Police i okolice > Trudne tematy

Czy starosta pamięta o niepełnosprawnych???

(1/3) > >>

Mała Mi:
Dobre ptaszki cwierkają, że w tym roku -podobnie jak w ubiegłym- nie będzie dofinansowania do turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci niepełnosprawnych, gdyż  starostwo ponosi spore koszty utrzymania hali przy Białej. Panie starosto ubiegłoroczny brak dofinansowania potraktowałam z lekkim zaniepokojeniem, ale jeśli w tym roku potwierdzi się to co "ptaszki cwierkają" nie pozostanę bierna, wg tego co wiem, to dofinansowanie dla dzieci należy się co roku, a dla dorosłych co dwa. Chciałabym wierzy w to,że brak dofinansowania w tym roku to tylko plotki, i nie będzie potrzebna interwencja wyższych organów .

ayarl:
Oprócz hali widowiskowo - sportowej, która szkole była potrzebna, jak "dziura w moście" (wystarczyłaby zwykła sala gimnastyczna z szatniami i magazynkiem sprzętu sportowego), powiat z subwencji oświatowej musi co roku dopłacać gigantyczne pieniądze do ośrodka wypoczynkowego w Podgrodziu. Nie można się więc dziwić, że brakuje pieniędzy na dopłatę do turnusów rehabilitacyjnych.

Mała Mi:
Zgadza się, Podgrodzie to ...brak słów, może dzięki forum uda się coś zdziałac i starostwo zobaczy,że  nie jest "państwem w państwie"

DeDe:
A mnie się wydaje że było dofinansowanie .....http://www.dziennikpolicki.pl/aktualnosci-z-powiatu-polickiego/2360-zarzad-powiatu-polickiego-znalazl-srodki-na-dofinansowanie-turnusow-rehabilitacyjnych.html

NIKA:
Na pewno jest to spowodowane tym, że środki z PFRON-u nie pokrywają się do końca z innymi przepisami, które ewidentnie nakazują finansować inne cele.
Myślę jednak, że jeszcze nie ma co się martwić.
Ptaszki nie doćwierkały wszystkiego do końca.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej