęba,który jest jeszcze "niewykluty" i wtedy od razu stałe do leczenia będą.
Chcesz być kimś???
Najpierw bądź człowiekiem!!!

Offline Luna1111

• Bywalec
  • **
Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 05, 2013, 12:18:20 »
Ponawiam temat, bo czas sie wybrać do dentysty z dzieckiem..gdzie polecacie?

Offline planeta

• Gaduła
Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 05, 2013, 16:06:28 »
Ja właśnie wczoraj byłam ze swoim 5-latkiem w SP 8 u Pani Aleksandry i jestem baaaardzo zadowolona:) Także polecam

Offline polo

• Rozpisuje się
Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 05, 2013, 17:52:24 »
Cytat: "planeta"
Ja właśnie wczoraj byłam ze swoim 5-latkiem w SP 8 u Pani Aleksandry i jestem baaaardzo zadowolona:) Także polecam

Z tego co widziałem jest nowy gabinet stomatologiczny  po "Arkadami" i również przyjmuje dzieci. Nawet teraz jakaś promocja jest.

Offline draculka

• Moderator
  • Gaduła
Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 05, 2013, 21:01:23 »
Za świetnie podejście do dzieci polecam gabinet ADAM-DENT przy ul. Bankowej. Zarówno właścicielka jak i pan, który tam przyjmuje - mają świetne podejście do dzieci.

Za brak podejścia nie polecam gabinetu Belle Dent i lek. Jolanty Aleksander, która mimo, że jest moim dentystą od 20 lat, do dzieci się nie nadaje.
Aby mieć właściwe spojrzenie na własną pozycję w życiu, człowiek powinien posiadać psa, który będzie go uwielbiał i kota, który będzie go ignorował.

Offline Natala

• Nowicjusz
  • *
Odp: Stomatolog dziecięcy?!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 08, 2016, 22:02:15 »
Witam. Odświeżę może trochę temat. Szukam dobrego stomatologa dla dzieci. Takiego gdzie nikt nie będzie mi trzymał dziecka na siłę, mówił że dziecko nie współpracuje, czy straszył metalowymi palcami (!). Znajdę gdzieś w Policach taki gabinet gdzie stosują metodę leczenia ozonem, czy innymi technikami tak że obywa się bez wiercenia? kolorowe wypełnienia itp. itd co spowoduje że dziecko samo będzie chciało tam wracać? Bardzo prosiłabym o jakieś sprawdzone namiary.

Offline planeta

• Gaduła
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 09, 2016, 00:06:59 »
W policach raczej nie polecam. Mojemu 3latkowi chcieli wyrwać zęba! Nie odróżnili uszkodzonego szkliwa od kawałka folii, który jakimś cudem naszedł na ząb. Trafilam do Szczecina na Wiosny Ludów- mieli super podejście, zawsze jakieś gadżety w nagrodę i kolorowe plomby:)pozniej tam tylko jeździłam:)aż synek podrósł i teraz na wizyty kontrolne chodzimy do Ddent
91 454 24 65- to kontakt na Wiosny Ludów- może komuś się przyda.

Offline Niewiadoma

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #22 dnia: Listopad 09, 2016, 10:47:13 »
My ozonowanie robiliśmy w Szczecinie jak 4-latce zaczęła pokazywać się próchnica. Nikt mi nie powie, że to nie działa bo działa. Próchnica została powstrzymana i do tej pory, gimnazjum a ma jeszcze kilka zdrowych mleczaków.

Post Merge: Listopad 09, 2016, 10:51:44
W Policach to nie ma chyba żadnego stomatologa godnego polecenia dla dzieci. Nawet nie chcą czasami leczyć mleczaków bo i tak zaraz wypadną. Tylko te, co miały wypaść u mojej córy to miała jeszcze kilka lat. Sama ostatnio byłam świadkiem jak na siłę robili dziewczynce, wrzaski, prośby i groźby.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2016, 10:51:44 wysłana przez Niewiadoma »

Offline Natala

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: Listopad 09, 2016, 17:56:30 »
A znajde może w Policach jakiś gabinet w którym mają znieczulenie komputerowe ( metoda The Wand)? Prosze o namiary na jakis dobry gabinet, najlepiej z którego obecnie korzystacie z dzieckiem. Sytuacja zaczyna robić nam się dość pilna.

Offline koko

• Gaduła
« Odpowiedź #24 dnia: Listopad 13, 2016, 21:59:34 »
Serdecznie polecam studentów na Pomorzanach. Uczą się pod okiem lekarzy, delikatnie podchodzą do każdego pacjenta, a do dzieci szczególnie. Korzystam z ich usług od lat. Zawsze mają czas. Nie pogania ich konieczność przyjęcia następnego pacjenta. Cierpliwi, serdeczni i wyrozumiali dla cierpiącego człowieka. Jak ktoś potrzebuje mogą podać numer telefonu.

Sweety Belle, zęby zawsze należy leczyć. Stałe czy mleczne - zawsze leczyć! I bronić się przed usuwaniem.   

Offline martoszka

• Rozpisuje się
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 29, 2016, 12:36:36 »
Szukałam stomatologa dziecięcego w Policach. Byłam w 7 gabinetach i żaden lekarz nie potrafił wyrwac 7 latce mleczaka !!
Ot ,taka stomatologia w Policach. Nie ma stomatologa dziecięcego w Policach ,z podejsciem do dzieci i wogole .Nie ma .
Jedni proponowali nam znieczulenie azotem ,inni znieczulenie ogólne !!! By wyrwać mleczaka ! Paranoja!
nie ma sytuacji bez wyjścia,kiedy Bóg zamyka drzwi to otwiera okno

Offline piotr0822

• Gaduła
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 29, 2016, 13:33:41 »
Polecam gabinet na ul. Pokoju w Szczecinie. Blisko od Polic a podejście do dziecka profesjonalne.

Offline natka

• Bywalec
  • **
  • Quidquid agis, prudenter agas et respice finem
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 01, 2017, 03:18:57 »
Ja z kolei odradzam usługi na ul.Pokoju, a przynajmniej u p. Sylwii. Pierwsze wrażenie oraz podejście do pacjenta wydają się korzystne. Leczyłam tam kilka zębów, za każdym razem, po dość krótkim czasie trzeba było poprawiać. Po informacji o chęci zmiany stomatologa spotkałam się z żalami i pretensjami, że odchodzę oraz odmową wydania dokumentacji medycznej (rtg zębów, info. dot co, w jaki sposób i w którym zębie było robione), co znacząco utrudniło pracę kolejnego stomatologa, a ja musiałam ponownie robić prześwietlenie. Tak, wiem, że na prośbę stomatolog ma obowiązek wydania dokumentacji, ale chyba w tym gabinecie, pomimo ściany obwieszonej certyfikatami, nie słyszano o tym. Swojego dziecka zdecydowanie nie zaprowadzę do tego gabinetu.

Offline sartina

• Nowicjusz
  • *
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 01, 2017, 16:59:34 »
Na NFZ nie ma co szukać, terminy odległe i podejście pozostawia wiele do życzenia