Police i okolice > Trudne tematy

GRYF + TRANSNET

(1/6) > >>

Łukasz:
Nie wiem czy wiecie ale GRYF zaczyna kombinować przy przyznawaniu robót remontowo budowlanych w Policach. Nie będzie przetargów tylko wszystko ma dostać TRANSNET. Nie ma konkurencji, kary za nietrzymanie terminów pokrywane z naszych podatków a mi to osobiście wygląda na grubymi nićmi szyte porozumienie. Panowie radni Gryfa a tacy tu są - jakiś komentarz? Jak na razie znalazłem więcej przeciw niż za. Dziś przy zerowej temperaturze, bez odsolenia i osuszenia panowie z TRANSNETU chcieli łatać dziury w drogach. Na szczęście odstąpili jak na razie od tego pomysłu ale ich "profesjonalizm" jak i kierownictwa ostatnio powala na kolana. Ciekawi mnie również zdanie lokalnych przedsiębiorców, którzy z automatu zostali wyeliminowani. Jeżeli będą jakieś plusy takiego braku dywersyfikacji usług to bardzo proszę wpisywać bo ja takowych nie widzę a chętnie poznam.

rbk:
To jeszcze może niech napiszą, kto jest prezesem transnetu, czy ma coś wspólnego z gryfem, a ma...

Przekręt na maksa, swoich trzeba wspierać, ale aż tak na krzywy ryj ?

franczeska:
"Doświadczenie - Kompetencje - Postawa Służby" - jego mać ! Samorządowa Wspólnota Intersu jak się patrzy.

Łukasz:
Każdy punkt tej uchwały powodował,że otwierałem coraz szerzej oczy ze zdumienia jak można robić takie rzeczy w erze powszechnego dostępu do informacji. Wieko się domyka a Gryf funduje sobie pierwszy gwóźdź do trumny. http://bip.police.pl/uploads/files/powierzenia%20TRANS-NET.pdf

KrP:
Napiszcie do kablówki polickiej, na pewno zajmą się tematem.

XD

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej