Police i okolice > Sprawy bieżące

[Police]BO: Likwidacja parkingu pod Urzędem Miejskim

(1/3) > >>

Nayebany:
W Krakowie obywatele złożyli projekt do Budżetu Obywatelskiego aby zlikwidować parking dla urzędników. W Policach też mamy duże problemy z parkingami (szczególnie na Okulickiego i Mieszka I/Piaskowa). Myślę, że taka likwidacja parkingu dla urzędników będzie niezłym pstryczkiem w nos! Niech w końcu przestaną wskazywać na spółdzielnie i zrobią coś dla mieszkańców.

dapol:
jestem za!!!! ale włodek i tak parkuje pod samymi bocznymi drzwiami - kiedyś było foto i audycja na ten temat na stronie i antenie  radia szczecin, ale gangster nic sobie z togo nie zrobił i obeszło się echem - kto włodarzowi zabroni  :P .

grzegorz.ufniarz:
Jakieś dwa-trzy lata temu, wspólnie z Michałem Rajewskim zawnioskowaliśmy, aby część tego parkingu przy Urzędzie Miejskim wydzielić i oznaczyć tabliczkami "Parking dla interesantów".
To zostało zrobione.
Na miejscach najbliżej wejścia do urzędu nie parkują jego pracownicy, a interesanci mają gdzie postawić swoje auto.
Czy zawsze jest tam wolne miejsce? Tego nie wiem.
Ale zwykle, gdy przyjeżdżam do Urzędu, są tam wolne miejsca.

 

jacek.wilczek:
Panie Grzegorzu i to jest ok wiem że przynajmniej ktoś próbuje mnie (mieszkańca/petenta)  szanować.

Ale spróbujcie zaparkować pod Powiatowym, tabliczki z nr rejestracyjnymi same koperty....
byłem załatwić sprawy w urzędzie komunikacyjnym - oczywiście samochodem - nie dało się znaleźć miejsca większość miejsca dla urzędników - zastanawiam się dla kogo jest ten urząd dla mieszkańców ZPL czy też dal urzędników !!!!

--
Jacek

piotr0822:
Ja jakoś nigdy nie miałem problemów z zaparkowaniem tam.  Nie powiem, jest tam sporo miejsc porezerwowanych ale mimo to i tak jest wiele miejsc parkingowych. A po za tym po drugiej stronie ulicy jest wielki parking.  Więc ja nie widzę tam problemu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej