Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Szukam serwisu laptopów w Szczecinie - nie ładuje po upadku  (Przeczytany 4002 razy)

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Witam
Czy ktoś z szanownych forumowiczów korzystał z usług jakiegoś serwisu komputerowego w Szczecinie i poleca czyjeś usługi?  A może wręcz przeciwnie korzystał i przestrzega i nie poleca jakiegoś serwisu.
Mam problem z hybrydą Asusa po wymianie przeze mnie  ekranu dotykowego więc gwarancja odpada
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2016, 21:16:33 wysłana przez rbk »

Offline nomi9

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: Serwis Szczecin
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 19, 2016, 20:18:16 »
KOMP ulica Traugutta niestety nie pamiętam numeru ale jest to około 200m przed skrzyżowaniem z ul. A. Mickiewicza po prawej stronie jadąc od strony  Wojska Polskiego. Tel. znajdziesz na stronie serwisu.   

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Serwis Szczecin
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 19, 2016, 23:13:58 »
Co się stało z poprzednim, co się dzieje z obecnym, no i czy oryginał, czy zamiennik ?

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: Serwis Szczecin
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 20, 2016, 20:57:11 »
Asus T100TA. Spadł na ziemię i ekran dotykowy pękł. Kupiłem oryginał i przeglądając filmy na YT stwierdziłem że nie jest trudno samemu wymienić. Z wymianą poszło całkiem sprawnie. Po skręceniu całości komp się odpalił ale... nie pokazuje wogóle poziomu naładowania baterii. Cały czas jest 0%. Dodatkowo mryga dioda na obudowie co oznacza że jest jakiś problem. Po podłączeniu ładowarki nie wykazuje tego ani poprzez diodę na obudowie ani na pasku windows. Nie jestem w stanie stwierdzić w 100 % że  to zjawisko zaistniało po mojej ingerencji bo nie sprawdziłem tego po upadku ale wydaje mi się że było ok. Raczej bym zauważył. Mimo tego komputer normalnie się ładuje i normalnie wytraca energię. System i wszystkie podzespoły działają prawidłowo.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Serwis Szczecin
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 22, 2016, 18:03:30 »
Servikom Szczecin. W sumie raz tylko korzystałem z usług ale było: szybko, profesjonalnie i o dziwo niedrogo (wymiana chłodzenia w laptopie).

Wytapkane z M1 Note

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline AURECO

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Serwis Szczecin
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 01, 2016, 00:39:27 »
Asus T100TA. Spadł na ziemię i ekran dotykowy pękł. Kupiłem oryginał i przeglądając filmy na YT stwierdziłem że nie jest trudno samemu wymienić. Z wymianą poszło całkiem sprawnie. Po skręceniu całości komp się odpalił ale... nie pokazuje wogóle poziomu naładowania baterii. Cały czas jest 0%. Dodatkowo mryga dioda na obudowie co oznacza że jest jakiś problem. Po podłączeniu ładowarki nie wykazuje tego ani poprzez diodę na obudowie ani na pasku windows. Nie jestem w stanie stwierdzić w 100 % że  to zjawisko zaistniało po mojej ingerencji bo nie sprawdziłem tego po upadku ale wydaje mi się że było ok. Raczej bym zauważył. Mimo tego komputer normalnie się ładuje i normalnie wytraca energię. System i wszystkie podzespoły działają prawidłowo.
Na podstawie pogrubionego fragmentu - proponuję dla świętego spokoju zainstalować na nowo czysty system z poprawnymi sterownikami, nawet jeśli było to robione przed upadkiem. Problemy ze wskaźnikiem baterii mogą się pojawić także z błędu programowego (a dokładniej - ACPI). Poprawne sterowniki mają większe znaczenie w urządzeniach przenośnych takich jak tablety czy urządzenia convertible.

Nie wiem jak wygląda procedura wymiany dotyku w tym tablecie, jednak zalecam także ponowne i uważne podłączenie wszelkich taśm. Jeśli nic z tych rzeczy nie pomoże, to serwis musi mieć dobre zdolności elektroniczne (sprawdzanie poszczególnych elementów związanych z zasilaniem), bo przeważnie takie głębsze usterki ciężko naprawić - niestety urządzenia przenośne nie są przyjazne w naprawach. :)

@Drogi moderatorze, sugeruję zmienić nazwę tematu na coś w stylu "Nie ładuje po upadku". :)
« Ostatnia zmiana: Marca 01, 2016, 00:42:34 wysłana przez AURECO »
I was feeling ill a few months back , feeling cold and bitter , so i took my xperia z2 , opened real racing 3 and kept it on my neck , i was cured the next day , now i recomend the Snapdragon heat treatment to everyone :D