Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Kościół może handlować gruntami na mocy szybkiej poprawki do ustawy  (Przeczytany 18493 razy)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Kościół może handlować gruntami na mocy szybkiej poprawki do ustawy
« Odpowiedź #45 dnia: Maja 22, 2016, 18:38:55 »
Ja ich nie widzę bo ich tam nie ma. Widzę co czytam i widzę jakie on z tego wnioski wyciąga i do czego się odnosi :) A odnosi się do rzeczy które sam sobie dopowiada które to niby są między wierszami. A ich tam nie ma, tylko on tym swoim mocno spaczonym spojrzeniem na świat je widzi :)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kościół może handlować gruntami na mocy szybkiej poprawki do ustawy
« Odpowiedź #46 dnia: Maja 22, 2016, 19:29:19 »
Najwidoczniej mam tak samo spaczone spojrzenie, ale w sumie mi z tym dobrze i nie miałbym nic przeciwko, gdyby inni też byli tak spaczeni :D
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Kościół może handlować gruntami na mocy szybkiej poprawki do ustawy
« Odpowiedź #47 dnia: Maja 22, 2016, 19:36:34 »
Ja bym jednak miał. Wszędzie spiski i niedomówienia? Przerąbane by było :)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Kościół może handlować gruntami na mocy szybkiej poprawki do ustawy
« Odpowiedź #48 dnia: Maja 22, 2016, 20:50:25 »
Obejrzałem  Tomasza Adamskiego i Jakuba  [size=78%] Wątłego, pierwszy co [/size]jedynie polemizuje,  a nic nie prostuje, co do drugiego no to moze nie kulturalnie moze obraza ale mówi dosłownie i jak jest, drugiego oglądałem często w super stacji i lubię go własnie za jego nie wyparzony jeżyk oraz ze to ze nie oszczędza nikogo PiS, ani PO, Nowoczesna i PSL nie mozna można rzucić stronniczości.   [size=78%] [/size]

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Kościół może handlować gruntami na mocy szybkiej poprawki do ustawy
« Odpowiedź #49 dnia: Maja 22, 2016, 20:51:14 »
Jak widać spiski, niedomówienia i różnego rodzaju nie dopowidziane sytuacje doskonale się wpisują w dzisiejszą "mądrość" narodu i jak idzie to zauważyć jest to idealne paliwo do zbijania kapitału politycznego i ogłupiania ciemnego ludu. Najgorsze w tym wszystkim jest to że kk to wykorzystuje dla własnych korzyści.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!