Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Demonstraci KOD-u to narodowi reprezentanci SB i UB...  (Przeczytany 54601 razy)

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Demonstraci KOD-u to narodowi reprezentanci SB i UB...
« Odpowiedź #75 dnia: Listopada 25, 2016, 09:49:14 »
Akurat nie trafiłeś. Nie czytam tej gazety, a jeżeli coś cytuję na tym forum to specjalnie z mediów przeciwnych pisowi, by właśnie nie wysłuchiwać od takich jak ty głupich posądzeń. Także nie pisz głupot i powiedz szczerze czy chociaż jedno słowo z tego mojego wpisu, który zacytowałeś jest nieprawdziwe. 
Każde twoje słowo jest co najmniej głupie.Gdyby nie ludzie pokroju Michnika pewnie byś dzisiaj z bronią u nogi -  jak kiedyś obecny przewodniczący neo solidarności duda,stał na straży socjalistycznej ojczyzny.Dlatego ponawiam propozycję  zdjęcia klap,chociaż jeśli jesteś młody to i tak niczego nie zrozumiesz w obliczu szalejącej sprawiedliwości dziejowej lub tzw sprawiedliwości społecznej rodem z PRLu.
jestem gorszego sortu

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Demonstraci KOD-u to narodowi reprezentanci SB i UB...
« Odpowiedź #76 dnia: Listopada 25, 2016, 11:58:33 »
Nie jestem już aż taki młody, a te słowa nie są głupie tylko przedstawiają dokładnie o co chodz Kod. Ty albo też utraciłeś koryto, albo nieświadomie chodzisz i krzyczysz nie dla siebie tylko dla nich by znowu mogli doić. 8 lat wystarczy niech dadzą troche innym bo z łakomstwa przesadzili. Co widać nawet na naszym lokalnym podwórku.

Wysłane z SM-G925F przez Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Listopada 25, 2016, 12:00:54 wysłana przez pol »

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Demonstraci KOD-u to narodowi reprezentanci SB i UB...
« Odpowiedź #77 dnia: Grudnia 01, 2016, 20:48:42 »
Nie jestem już aż taki młody, a te słowa nie są głupie tylko przedstawiają dokładnie o co chodz Kod. Ty albo też utraciłeś koryto, albo nieświadomie chodzisz i krzyczysz nie dla siebie tylko dla nich by znowu mogli doić. 8 lat wystarczy niech dadzą troche innym bo z łakomstwa przesadzili. Co widać nawet na naszym lokalnym podwórku.

Wysłane z SM-G925F przez Tapatalka

Jeśli mam wybierać to wybieram ludzi przewidywalnych a nie rewolucjonistów u których występuje prymat wiary nad rozumem.Wg p osła Selina na PiS głosowało społeczeństwo obywatelskie.Gdzie w tej wypowiedzi jest pierwiastek rozumu? 
jestem gorszego sortu

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Demonstraci KOD-u to narodowi reprezentanci SB i UB...
« Odpowiedź #78 dnia: Grudnia 21, 2016, 18:50:47 »
Łażą by Lis z naszych zarabiał w publicznej 40 tys za odcinek, a Michnik nie musiał zwolnić kilkuset pracowników ze swojej prywatnej firmy bo PO nie daje jego Wyborczej  na prenumeratę  w urzędach w całej Polsce i nie umieszcza reklam.
O komuchach ubekach to już nawet nie wspomnę.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Demonstraci KOD-u to narodowi reprezentanci SB i UB...
« Odpowiedź #79 dnia: Grudnia 21, 2016, 19:35:01 »
Ja widac najwięcej komuchow i ubekow to jest w pisie a przewodzi im Piotrowicz
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Demonstraci KOD-u to narodowi reprezentanci SB i UB...
« Odpowiedź #80 dnia: Stycznia 05, 2017, 10:07:14 »
Niedawno Kijowski mówił, że nic nie zarabia i jeść, pić oraz całkowite utrzymanie daje mu rodzina.
Dziś okazało się, że ci co łażą za nim ze składek płacą na jego firmę.
Naiwniacy. To jest dopiero ciemny lud.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 05, 2017, 10:09:12 wysłana przez pol »

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Demonstraci KOD-u to narodowi reprezentanci SB i UB...
« Odpowiedź #81 dnia: Stycznia 05, 2017, 19:58:05 »
jeżeli to się okaże prawdą, będzie to przykre i smutne. zdajesz sobie sprawę, że KOD to nie kijowski? wszędzie może znaleźć się czarna owca
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Demonstraci KOD-u to narodowi reprezentanci SB i UB...
« Odpowiedź #82 dnia: Stycznia 05, 2017, 20:19:59 »
Co ja Ci mogę powiedzieć?
Pisałem już kiedyś o nim.
Mogę Ci tylko współczuć takich "dowódców obrońców demokracji"

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Demonstraci KOD-u to narodowi reprezentanci SB i UB...
« Odpowiedź #83 dnia: Stycznia 05, 2017, 20:26:28 »
jeżeli to się okaże prawdą, będzie to przykre i smutne. zdajesz sobie sprawę, że KOD to nie kijowski? wszędzie może znaleźć się czarna owca
Dapol co ty ćwiczysz?Gołym okiem widać,że sprawa jest prowadzona przez służby specjalne kierowane przez ułaskawionego niewinnego Kamińskiego.Komu zależy na rozwaleniu KODu ? zwolennikom? ,przecież to absurd.Media zachowują się jak pisiewicze i współpracują z PiSem nawet o tym nie wiedząc.To jest
smutne.Teraz najbardziej mściwy gang w Europie wg Normana Davisa będzie się dobierał do mediów prywatnych i gwarantuję,że to zrobi.Pochanke,Gawryluk,Michalik czy inni zaczną tańczyć jak im szef gangu zagra.Potem pozostanie już wpisać do konstytucji kierowniczą rolę parti w sojuszu z Watykanem.
jestem gorszego sortu

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Demonstraci KOD-u to narodowi reprezentanci SB i UB...
« Odpowiedź #84 dnia: Stycznia 05, 2017, 21:03:24 »
co by nie mówić, ostatnie wydarzenia na naszej scenie politycznej wywołują coraz szerszy uśmiech na twarzy jarkacza. najpierw schetyna, który nie panuje nad swoimi ludźmi w partii, potem petru, a na koniec kijowski. najgorsze jest to, że do niczego palca nie przyłożył.
sprawy idą w złym kierunku, opzycja żyje w jakiejś innej rzeczywistości. jak tak dalej pójdzie, to słowa morawieckiego o tym, że pis będzie rządził trzy kadencje, wydają się całkiem możliwe
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Demonstraci KOD-u to narodowi reprezentanci SB i UB...
« Odpowiedź #85 dnia: Stycznia 05, 2017, 21:09:06 »
co by nie mówić, ostatnie wydarzenia na naszej scenie politycznej wywołują coraz szerszy uśmiech na twarzy jarkacza. najpierw schetyna, który nie panuje nad swoimi ludźmi w partii, potem petru, a na koniec kijowski. najgorsze jest to, że do niczego palca nie przyłożył.
sprawy idą w złym kierunku, opzycja żyje w jakiejś innej rzeczywistości. jak tak dalej pójdzie, to słowa morawieckiego o tym, że pis będzie rządził trzy kadencje, wydają się całkiem możliwe
przechodzisz na jasną stronę mocy?
Dapol co ty ćwiczysz?Gołym okiem widać,że sprawa jest prowadzona przez służby specjalne kierowane przez ułaskawionego niewinnego Kamińskiego.Komu zależy na rozwaleniu KODu ? zwolennikom? ,przecież to absurd.Media zachowują się jak pisiewicze i współpracują z PiSem nawet o tym nie wiedząc.To jest
smutne.Teraz najbardziej mściwy gang w Europie wg Normana Davisa będzie się dobierał do mediów prywatnych i gwarantuję,że to zrobi.Pochanke,Gawryluk,Michalik czy inni zaczną tańczyć jak im szef gangu zagra.Potem pozostanie już wpisać do konstytucji kierowniczą rolę parti w sojuszu z Watykanem.
Jesteś tak wiarygodny jak twój idol naciągacz- alimenciarz Kijowski.
Kiedyś na tym forum byłeś kobietą. (nie moja sprawa jak się źle czułeś w swym ciele mogłeś przejść zmianę płci) Teraz jesteś starszym panem.
Niestety uwierz człowieku  - jesteś w Polsce mniejszością i ci których czcisz muszą się pogodzić z odstawieniem od koryta.
Próbują siłą wrócić do żłoba, ale nie trzeba wysyłać na nich policji z tarczami i pałami tak jak to było w poprzednich latach. Nawet gdyby na ulice wyszli zwykli ludzie to przykryli by ich czapkami.
Tylko po co, przecież sami się wykończą i wyginą jak dinozaury.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: Demonstraci KOD-u to narodowi reprezentanci SB i UB...
« Odpowiedź #86 dnia: Stycznia 05, 2017, 21:22:36 »
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Demonstraci KOD-u to narodowi reprezentanci SB i UB...
« Odpowiedź #88 dnia: Stycznia 05, 2017, 21:28:03 »
przechodzisz na jasną stronę mocy?
jestem z dobrej strony. nie mylić z #dobrązmianą

Post Merge: [time]Styczeń 06, 2017, 11:48:42 [/time]
Podsumujmy "aferę" ;D :o :P KOD
-kijowski 90 tys
-elbanowscy 8 mln
-mąż szydło 20 mln
-rydzyk 28 mln
-bierecki 80 mln
-skok 4 mld


Post Merge: [time]Styczeń 06, 2017, 11:53:41 [/time]
Oczywiście nie zmienia to faktu, ze łukowskiego powinni wywalić na zbity ryj za taki numer.

Post Merge: Stycznia 06, 2017, 11:54:14
*kijowskiego
« Ostatnia zmiana: Stycznia 06, 2017, 11:54:14 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Demonstraci KOD-u to narodowi reprezentanci SB i UB...
« Odpowiedź #89 dnia: Stycznia 06, 2017, 13:26:14 »
Podsumujmy "aferę"    KOD
-kijowski 90 tys
-elbanowscy 8 mln
-mąż szydło 20 mln
-rydzyk 28 mln
-bierecki 80 mln
-skok 4 mld

Można patrzeć na to i tak, jednak czy obrońca prawdy i demokracji powinien tak dymać swoich wyznawców? Bezczelnie okłamał wszystkich i wziął kasę dla siebie. Ludzie obudźcie się, ten KOD to ściema, taka sama, jak partyjne klany.